Shaman King

AMV Maker '96

Primećen član
Poruka
506
shamanking2.jpg


Znači da li je neko gledao? Kakvi su utisci? I tako dalje i tako dalje........


Anime mi se neverovatno svideo, odgledao sam ga 3 puta. :lol: Samo mi smeta što ima 64 epizoda.... :( A i ostavili su ga nedovršenog. :roll:

Sad' vi. :)
 
Gledao sam ga ceo,i prilicno je dobar,lililili,oni efekti i stuff :D Svidja mi se ;)
Posebno Faust VIII (EMO KIDZ~! LUL) i Ryunosuke Umemiya (zavodniiik double lol)
 
Poslednja izmena:
a...Pa onda je možda kraj bio neki čudan ,pa nisam ni skontala da je kraj..
Mada,moram da priznam da ga nisam posebno redovno gledala iako sam ga volela...:rumenko:

Ma bilo je nekoliko puta pustano do kraja na heppy-u,samo su ga milion puta isprekidalo tj. puste predzadnju epizodu i sutradan puste ispocetka (ako me razumes :roll:)
Ali sto se tice mange,ona je 5x bolja od animea,ako si citala,znas sta pominjem.
 
Ma bilo je nekoliko puta pustano do kraja na heppy-u,samo su ga milion puta isprekidalo tj. puste predzadnju epizodu i sutradan puste ispocetka (ako me razumes :roll:)
Ali sto se tice mange,ona je 5x bolja od animea,ako si citala,znas sta pominjem.

Aha....pa mora da je to u pitanju...
Znam samo da sam više puta nailazila na jednu te istu epizodu....
Razumem šta hoćeš da kažeš....
Previše se često dešava na našim televizijama ,bilo bi čudno da ne razumem o čemu govoriš.;)
 
Aha....pa mora da je to u pitanju...
Znam samo da sam više puta nailazila na jednu te istu epizodu....
Razumem šta hoćeš da kažeš....
Previše se često dešava na našim televizijama ,bilo bi čudno da ne razumem o čemu govoriš.;)

Eh,pa u pravu si,kako neko ne moze da razume :D Salim se....Inace je dobar anime,ali se meni vise svidela manga :)
 
dopada mi se anime, nije losh :)
Cuo sam nesto da manga i anime kod Shaman Kinga su poptuno drugaciji... U mangi ima mnogo vise materijala i mnogi kazu da je manga mnogo bolje uradjena nego sam Anime...
Pogledaj te na wikipediji ili Shamanpediji (nznm kako se tacno zove xD ) ima dosta toga napisano o mangi (:
 

Back
Top