NOVA SANSA!!!

SCNET

Početnik
Poruka
17
Koliko ste novca danas potrosili?
Koliko vam se od toga vratilo?

Sta biste rekli na informaciju da od sada mozete da vratite do 80% od svega
sto trosite i koristite?
Pocevsi od hleba, mleka, odece i obuce...do svega ostalog!

Ovo je prirodno!

Prodavci zele da prodaju vise roba i usluga, a potrosaci zele da jeftinije
koriste tu robu i usluge.

Udruzenje potrosaca SHOPING CENTER NETWORK SRBIJA AD, je uspelo da spoji
firme svih delatnosti, sa povlascenom grupom potrosaca, na obostranu korist.

Koris za firme svih delatnosti i sve pojedince!

Genijalno je napraviti biznis od onoga sto svaki covek, svakog dana, svakako
trosi i koristi, tako da nikoga ne morate da ubedjujete da mu nesto treba, a
nikome nista ne prodajete!

Prepoznajte sansu!

UPIS JE BESPLATAN, i nema nikakvih obaveza!



Dobicete vasu karticu za povrat novca, na koju ne uplacujete nikakve pare,
tako da nema straha od gubitka, dobicete vasu web kancelariju, gde cete
pratiti koliko ste novca ustedeli i zaradili, dobicete vas link za upis
novih saradnika.
I mnogo toga jos...

Mozete da budete potrosac, i da stedite od potrosnje, a posle nekog vremena
i da nesto zaradite.
Mozete da budete aktivan saradnik, i da gradite svoj posao, sa ozbiljnim
zaradama!

OD DANAS, 07.04.2010. SCNET SRBIJA AD i MTS su partneri.
BESPLATNI RAZGOVORI!
10% povrat novca od mobilne telefonije, 20% na ADSL i 5% od dopuna za mobilne!


DOBRODOSLI U SCNET SVET!!!

Miletic Tomislav
SCNET SRBIJA AD
skype: miletic021
miletic.scnet@gmail.com
 
Poslednja izmena od moderatora:
Mose se tako reci :)

Po prvi put je organizovana ideja da nikome nista ne prodajete, jednostavno pomazete ljudima da ustede i zarade od onoga sto svaki dan trose.

To i jeste srz udruzenja potrosaca, da potrosac ima beneficije.
Kompanija uzima samo 1% za odrzavanje, i to ne uvek.

Ovo svakako treba prouciti, a koliko je prica ozbiljna, govori danasnji potpisani ugovor sa MTS-om...koji izmedju ostalog kaze da cemo mi u udruzenju imate potpuno besplatne razgovore, a to je idealno za sve, kako saradnike, tako i za roditelje koji zele da znaju gde su im deca :)

Pozdrav!
 
U praksi ovo nije izvodljivo.
Ok ti recimo skupis 10 hiljada ljudi i odes kod Pere koji ima piljaru u Zarkovu i on zaista pristane na taj rabat,recimo 5%
Po tebi sad bi ja trebao da potegnem sa Vozdovca do Pere da bih "troseci zaradjivao"??Pa koliki trebam tamo da napravim racun da bi mi se to isplatilo-300,500,1000e??
Na stranu i to ali drugi,daleko veci problem je sto su cene robe siroke potrosnje daleko jevtinije u hipermarketima koji su takodje poceli dodatno da snizavaju cene tako da je isti proizvod tamo jevtiniji 20-30% nego u bilo kojoj piljari.Da ne spominjemo uslove placanja.
A sa hipermarketima da sklopis neki dil za dodatne rabate nema sanse,to slobodno zaboravi.
Jer jedno je kad ides da se dogovaras sa Perom piljarom a drugo je kad ides da razgovaras sa velikim igracima kojima spisak imena na tvojim papirima ne znaci nista.
Uostalom sta ces im ti?Ukoliko npr Tempo zeli da poveca promet oni uvek mogu da spuste cene za recimo 10%(sto je skoro uradjeno po svim velikim hipermarketima) i na taj nacin odskoci u odnosu na konkurenciju.Ti im tu realno nisi potreban.
Prema tome mislim da je ova prica nerealna i neostvariva.Niti ces ti stipnuti neki % od potencijalnog rabata niti ce ljudi "zaradjivati troseci".
 
