cimerice

Ali najjača je bila ujutru, kad ustanem, pa je sve nešto fina i nasmejana ( ta cimerica u drugoj sobi ), pa sve nešto cvrkuće i isputuje me raznorazne gluposti ( umesto da me pita da i nju upucam od j'ebanja )
 
Uh, ja sam imala jednu nemoralnu koleginicu. Delile smo sobu Spaniji, kada sam bila manekenka. Bas je bila dosadna. Moj decko sa kojim sam tada bila je stalno navaljivao na mene da i mi imamo seks, jer su ovo dvoje bili non-stop u akciji
 
zene este imale nekad cimerku koja je stalno pozivala ebache i vi bile primorane da slusate kako kreveti sskripe a?:rumenko:

Ja sam imala cimera, dve godine smo zajedno ziveli i studirali, a bogami naslusala sam se svega i svacega :rumenka:.
p.s. U tom periodu sam bila smotana, pa nisam kontala kako treba da..ovaj..postupim da svima bude potaman :rotf::rotf:
 
E jedne godine nas chetvoro delilo sobu na moru u Rovinju, nas tri zzenske i nas drug Nemirko. I svaku noch je privodio po neku pa ne skinu shminku pred spavanje i tako to, a onda je jednu noch dovukao neku shto su joj smrdele noge, pa je ova jedna drugarica poludela i izbacila ih oboje napolje. Bilo mi mnogo smeshno, jer je iz nekog razloga stavila papilotne shto je potpuno besmisleno kad chesh ujutru na plazzu. Dobro, ne bash ujutru.
 
:)
Ja nikad nisam imala cimerku/cimera.
Jedino sto mi je bivsi pricao da su ga cimerke nesto pitale - aman sta joj to radis.
Posle smo bili tisi.
To bi bilo sve na ovu temu.
 
zene este imale nekad cimerku koja je stalno pozivala ebache i vi bile primorane da slusate kako kreveti sskripe a?:rumenko:

jesam brate
na prvoj godini faksa
imala je jednog stalnog dečka, bila 5 godina s njim, viđali se vikendom
imala je jednog M, kolegu s fakulteta, on je bio za radne dane
i imala je jednom sedmično po nekog nepoznatog, kad se posvađa s ovom dvojicom

al bila je kul lik

mislim, spremala je vrhunsku klopu, šta zamisliš, tako da joj ne bih reč rekla ni u snu. :mrgreen:

prećutala sam svašta zarad sočne rolovane piletine, rižoto sa pečurkama je isto bio vrh, itd. :mrgreen:
 

Back
Top