Ovo moram da uradim...

... (ili probam) do svoje 30, 40, 50, 60. godine (godine izaberite u odnosu na sadašnje - povećajte za 10ak).

Šta ste sebi zacrtali da ćete da uradite/probate u narednih 10ak godina?

Posto sam tek napravila prvi korak u dvadesetim, hm, da vidimo...

Za 21-i rodjendan zelim da napravim zurku u pidzamama, to obavezno.
Organizovacu borbu jastucima i sve :zaljubljena:
Takodje, zelim jedne ozbiljne potpetice (neke bas, baaas vrtoglave) i mantilic :heart:

Ne volim da se farbam, ali izvuci cu poneki neznatno svetliji pramen od moje kose, da je malo osencim i naucicu da vozim rolere (ovo su mi planovi do leta). :manikir:

E saaad... Generalno zelim da:
Ronim sa delfinima u nekom lepom i neobicnom mestu. :heart::heart::heart:
To mi je zivotni san.
Da zavrsim fax (master na FPN-u), volela bih da doktoriram u svojoj struci, mozda da pocnem kao kolumnista, spiker, etc. ali zaista, zaista imam zelju da jednog dana budem urednica magazina kaosto je npr. Elle, da imam svoj office u staklu u vrhu neke zgrade... :zaljubljena:
Volea bih da upoznam kulturu i posetim neke zemlje o kojima mastam sa ljudima koje volim, narocito sa deckom...

Ali vise, vise od svega bih zelela da se tamo oko 28-e godine vencam za svoju pravu ljubav bosa, na plazi, ispod venca od belih ruza i masni, u jednostavnoj a opet taaako divnoj beloj haljini sa slepom i duuugim velom koji se vijori za mnom na vetru, pustenom kosom i buketom malenih pupoljaka ruza, takodje belih. :zag:

Zelim sa njim devojcicu i decaka, malu ali ukusno sredjenu kucu sa sobama u potkrovlju i slikarskim ateljeom za mene a kancelarijom za njega, velikim dvoristem, kaminom u zidu, ljuljaskom na terasi i lezaljkom pod palmama, psom i zecom...

Ako moze, na sve to bih dodala makar jednu izlozbu mojih slika i fotografija, makar jednu knjigu da objavim i da moja ljubav izda CD kao DJ, a ja da pevam u njegovim pesmama tekstove koje sam vec napisala i da idemo sa nasim klincima na turneju :heart:
 
Poslednja izmena:
... (ili probam) do svoje 30, 40, 50, 60. godine (godine izaberite u odnosu na sadašnje - povećajte za 10ak).

Šta ste sebi zacrtali da ćete da uradite/probate u narednih 10ak godina?

znachi do skoro 40te cu da se udam josh jednom, rodim josh dece, skachem iz aviona i sa 20 sprata, proputujem deo Afrike i Evrope, kupim kucu/stan u drugoj drzzavi, osnujem svoju nevladinu organizaciju, otvorim usvajalishte za pse, dam krvi dobrovoljno nekih 20 puta, zaveshtam organe, radim ono shto sam oduvek zzelela, zzivim, radim kad hocu i kako hocu, shto i sad radim, al nema veze.. :D
naravno, ima tu josh dosta stvari, koje su intima :mrgreen:
 
znachi do skoro 40te cu da se udam josh jednom, rodim josh dece, skachem iz aviona i sa 20 sprata, proputujem deo Afrike i Evrope, kupim kucu/stan u drugoj drzzavi, osnujem svoju nevladinu organizaciju, otvorim usvajalishte za pse, dam krvi dobrovoljno nekih 20 puta, zaveshtam organe, radim ono shto sam oduvek zzelela, zzivim, radim kad hocu i kako hocu, shto i sad radim, al nema veze.. :D
naravno, ima tu josh dosta stvari, koje su intima :mrgreen:
ave mi se svidja sem ovog skakanja sa zgrade:eek: zamisli da se ne odrazis dobro i neko otvori prozor bas dok ti proleces
ne mi se svidja ta ideja;)---------------- Now playing: stereo mcs - city lights via FoxyTunes
 

Back
Top