E Milutine...
Tih 10.000 ljudi koje ti spominjes smo odavno premasili, trenutno je 20495 upisano, a dnevno se oko 100 ljudi upisuje.

Sad, ti imas svoje misljenje, to je ok.
A ono sto se racuna na kraju dana su rezultati, a ne hvalisanja kompenzacionim planom.
Nasa kompanija nije krenula u nepoznato, pa da sad predvidjamo hoce li ili nece funkcionisati.

Za 3 (tri) godine poslovanja u Madjarskoj, udruzili su 465000 ljudi i 17500 firmi partnera, to je odgovor na ono sto si napisao da nece funkcionisati u praksi.

Onaj ko nece, ne mora, jer ne moze svako da prepozna sansu, takvi ljudi uvek nadju izgovor ili neke kalkulacije zasto nesto nece funkcionistai.

A onaj ko hoce da se menja, i da prosperira od toga, naci ce razlog da uspe.

Jos jedna stvar, ako planiras da komentarises i dalje kako ovo nije dobra ideja, samo napred, ali prvo bih ti predlozio da se informises o ovom poslu, cisto da znas sta pricas, da izbegnes ismevanje ljudi...to ti je prijateljski savet.
 
Uz svo uvazavanje Vas kao novog udruzenja i bez ikakve lose namjere, a sa zeljom da Vasa ideja zazivi i "primora" i mene kao potrošača da Vam se pridruzim ja jos ne shvatam kako bi to funkcionisalo u praksi?Matematika mi ide vise nego odlicno, ekonomija takodje, u biznisu sam odavno, ali nikako ne shvatam kako bi to bilo izvodivo u praksi?

Sem ako nije opet u pitanju neki "piramida sistem"?I mogu li se znati detalji tog ugovora sa MTS-om, oni koji se odnose na kupce, ne trazim, naravno, poslovne tajne da mi otkrivate.Pozdrav!
 
Nema ovde nikakvog primoravanja. Bog nam je svima dao pravo izbora.
Bitno je shvatiti ovaj sistem, a manje je bitno samo upisati ljude, na nacin
"AJDE AJDE, BESPLATNO JE"

Ljudi grese kada ovu poslovnu sansu stave u kos vec vidjenih stvari, lanaca srece i piramida.
Te stvari su nemoralne i nelegalne.
A dokaz da ovaj sistem nije ni jedno ni drugo od navedenih, je taj da ljudi iz "dubine", tacnije oni koji se kasnije ukljuce, MOGU da zarade vise od svojih gornjih linija,
a s obzirom na to da svako moze da zaradi iz binarnih matrica, dokazuje nam da ovaj sistem nije ni lanac srece.

Detalji oko ugovora mogu da se saznaju, sta vise, oni su bitni za potrosace, tako da isti to moraju da znaju.
Medjutim, ja ovde necu reklamirati kompenzacioni plan.
Mogu da vas pozovem na web ili javnu prezentaciju, pa da saznate vise.

A sto se tice funkcionisanja u praski...
Ovo sto nasa kompanija, odnosno mi, radimo, je skroz prirodno.
Prodavci zele da prodaju vise, a potrosaci zele da kupuju jeftinije robu i usluge.
Dakle, SCNet Srbija AD je to uspelo da spoji, i da kroz mrezni marketing, i genijalnom raspodelom novca, uspe da zadovolji obe strane.

Za jednog ekonomistu, moram da priznam da mi nije jasno kako tako kompetentan covek ne moze da razume prirodnost ove ideje...

Tu sam, samo pisite, a ja cu da odgovaram, ali ponavljam, da bi vasa pitanja bila na mestu, informisite se o ovom poslu pre nego postavite ista.
Inace, pitanja ce biti nestrucna.

http://www.scnetsrbija.com/tmiletic
ID 013979
 
E Milutine...
Tih 10.000 ljudi koje ti spominjes smo odavno premasili, trenutno je 20495 upisano, a dnevno se oko 100 ljudi upisuje.

