Зашто нема патриота међу успешним Србима?

ВОДКА

Iskusan
Banovan
Poruka
5.913
Заправо има их али релативно мало. Зашто је то распрострањено међу Србима, да успешни, славни, богати, образовани људи већином не воле баш своју земљу? У другим земљама бих рекао да је обрнуто, да су они најуспешнији највећи националисти.
 
Заправо има их али релативно мало. Зашто је то распрострањено међу Србима, да успешни, славни, богати, образовани људи већином не воле баш своју земљу? У другим земљама бих рекао да је обрнуто, да су они најуспешнији највећи националисти.

Uspesni i bogati vole svoju zemlju.

Ali njihova zemlja ne voli njih
 
Заправо има их али релативно мало. Зашто је то распрострањено међу Србима, да успешни, славни, богати, образовани људи већином не воле баш своју земљу? У другим земљама бих рекао да је обрнуто, да су они најуспешнији највећи националисти.
aJD KAZI NEKOG USPESNOG sRBINA , PA CUU TI ODMA ZA NJEGA KONKRETNO RECI RAZLOG . oVAKO JEMNOGO UOPSTENO ?
 
Заправо има их али релативно мало. Зашто је то распрострањено међу Србима, да успешни, славни, богати, образовани људи већином не воле баш своју земљу? У другим земљама бих рекао да је обрнуто, да су они најуспешнији највећи националисти.

Ја не знам ни за једног таквог овде, можда ме ти просветлиш бар једним примером :lol:
 
Pa vecina bogatih je patriotski raspolozena u glavnom prema svom bogatstvu isto je to i u Srbiji i u svetu! Ipak, znaci nisu svi, ima i medju njima patriota ali zaziru od rezima jer i rezim zazire od njih!

Za ove ostale vazi isto... i medju njima ima patriota i to dosta cak se slobodno moze reci i vecina ali rezim Borisa Tadica zazire i od njih i daje im jako malo prostora a forsira one koji mu idu u prilog pa se tako cini da je tih drugih mnogo vise!
 

Back
Top