Lecenje akupunkturom

Evo mog iskustva iz akupunkture:ja sam isla zbog migrene i mrsavljenja,jer sam do tada svasta pokusavala i nisam ni kilogram slabila,nego sam se samo mučila i gojila.Iglice nista ne bole,tretman traje 20min.i za istu cenu dr.tretira sve probleme koje imate..i glavobolju i stitnu zlesdu i horonski disbalans...ma sve...pored rezima ishrane koji mi je bio prepisan a za koji sam mislila da NEMA SANSE da ga se pridrzavam,nisam mogla da erujem sa kakvom lakoćom sam ja toprosla..znači,nije mi se nista slatko jelo niti sam padala u iskusenje,mada sam tada svasta nesto spremala od kolaca..psiha i telo su mi se uravnotezili tako da sam mogla svemu da odolim...moga sam da budem gladna a da mi se ne tresu ruke niti da imam krize,naprotiv toliko sam imala energija da sam o ceo dan kao leptirić bila..da ne spominjem da me je ranije zamaralo sve...da ne duzim,za 20 trretmana oslabila sam 8 kg.a migrenu nisam imala ni za vreme PMS-a (sto je bilo već 15g.standardno),niti sam nervozna niti se sada nesto prezderavam...pusači prestanu i da puse...za sve informacije,kontaktirajte me na pp...pozdrav!
 

Back
Top