Sad, ti imas svoje misljenje, to je ok.
A ono sto se racuna na kraju dana su rezultati, a ne hvalisanja kompenzacionim planom.
Nasa kompanija nije krenula u nepoznato, pa da sad predvidjamo hoce li ili nece funkcionisati.

Za 3 (tri) godine poslovanja u Madjarskoj, udruzili su 465000 ljudi i 17500 firmi partnera, to je odgovor na ono sto si napisao da nece funkcionisati u praksi.

Onaj ko nece, ne mora, jer ne moze svako da prepozna sansu, takvi ljudi uvek nadju izgovor ili neke kalkulacije zasto nesto nece funkcionistai.

A onaj ko hoce da se menja, i da prosperira od toga, naci ce razlog da uspe.

Jos jedna stvar, ako planiras da komentarises i dalje kako ovo nije dobra ideja, samo napred, ali prvo bih ti predlozio da se informises o ovom poslu, cisto da znas sta pricas, da izbegnes ismevanje ljudi...to ti je prijateljski savet.

Druze postedi me tvojih "prijateljskih" saveta
Svo ono njesra na sajtu je klasicno ispiranje mozga
Gade mi se takvi ljudi kao sto si TI koji napacenom narodu daju laznu nadu i obecanja a sve u cilju da napune sopstvene dzepove
Ti mozes da tvrdis da ti je malopre potpisao i jubilarni 100-hiljaditi,niti ti ko normalan veruje niti koga zanima
Uostalom vidis i sam koliko ima diskutanata na ovoj temi,tvoj epohalni pronalazak tesko da ce zazivet
Upps nadam se da ovim komentarom nisam izazvao ismevanje onih 20495
Za kraj cu ja tebi dati jedan prijateljski(ali vrlo iskren) savet: pali ti druze s ove teme,jer sto vise pricas- vise sebe diskreditujes.
 
Pa sad, nakon citanja tvog odgovora, mislim da sam ukapirao!Nije piramida nego je "mrezni marketing"?Radi skoro isto kao i piramida, dok ima novih ovaca za sisanje, poenta je samo uvlaciti nove ljude koji placaju onima koji su vec tamo, problem nastaje kad ponestane novih ovcica za sisanje, tad oni koji su stigli zadnji ostaju bez obecanog dijela zarade, jasno mi je sve prijatelju, ne moras mi nista vise objasnjavati!

Pitao sam se zasto nam ne objasnis jasno o cemu se radi, ali mi je sad i to jasno!Sajt vam je obicno prosipanje mudrolija, toga mi je dosta, umijem ja i sam pametovati na prazno.Ali, ko voli nek' izvoli...i uclani se!
 
deky i ntvending, nemojte ovo da pretvarate u vredjanje, koliko vi godina imate?
Ja sam sa mojih 20 mnogo zreliji od vas, a sa mojih 20 vec sam od svog zivota napravio vise nego sto cete vas dvojica zajedno, ekonomista i sveznalica.

Dok vi pricate, ljudi zaradjuju pare...a to vreme koje trosite da opanjkavate i vredjate ljude koji mogu da vam pomognu da bi pomogli i sebi, mozete da utrosite da napravite nesto od svog zivota. I da malo otvorite vas predrasudama zakrcen um.

Vi ste tip ljudi na koje ne vredi trositi vreme i energiju, negativni ste i sigurno tako i zracite u zvojoj okolini!

Ne postoji pitanje kojim cete me poklopiti, ja sam u ovome dugo, a pre toga su pokusali da me regrutuju u neke sisteme lanaca srece i piramida, gde jeste istina da ima ovaca za sisanje, tako da znam sta radim, i znam sta je ovaj sistem, a sta nije!

Zelim sebi sve najbolje, pa zar bih onda usao u neki lanac srece, ili davao nekome moje pare, a da svesno znam da mi se to nece isplatiti...?
 
