Avast 4 pitanje

Don Corleone

Primećen član
Poruka
515
Skinuo sam sa torrenta licenciranu verziju novog avasta a to je 5.e sad imam 2 pitanje prvo je kad idem na Summary tamo kad prosirim da visim detalje Uskličnik mi je kod virus definition version e sad ja sam ga ubdejtovao ali usklicnik je jos tu kako da napravim da bude stiklirano.
drugo pitanje je pre avast5 koristio sam avg 9 isto najnoviji i on je bio licenciran .ja posto znam da na jednom cdeu koga dosta dobro koristim sam narezao virus a da za to nisam znao,e sad taj virus mi je prepoznao avg 9 svaki put ali avast nije zato se brinem da li on mozda neprimecuje viruse sta da radim da bude seve ok.

Jel postoji neki nacin da testiram ovaj avast 5
 
Poslednja izmena:
georgejune je u pravu prvo proveri utiske onih koji su ga koristili ili ga koriste,mada ja lično u širokom krugu obilazim sve verzije avasta,radije bi koristio kasp.,nod ili nešto drugo.

Što se tiče drugih antivirusa za mene je bio i ostao Kasperaky broj jedan, ali ja govorim o verzijama Avasta 4.8 i avasta5.Koristio sam Avast 4.8 Pro, sada koristim Avast 5 i po mom mišljenju i mišljenju mnogih drugih Avast5 je mnogo bolji u odnosu na Avast 4.8. I provjerio sam ja utiske a možeš evo i ti provjerit tamo gdje ljudi koriste samo Avast.

http://forum.avast.com/index.php?board=2.0

Ponavljam, za mene je Kaspersky broj jedan ali govorimo o verzijama Avasta.Prema tome ako ne koristiš Avast ne znam kako možeš dati mišljenje o njemu.
 
Divi ga rudjer smeje mi se:lol:pa gore sam prvo trazio pass da mi neko prosledi diskretno zbog piraterije:mrgreen:..al se niko ne javi..onda me zavukose u free koji je mesec dana:lol:a i ja se bakcem nego nisam imo vremena da skoknem do ortaka koji mi uvek da provereno pa sam se zamlacivo s necim sto znam da ne pije vodu..sredio sam na kraju..ono neki fajl sam moro iz safe moda da obrisem pa iskopiram crack..uspeo je update al sve nesto tripujem da radi sporije ybg
 
Skoro sam instalirao Avast 6 Free Antivirus i registrovao sam se i imam sad do marta 2012 fore da ga koristim... Kakva su vasa misljenja o ovom Antivirusu ?? :D


Avast 6 Free Antivirus.jpg
 

Back
Top