STRASNI SUD

Bog Ra postoji ali to nije Gospod stvar je u zavaravanju - pa proceni ko je onda
Stvar oko Sudnjeg dana je u tome da li verujes u Boga jer ako verujes u Boga onda se oslanjas na Isusovu zrtvu sto je preuzeo grehe
Ra nije Bog vec grupna dusa odnosno socio-memorijski kompleks: celina u kojoj se individualna svest entiteta potpuno stapa sa svešću grupe/celine. Isto je i sa Luciferom. I trenutno obr grupe pomazu u ljudskoj evoluciji.

Isus je zatvorio Karmicki krug time sto je bio ubijen jer je sam prethodno ubio. Kacio sam no evo opet:

...

Ispitivač: Kako je Isus to naučio tokom inkarnacije?

Ra: Ja sam Ra. Entitet je to naučio putem sposobnosti da se seti u veoma ranom uzrastu. Na žalost, entitet je svoju sposobnost da prodre do beskonačne inteligencije naučio preko onoga što nazivate „besom“ na svog druga u igri. Taj entitet je bio dotaknut od strane onoga, poznatog kao Isus, i smrtno ranjen.

Tada je Isus, postao svestan da u njemu postoji užasan potencijal. Entitet je odlučio da nauči kako da koristi tu energiju za dobro, ne za negativno.
Entitet je bio ekstremno pozitivno orijentisan i sećao se više nego što se Putnici većinom sećaju.

Ispitivač: Kako je taj agresivni akt prema drugu iz igre uticao na Isusa u njegovom spiritualnom razvitku? Gde je on otišao posle svoje fizičke smrti?
Ra: Ja sam Ra. Entitet koga zovete Isus je bio galvanizovan ovim iskustvom i započeo je život potrage i traženja. Entitet je prvo izučavao dan i noć svoj sopstveni religiozni sistem, koji vi nazivate Judaizam, i naučio je dovoljno da postane rabin, kako vi nazivate učitelje/učenike tog posebnog ritma distorzije razumevanja, u veoma mladim godinama.

U uzrastu od otprilike trinaest i po godina entitet je napustio mesto prebivanja svoje zemaljske porodice, kako biste je vi nazvali, i lutao po mnogim mestima, tražeći dalje informacije. To se odvijalo sporadično, dok entitet nije napunio otprilike dvadeset pet i vratio se svojoj porodici gde je izučio i praktikovao zanat svoga oca.
Kada je entitet postao sposoban da integriše ili objedini sva svoja iskustva, počeo je da govori drugima-sebe i podučava/uči ono za šta je prethodnih godina osećao da je vredno pažnje. Entitet je bio očišćen od karme zbog uništenja drugog-sebe kada je bio u poslednjem delu svog života i na onome što nazivate krstom izgovorio: „Oče, oprosti im, jer ne znaju šta čine.“. U oproštaju leži prekidanje točka akcije, koji nazivate karmom.

Ispitivač: Na kom denzitetu je sada entitet poznat kao Isus?

Ra: Ja sam Ra. Informacija je bezopasna mada nevažna. Entitet sada izučava lekcije vibracije mudrosti, petog denziteta, koji se naziva i vibracijom svetla.

Ispitivač: U našoj kulturi se govori da će se on vratiti. Možete li mi reći da li je to planirano?
Ra: Ja sam Ra. Pokušaću da proberem ovo pitanje. Ono je teško. Taj entitet je postao svestan da on nije entitet po sebi, već da deluje kao glasnik jednog Stvoritelja, koga je entitet video kao ljubav. Entitet je bio svestan da je ovaj ciklus pri kraju i govorio je o tome da će se oni, koji imaju tu svest, vratiti sa žetvom.


Pojedinačna celina uma/tela/duha koju nazivate Isus se neće vratiti, osim kao član Konfederacije, govoreći kroz neki kanal. Međutim, ima drugih sa istom svesti koji će poželeti dobrodošlicu onima na četvrtom denzitetu. To je smisao povratka.

Zetva:
Harvest122808.gif
 
Nema sta da se zamislja, bice bas tako kako pise u Bibliji.

Ne znam o cemu cu razmisljati tada ( i da li se tada uopste razmislja na ovaj nacin:)), ali znam da vec sada razmisljam o tome i pri tome me obuzima veliki strah, ocaj ali i jedan tracak nade.

Strah, zato sto ne znam da li cu uspesno i dobro odgovoriti na sva pitanja, da li ce mi se odgovori "priznati", a ocaj zato sto i sada znam da ima mnogo stvari koje sam mogla, a nisam uradila, i ocaj zbog toga sto mislim da mi nikada nece biti oprosteno.

Nada samo postoji "u tragovima" da ce mi miloscu Bozjom ipak sve biti oprosteno, jer samo On zna tajne naseg srca.

Ako sada ne razmišljaš, zašto bi tek tada? :mrgreen:
Ybt, mora da si nešto žešće zgrešila bogu kad te obuzimaju ovi osećaji... ja bi ti preporučila pripremu za strašni sud, u specijalizovanim ustanovama zatvorenog tipa... Tamo se svi odgovori "priznaju", uzroci otklanjaju, tako da se posledica više nećeš plašiti.
Možda imam neku srčanu manu... ako zna, red bi bio da me obavesti. :roll:
 
To bi bio horor, ne sf...

Za mene je horor nesto sto um vidi kao strasno, jezivo itd. Cak i sama misao moze biti horor. Ali kada se nesto ne desava u ovom trenutku a desice se mozda u buducnosti a mozda i ne...to je SF s tim da sada nemam razloga da mislim o tome, sto znaci da mi ni trenutna misao nije vezana za horor.... Percepcija ti je cudo :) :)

Da ga stvrstamo onda u SF/Horor????
 
Za mene je horor nesto sto um vidi kao strasno, jezivo itd. Cak i sama misao moze biti horor. Ali kada se nesto ne desava u ovom trenutku a desice se mozda u buducnosti a mozda i ne...to je SF s tim da sada nemam razloga da mislim o tome, sto znaci da mi ni trenutna misao nije vezana za horor.... Percepcija ti je cudo :) :)

Da ga stvrstamo onda u SF/Horor????

Izvini, ali to je vera,verovanje, nije nikakav horor. Kako bi tebi izgledalo da deo tvoje vere (u sta god verovao) svrstam u horor/SF?

Pravis se tolerantan prema tudjim verama, a gledaj kako pises.
 
Izvini, ali to je vera,verovanje, nije nikakav horor. Kako bi tebi izgledalo da deo tvoje vere (u sta god verovao) svrstam u horor/SF?

Pravis se tolerantan prema tudjim verama, a gledaj kako pises.

Samo nisi razumela sta ja hocu time da kazem. Ne kazem ja da je to neistina-jer ne znam da li jeste. Ali je cinjenica da se to ne desava u ovom trenutku. A SF bi bilo zamisljanje tog momenta. Horor bi bio za onog koji je gresan u momentu strasnog suda.

Ne pravim se ja tolerantan prema drugim religijama jer nije poenta biti tolerantan, vec je poenta ne videti razliku izmedju religija :D

A kako bi meni izgledalo da deo moje vere svrstas u horor ili SF?! Ne znam....izvoli, svrstaj a ja cu odmah nakon toga reci kako to izgleda :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top