Како спојити два .AVI фајла?

rgoljovic

Obećava
Poruka
95
Дакле, како спојити два .AVI фајла???
Пре него што дате одговор, да знате да сам пробао и VirtualDub и HJ Split и свашта што сам нашао на нету по форумима. VirtualDub неће да отвори ниједан фајл (неће ми ништа помоћи коментари типа "како, бре, неће!? кликни OPEN") а HJ Split уради КАО НЕШТО и тај фајл који се добије од два фајла није употребљив, тј. не може да се отвори... Иначе имам Win 7...

Елем, пробајте да ми помогнете а да то не буду ова два генијална програма која сви препоручују а која не раде...
 
Дакле, како спојити два .AVI фајла???
Пре него што дате одговор, да знате да сам пробао и VirtualDub и HJ Split и свашта што сам нашао на нету по форумима. VirtualDub неће да отвори ниједан фајл (неће ми ништа помоћи коментари типа "како, бре, неће!? кликни OPEN") а HJ Split уради КАО НЕШТО и тај фајл који се добије од два фајла није употребљив, тј. не може да се отвори... Иначе имам Win 7...

Елем, пробајте да ми помогнете а да то не буду ова два генијална програма која сви препоручују а која не раде...
Та 2 програма јесу добра, али можда нису за то што теби треба, тако да немој одмах дрвљем и камењем на њих.

Мислим да ни теби баш није најјасније шта у ствари хоћеш да урадиш? 1. Да, урадиш JOIN 2 AVI фајла, или под 2. да распакујеш фајл из 2 дела у један?

И коју екстензију имају ти фајлови уопште?
 
Људи, хвала! баш сте брзи... Сад ћу да пробам...
ДеМикелис, стварно си цар... Цитирам те "Мислим да ни теби баш није најјасније шта у ствари хоћеш да урадиш? 1. Да, урадиш JOIN 2 AVI фајла, или под 2. да распакујеш фајл из 2 дела у један? И коју екстензију имају ти фајлови уопште?"

Тема се зове: "Како спојити 2 .AVI фајла?"... Мислим да је прилично јасно... И на крају, од сва три коментара на моје питање, једино ти ништа не рече, а ова двојица, брате, конкретно: то, то и то... Да не буде забуне, ја сам теби захвалан што си ми одмах одговорио, не желим да те омаловажим, него ми је смешно како си реаговао на моје разочарење програмима...
 
Људи, хвала! баш сте брзи... Сад ћу да пробам...
ДеМикелис, стварно си цар... Цитирам те "Мислим да ни теби баш није најјасније шта у ствари хоћеш да урадиш? 1. Да, урадиш JOIN 2 AVI фајла, или под 2. да распакујеш фајл из 2 дела у један? И коју екстензију имају ти фајлови уопште?"

Тема се зове: "Како спојити 2 .AVI фајла?"... Мислим да је прилично јасно... И на крају, од сва три коментара на моје питање, једино ти ништа не рече, а ова двојица, брате, конкретно: то, то и то... Да не буде забуне, ја сам теби захвалан што си ми одмах одговорио, не желим да те омаловажим, него ми је смешно како си реаговао на моје разочарење програмима...

Pa ni ti nisi jasan ako hoćeš da spojiš delove AVI formata a probaš sa HJ Split,Treba ti Video Joiner neki spajaju AVI formate a neki sve video formate,po meni je dobar Allok Video Joiner.
 
Хвала момци, живи били... Сад ћу да пробам ваше пошто ми ништа не ради од предложеног...
А ево још објашњења да помогне још неко ако наиђе, пошто очигледно нисам јасан.
Скинуо сам помоћу торента филм и имам два фајла: Braveheart 1.avi и Braveheart 2.avi. Желим да их спојим, надовежем, захефтам, како год, тако да имам један фајл... Куку мене шта ја појашњавам... Дакле, никакве пакове немам, само два .avi фајла, HJ неће да споји како треба (фајл није читљив за комп), VirtualDub (ниједна верзија од три што сам пробао) неће да ми отвори ниједан фајл, Open Video Joiner неће само .avi da otvori (.wmv и све друго хоће)... Требало је да ме гледате јуче како се селог дана мучим и да ми се смејете...
Саћу да пробам ово ваше, Руђер и Силовски, па да видимо...
Уствари, ово је наградна игра, управо сам смислио... Чије решење упали, поклањам му сва 82 филма што су добила Оскаре за најбољи филм... Такмичење није лако јер не постоји већи баксуз од мене за комп, без обзира на то што сам годинама предавао и рачунаре и програмирање. Шта год пробам да инсталирам, неће, а и ако се инсталира, обавезно неће да учита најобичнији фајл, па и ако то прође, неће да ми одради шта желим... Стварно се бојим да није до Windows-a 7...
 
Људи, хвала! баш сте брзи... Сад ћу да пробам...
ДеМикелис, стварно си цар... Цитирам те "Мислим да ни теби баш није најјасније шта у ствари хоћеш да урадиш? 1. Да, урадиш JOIN 2 AVI фајла, или под 2. да распакујеш фајл из 2 дела у један? И коју екстензију имају ти фајлови уопште?"

Тема се зове: "Како спојити 2 .AVI фајла?"... Мислим да је прилично јасно... И на крају, од сва три коментара на моје питање, једино ти ништа не рече, а ова двојица, брате, конкретно: то, то и то... Да не буде забуне, ја сам теби захвалан што си ми одмах одговорио, не желим да те омаловажим, него ми је смешно како си реаговао на моје разочарење програмима...
Добио си одговор од мене на основу тога како си и формулисао сам "проблем" који имаш. То што си написао у наслову теме НЕ мора да значи да је то то! Многи овде дођу, лупе неки наслов, а проблем је сасвим десети, јер су неписмени и не умеју ни да образложе то што хоће, а траже да им се помогне. Ја сам ти лепо поставио 2-3 питања, а ти се ту правиш паметан. Ок, а што се тиче "конкретних одговора" не видим да су ти помогли ни Sony Vegas, ни Ulead Video, ни Adobe Premier и да си једноставно одговорио на оно што сам те питао, добио би адекватан одговор. А то око предавања и програмирања, то нема везе са "праксом", многи "професори" не знају ни најједноставније ствари да одраде, скину са нета итд. и у то сам се уверио, јер су неки од њих и моји лични пријатељи. Толико.
 
Добро, шефе, не мораш да се љутиш. Ја сам баш рекао да сам ти захвалан на одговору. Искрено извини ако сам те нечим увредио... Ето, сад сам први пут чуо за Ulead Video од тебе... То је одговор. Хвала... А ово за предавање и стручност си ме погрешно схватио, ја сам управо хтео да кажем што и ти: колико год био поткован у некој области, мора да заглавиш на неком проблему, тј. шта ми вреде алгоритми и Аутокед кад не могу да спојим два фајла...
 
Ма није проблем за ове новије (Храбро срце), него сам ја то напраавио колекцију и старих филмова где има буквално један торент и то је то, и то неки шугави формати, једва сам и ово нашао... А и искрено, нисам веровао да ће ми бити оволика мука да спојим два фајла...
 

Back
Top