NLO slike

Poenta je u tome da medju ljudima uvek vlada MANIPULACIJA IZ NEKIH RAZLOGA.

Recimo, ja sam VIDEO NLO SVOJIM OCIMA i sada se pojave neki koji kazu: "Ma ne, to ti nisi video, umislio si" - gotovo na nameste da nisam normalan.

Da sam normalan - verovao bih njima, a ne sopstvenim ocima.

I odmah se svi kace za nekakve DOKAZE...

A neka oni daju dokaze da recimo postoji Bog? Ili da su ljudi stigli do Marsa? Ili da postoje atomi?

Zasto bih ja u to verovao kada to NIKO NIJE VIDEO?

Kao da smo mi neka OZBILJNA I ODGOVORNA CIVILIZACIJA koja uvek govori istinu i nikad ne laze iz necijih interesa!?

Tacno tako. :ok:
 
Poenta je u tome da medju ljudima uvek vlada MANIPULACIJA IZ NEKIH RAZLOGA.

Recimo, ja sam VIDEO NLO SVOJIM OCIMA i sada se pojave neki koji kazu: "Ma ne, to ti nisi video, umislio si" - gotovo na nameste da nisam normalan.

Da sam normalan - verovao bih njima, a ne sopstvenim ocima.

I odmah se svi kace za nekakve DOKAZE...

A neka oni daju dokaze da recimo postoji Bog? Ili da su ljudi stigli do Marsa? Ili da postoje atomi?

Zasto bih ja u to verovao kada to NIKO NIJE VIDEO?

Kao da smo mi neka OZBILJNA I ODGOVORNA CIVILIZACIJA koja uvek govori istinu i nikad ne laze iz necijih interesa!?
ako vec banalizijemo postoje xxx broj snimaka NLO-a a Boga ne, to su babe i zabe:neutral:
 
ljudi ne zezajte se .. nije ovo sala ozb je snimak kontaktirao sam coveka. inace i sam sam svedok nloa veoma cesto .. ako vidite na nebu zvezdu koja krece ili se vec pomera to nije satelit ! mogu i da objasnim ali dovoljno vam je da ukljucite zdrav razum
 
RetroUFO2banner.jpg
 
da li se to meni cini ili ima manje prica o nlo-ima iznad Indije, ili uopste azije, pre svega nerazvijenih njenih zemalja, kao na primer i iznad afrike, ili su mediji a i ljudi manje zainteresovani za to tamo, i imaju manje sredstava, pa nepisu puno o tome, i da opet da pomenem nikad nisam cuo da je neki rom video NLO ili imao bilo kakav kontakt sa tim ili je i to opet slucajnost
 
Malo je cudno da vecina ljudi veruje u ono sto NIKADA NIKO NIJE VIDEO: Boga, drugi svet, raj, pakao, Evu i Adama i sl, a ne veruju u ono sto SU MNOGI LJUDI VIDELI SVOJIM OCIMA, npr. NLO....

Kakve su to MOZDANE ANOMALIJE? :think:

Ili NECIJE MANIPULACIJE?
 

Back
Top