Дан жалости због погибије пољског председника

carlos4607

Zainteresovan član
Poruka
118
Чух у вијестима да је проглашен Дан жалости код нас због трагичне погибије скоро читавог политичког врха Пољске и просто нијесам могао а да не реагујем...
Није свеједно да једна земља изгуби свог првог човека и ако се икако мој глас рачуна ,разумијем осјећања Пољака.
Али,с друге стране - чиме су нас они задужили да ми сад размишљамо о мукама Пољака и о тој трагедији?
Што Пољаци су се нешто много бринули кад су на нас падале бомбе и наша дјеца гинула?
Ил су можда организовали неке протесте?
Саосећали са нама?
Било им је тешко да гледају мучне слике наших порушених мостова,фабрика,пошти,кућа...?

Па им ми, ето,дугујемо толико да проглашавамо Дан жалости?!!!!

Докле иде удворичка политика Тадића и његових савјетника?
Његово улизивање.
Политика без јасног циља,приоритета и заштите интереса Србије..
Политика која за циљ има само "добросуседске односе и мултилатералну сарадњу"...
Политика пословне сарадње,а Силајџић га фино "дочека" и "угости" у Мостару...

Које ли само бруке и срамоте?

Па ваљда је било најнормалније да се јадан,покупи и откаже "сарадњу" са представником "земље" која га кори што се виђи врага,Србија "дрзнула" да оптужи човјека који је одговоран за онај покољ војника?
Али не,"мудри и разумни" Тадић то стојички подноси и са смјешком одговара о неким добросусједским односима...


Трице и кучине...

Ако смо и били уцијењени због оне жалосне декларације о Сребрници,зар није могло да се прво усвоји Декларација о српским жртвама?


Па онда ово са Даном жалости...

Има ли нека граница?

Небо,отвори се!!!
 
Mislim da je skroz glupo sto je i kod nas Dan zalosti.
Kakva ironija, dan zalosti a niko ne žali. Ne verujem da je pogibija poljskog vrha mogla toliko da uzdrma Srbiju, koliko npr. da se to desilio, lupam Republici Srpskoj, ili nama.
Besmisleno.
Isto tako, razumela bih da je u Srbiji Dan žalosti da se ovo desilo Francuskoj ili Rusiji.. Ali kakve veze mi s POljskom imamo.
 
http://www.novosti.rs/code/navigate...sova&kword_add=poseta beogradu, leh kacinjski

Predsednik Kačinjski ponovio je da se ne slaže sa odlukom vlade svoje zemlje da prizna jednostrano proglašenje nezavisnosti Kosova,.........

Poljska vlada priznala je nezavisnost Kosova, ali neću da krijem da se to desilo u uslovima u kojima predsednik države i vlade nisu imali isti stav. Međutim, demokratski izabrana vlada imala je to pravo", objasnio je Kačinjski.

Eeee, patriote, patriote..............neobaveštene.
 
cisto sumnjam da borisav ocekuje nasilnu smrt

a šta očekuje kad kupuje nove blindirane automobile :confused:

Da ne bude da spamujem, moje mišljenje: ako je hteo da oda počast poginulima trebao je lepo da izjavi saučešće (pismeno usmeno ili kako već) i da ako to želi ode na sahranu. Stvarno ne vidim zašto je bio potreban dan žalosti :confused:
 
a šta očekuje kad kupuje nove blindirane automobile :confused:

Da ne bude da spamujem, moje mišljenje: ako je hteo da oda počast poginulima trebao je lepo da izjavi saučešće (pismeno usmeno ili kako već) i da ako to želi ode na sahranu. Stvarno ne vidim zašto je bio potreban dan žalosti :confused:

pa dobro, zna da je zayebo i da ga mrze pa se boji i zato i kupuje mrdajuce bunkere, u pravu si.

al ako rikne, cisto sumnjam da ce da ga ozivi zalost pooo ljaka.

stagod, ne bih da sam u njegovoj kozi.

da se nadovezem na ono sto sam rekao da u srbiji ni pare ne vrede - ni vlast ne vredi.
barem onoliko vredi koliko vlast nekog mafijasa ciji je zivot - prolazan
 

Back
Top