Poslednja izmena:
Sad mi je sve jasno
Ti si napaljen klinac koji trazi easy way da dodje do kinte
Cemu diskusija sa tobom kada nemas fakultet zapravo tek si izasao iz skolske klupe
Manjkavost tvog obrazovanja se uostalom vidi iz tvojih postova...."ajde ajde besplatno je" i sl. komentari spadaju u pijacni zargon i ne prilice ozbiljnom poslovnom coveku
Prema tome poradi ti decko malo na sebi pa se javi za jedno 5 godina,mozda te neko tada i uzme za ozbiljno,pod uslovom da vredno i marljivo ucis,razume se.
 
Ne brini se ti za mene, umijem ja da zaradjujem novac i bez tvoje pomoci i to i cinim odavno, trebas ti jos dosta da prodjes u zivotu da bi drugima drzao predavanja, ta tvoja demagogija ne pije vodu jer nigdje nisi objasnio kako to konkretno funkcionise, a ja sam ti samo i jedino to trazio!

I, evo, opet te pitam da mi objasnis kako to funkcionise, ali konkretno i jasno da mi objasnis, pusti isprazne fraze i price o dinamicnom poslu i o Henriju Fordu!Samo mi objasni kako je taj projekat zamisljen i kako cu ja u tome svemu zaraditi novac, javno cu ti se izviniti i reci da si u pravu!Jel posteno?

Naravno da svako treba da se uclani ako misli da treba, ja nemam namjeru nikoga da odvracam od tog nauma, a slobodnog vremena imam veoma malo.Ali me svaki put iznova iznervira neki pametnjakovic koji tvrdi da se novac moze napraviti iz nicega, iz magle, konkretno, da se nesto moze zaraditi uclanjenjem u tvoju organizaciju, udruzenje, sta li ste vec.

Loptica je na tvojoj polovini...
 
koliko vi godina imate?
Ja sam sa mojih 20 mnogo zreliji od vas, a sa mojih 20 vec sam od svog zivota napravio vise nego sto cete vas dvojica zajedno, ekonomista i sveznalica.

Ne postoji pitanje kojim cete me poklopiti, ja sam u ovome dugo, a pre toga su pokusali da me regrutuju u neke sisteme lanaca srece i piramida, gde jeste istina da ima ovaca za sisanje, tako da znam sta radim, i znam sta je ovaj sistem, a sta nije!

Imas 20 godina, a u poslu si dugo?Usao si u biznis sa 9 godina?Pa vunderkinde, skidam kapu, "nisam te prepozn'o", sto kaze Maca!
 
Molim moderatora da ovog prodvca mreznog marketinga odmah ukloni sa krstarice .
To o cemu ti pises se uci na ekonomskom fakultetu na drugoj godini studija ,i predstavlja kriminal ,lopovluk i kradju .
Da bi ljudima uzeli novac morate biti obrazovaniji ,iskusniji i pametniji ,ovo su vec provaljeni sistemi ,nekopirajte smislite nesto novo i eto para .
Nemoj da nas podcenjujes ,nismo bas toliko prizemni i glupi
 
Poruka za dekija:
Tako je, imam 20 godina, i sta mislis koliko treba covek da ima samopouzdanja da bi ovako nesto promovisao?
A sto se tice obrazovajna, redovan sam student Tehnoloskog Fakulteta.
Ti da se razumes u mrezni marketing, a evidentno je da nisi upucen, znao bi, da svako moze da se pridruzi, ali opet, ti si takodje ocigledan primer da nece svako prepoznati sansu.

Ne vredi ti da me prozivas, i da me nazivas napaljenim klincem, jer se sigurno necu zbog tebe nervirati, niti se spustati na tvoj nivo...
Sto se tice lakog novca da se dodje do para, varas se, i ovde treba da se radi, i to mnogo.
Sta je, frka? Ne smes da zasuces rukave?

A ono sto si napisao "AJDE AJDE, BESPLATNO JE" si izvukao iz konteksta, opet pokusavajuci da me spustis, ali ti ne ide bas najbolje.
 
