Ako moze malo pomoc...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zoranpetrovic84

Domaćin
Poruka
3.519
Naime,hteo bi da krenem da se bavim politikom.Trebalo bi da se uclanim u neku partiju,zar ne?:)Do sada sam,pratio nesto tu i tamo,novine,politicke emisije...ali slabo,pa bi hteo "da krenem iz pocetka".Hteo bi malo vise da angazujem...sta mi vi preporucujete?koja partija?kako da se malo vise informisem o politici?Koje su obaveze u partijama?Lepljenje plakata...?
Pozdrav svima
hvala puno
 
zoranpetrovic84:
Naime,hteo bi da krenem da se bavim politikom.Trebalo bi da se uclanim u neku partiju,zar ne?:)Do sada sam,pratio nesto tu i tamo,novine,politicke emisije...ali slabo,pa bi hteo "da krenem iz pocetka".Hteo bi malo vise da angazujem...sta mi vi preporucujete?koja partija?kako da se malo vise informisem o politici?Koje su obaveze u partijama?Lepljenje plakata...?
Pozdrav svima
hvala puno
A je l' ima nesto cime ti ne bi zeleo da se bavis?
Bilo je plivanje, pa ucenje stranih jezika, sad politika...
Ti se to malo salis sa nama? :?
 
zoranpetrovic84:
Naime,hteo bi da krenem da se bavim politikom.Trebalo bi da se uclanim u neku partiju,zar ne?:)Do sada sam,pratio nesto tu i tamo,novine,politicke emisije...ali slabo,pa bi hteo "da krenem iz pocetka".Hteo bi malo vise da angazujem...sta mi vi preporucujete?koja partija?kako da se malo vise informisem o politici?Koje su obaveze u partijama?Lepljenje plakata...?
Pozdrav svima
hvala puno


samo nam, iskreno, reci - zašto?
 
zoranpetrovic84:
Bas vam hvala,PUNOOOOOOOO ste mi pomogli.A sta tebe briga,sto se ja o svemu raspitujem?Sta ti pratis mene i proucavas?Pa jednostavno mi se bavi politikom,ako niko ne moze da mi pomogne nista,hvala u svakom slucaju

Dete, za početak probaj da radiš nešto pametno u životu. Recimo da se školuješ. Očigledno ti treba tako nešto.
Inače ćeš svoj politički vek provesti lepeci plakate.
 
strani placenik:
zoranpetrovic84:
Bas vam hvala,PUNOOOOOOOO ste mi pomogli.A sta tebe briga,sto se ja o svemu raspitujem?Sta ti pratis mene i proucavas?Pa jednostavno mi se bavi politikom,ako niko ne moze da mi pomogne nista,hvala u svakom slucaju

Dete, za početak probaj da radiš nešto pametno u životu. Recimo da se školuješ. Očigledno ti treba tako nešto.
Inače ćeš svoj politički vek provesti lepeci plakate.

Ja ti jarane predlazem da se ti uclanis u onu narodnu seljacku stranku pa lijepo da ijepis plakate njihove partije po stalama i salasima.
 
zoranpetrovic84:
Naime,hteo bi da krenem da se bavim politikom.Trebalo bi da se uclanim u neku partiju,zar ne?:)Do sada sam,pratio nesto tu i tamo,novine,politicke emisije...ali slabo,pa bi hteo "da krenem iz pocetka".Hteo bi malo vise da angazujem...sta mi vi preporucujete?koja partija?kako da se malo vise informisem o politici?Koje su obaveze u partijama?Lepljenje plakata...?
Pozdrav svima
hvala puno

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hoces da se bavis politikom i da budes politicar.
O.K.
Ali nemas nikakav stav.Ni lijevi, ni desni !
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Svejedno ti je izmedju, recimo "Obraz"-a i Koraceve partije ili NVO Natase Kandic.
Evo ti ideja.
Stavi u dvije plasticne kuglice od kinder jaja ceduljice, u jednu stavi "Obraz", a u drugu "NVO Natasa Kandic".
Zazmuri, promijesaj i koga izvuces - njemu se pridruzi :idea:
Ionako ti je svejedno, glavno je da budes politicar :!:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
zoranpetrovic84:
Naime,hteo bi da krenem da se bavim politikom.Trebalo bi da se uclanim u neku partiju,zar ne?:)Do sada sam,pratio nesto tu i tamo,novine,politicke emisije...ali slabo,pa bi hteo "da krenem iz pocetka".Hteo bi malo vise da angazujem...sta mi vi preporucujete?koja partija?kako da se malo vise informisem o politici?Koje su obaveze u partijama?Lepljenje plakata...?
Pozdrav svima
hvala puno
Nemoj da zapostaviš pravoslavlje ! Seti me se kada b udeš bio predsednik !
 
igracina:
zoranpetrovic84:
Naime,hteo bi da krenem da se bavim politikom.Trebalo bi da se uclanim u neku partiju,zar ne?:)Do sada sam,pratio nesto tu i tamo,novine,politicke emisije...ali slabo,pa bi hteo "da krenem iz pocetka".Hteo bi malo vise da angazujem...sta mi vi preporucujete?koja partija?kako da se malo vise informisem o politici?Koje su obaveze u partijama?Lepljenje plakata...?
Pozdrav svima
hvala puno

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hoces da se bavis politikom i da budes politicar.
O.K.
Ali nemas nikakav stav.Ni lijevi, ni desni !
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Svejedno ti je izmedju, recimo "Obraz"-a i Koraceve partije ili NVO Natase Kandic.
Evo ti ideja.
Stavi u dvije plasticne kuglice od kinder jaja ceduljice, u jednu stavi "Obraz", a u drugu "NVO Natasa Kandic".
Zazmuri, promijesaj i koga izvuces - njemu se pridruzi :idea:
Ionako ti je svejedno, glavno je da budes politicar :!:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

U koju se stranku uclani ?
 
Vidi, ja znam da je najgluplja stvar koju čovek može da propusti učlanjenje u stranku. Jer od toga možeš da imaš samo koristi. A, pošto ti nemaš politički stav, opredeljenje, niti mišljenje o vlasti bilo bi dobro da se učlaniš u VLADAJUĆU stranku (koja god da je to), pošto ti je korist jedini motiv. 8)
U svakom slučaju, mnoooooooogo glupo pitanje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top