Poslednja izmena:
Molim moderatora da ovog prodvca mreznog marketinga odmah ukloni sa krstarice .
To o cemu ti pises se uci na ekonomskom fakultetu na drugoj godini studija ,i predstavlja kriminal ,lopovluk i kradju .
Da bi ljudima uzeli novac morate biti obrazovaniji ,iskusniji i pametniji ,ovo su vec provaljeni sistemi ,nekopirajte smislite nesto novo i eto para .
Nemoj da nas podcenjujes ,nismo bas toliko prizemni i glupi


Jos jedan Milutin.
Naravno da se uci mrezni marketing, a otkad se KRIMINAL uci na univerzitetu?
Ne podcenjujem te, nego te sazaljevam...
 
PIB: 106447621
Matični br.: 20603275
Registrovana u agenciji za privredne registre , legalna firma!

Ljudi obično greše kada ovu kompaniju stavljaju u koš već viđenih priča , lanaca sreće i piramira! Što podaci gore navedeni svakako demantuju!

Svi smo mi svaki dan potrošači , čim ustanemo iz kreveta, mi nešto trošimo , a to treba da izfinansiramo.
Mi kupujemo i trošimo raznu robu i usluge, a prodavci ih prodaju.

Kompanija SCNET SRBJA AD udružuje potrošače i prodavce na obostranu korist !

U srži ovog sistema je SCNET Kartica, kojom kada kupujete vi štedite i zarađujete od toga, zato što ste član udruženja potrošača i zato imate popuste na SVE što koristite ili kupujete!

Pored ovih činjenica svi mi znamo da se pored osnovnih životnih namirnica–koje se kupuju svakodnevno , kupuju i mnoge druge stvari: građevinski materijal za gradnju i renoviranje kuće, nameštaj i razne druge potrebštine za kuću, bela tehnika i razna druga tehnička roba, kupuju se automobili, ili barem delovi za automobile i gorivo, kupuje se odeća, obuća, školski pribor, kancelarijski materijal, plaćaju se letovanja, zimovanja, odmori i razne druge usluge. Svi smo mi svaki dan kupci i kupujemo nešto od svega ovoga nabrojanog već prema svojim mogućnostima…


Poslacu ti, cekaj par minuta.
 
Ja ti vec odgovorio, nemam vise pitanja, citaj!I izvijesti nas kako ti ide to sa SCNET-om.Ako bude pomaka ja se prvi uclanjujem i trosim k'o lood!

I pitaj ako ti sta zapne u biznisu, dacu ti besplatno pokoji savjet...


Za nekoga ko mi je upravo poslao jednu sasvim ok i normalnu poruku u inbox, nisam ocekivao ovako ironican odgovor...
Ali dobro, razumem da hoces da budes dasa pred ostalima :hahaha: :rotf:

Imali ste sansu da saznate, a za dve godine cete mi doci i reci cete:

"Lako je bilo tebi, ti si prepoznao nesto sto ce tek da bude, zaradio si novac, pomogao porodici...a sta ja da radim, nisam prepoznao sansu"

I naravno, necete valjda vi biti krivi za vas neuspeh, uvek je neko drugi kriv..

ZNAM, okrivite ovog napaljenog klinca koji hoce da dodje do para na lak nacin, iskoristavanjem drugih ljudi...

Biznismeni, ekonomisti, nudite savete ljudima, a ne znate da se izborite sa sebe i za one do kojih vam je stalo...!
Bitno da u ocima drugih porastete tako sto cete vredjati ljudi koji se bore, koji su ambiciozni...
Nece vam ta slava biti vecna.
 
СЦНЕТ, само полако, код нас људи још увек мисле да мотика једини алат за рад. Морају људи у Србији да се свему противе, па тек када виде код комшије, онда ће и за себе да узму... ;)

Много среће у послу...
 
Ha ha, nema potrebe da se nerviras, izvinjavam se ako te je poruka povrijedila, nije joj to bio smisao, mislio sam da ces je shvatiti saljivo.A o tvom biznisu sam ti rekao u poruci sta mislim.Pozzz
 

Back
Top