Dobar provod

bezibre!

Poznat
Banovan
Poruka
8.923
1 - šta je vas dobar provod, rađenje koje aktivnosti i na koji način (ne mora baš odgovor da bude je.banje) za vas predstavlja onako baš vrhunac

2 - šta on treba da ukljuluje, tj. šta je najvažniji faktor za taj provod - društvo, keš, mesto, muzika, štaveć
 
1 - šta je vas dobar provod, rađenje koje aktivnosti i na koji način (ne mora baš odgovor da bude je.banje) za vas predstavlja onako baš vrhunac

2 - šta on treba da ukljuluje, tj. šta je najvažniji faktor za taj provod - društvo, keš, mesto, muzika, štaveć

1)Tuca je najbolji provod :D. Ako cemo ono po stepenu ispunjenja, ako cemo ovako po nekim casual stvarima, onda je po meni najbolji dozivljaj kad igram neku rpg igru :lol:. ili jedino mozda kada izadjem negde, ali jednom u sto godina bude onako dobro, inace obicno bude smor (zato sam i prestao xD)
2)Najvazniji faktor je za mene drustvo.
 
1 - šta je vas dobar provod, rađenje koje aktivnosti i na koji način (ne mora baš odgovor da bude je.banje) za vas predstavlja onako baš vrhunac

2 - šta on treba da ukljuluje, tj. šta je najvažniji faktor za taj provod - društvo, keš, mesto, muzika, štaveć

1. Dobar provod mi je bilo koja svirka. Tad se provedm kao nikad u zivotu i uvek je bolje nego prethodni put. Da, dobar provod zna da bude kad se ekipa okupi, posedamo u krug, pustimo neku ziku i kuliramo, pricamo o raznim temama.
2. Drustvo je presudni faktor, jer ako imam dobro drustvo sve mi je super. Muzika je takodje bitna. Bez kesa se na zalost ne moze...cesto on zna da bude prepreka za bolji provod.
 
1 - šta je vas dobar provod, rađenje koje aktivnosti i na koji način (ne mora baš odgovor da bude je.banje) za vas predstavlja onako baš vrhunac

2 - šta on treba da ukljucuje, tj. šta je najvažniji faktor za taj provod - društvo, keš, mesto, muzika, štaveć

Izlazak na bilo kakvo mesto gde ima vesele i živahne muzike, gde može da se otkači, igra, ludira, bilo da je to neki koncert, ili klub ili kafana u kojoj može da se neograničeno lumpuje. S praznim džepovima ne ide se u takav izlazak, a društvo je važno u smislu garanta dobrog raspoloženja, mora želeti da se provede na isti način kao i ja, ništa manje od toga. :D
 
1 - šta je vas dobar provod, rađenje koje aktivnosti i na koji način (ne mora baš odgovor da bude je.banje) za vas predstavlja onako baš vrhunac

2 - šta on treba da ukljuluje, tj. šta je najvažniji faktor za taj provod - društvo, keš, mesto, muzika, štaveć

1-Raid Ulduara i Naxxramasa
2-Treba da ukljucuje dobrog tenka, DPS-a i healera...i ostatak raida da bude zanimljiv.
 
1 - a) Свирка.
б) Окупљање неке добре екипе.

2 - За ово поб б) битно је место, да не буде неки препун, пребучан кафић или дискотека и довољно новца за које пиво.
 
1 - šta je vas dobar provod, rađenje koje aktivnosti i na koji način (ne mora baš odgovor da bude je.banje) za vas predstavlja onako baš vrhunac

2 - šta on treba da ukljuluje, tj. šta je najvažniji faktor za taj provod - društvo, keš, mesto, muzika, štaveć


kad sam sa svojim najboljim drustvom,kad ima alkohola za sve
kad za noc prodjemo kroz dva cluba,pa odlucimo tek tako da odemo u drugi grad u provod,tek tako,pa stopiramo
u jednom clubu sa jednim se smuvam,u drugom sa drugim,na odlasku sa trecim ako naidje :lol: i lozimo mozda josh jednog for fun,ko jednog mog bivseg:lol:
pa se vracamo iz tog drugog grada peske,a jedna drugarica toliko pijana da izgubi stiklu,i josh kaze ''naci cemo ujutru'' a druga skace da je povrati,a dolaze kola :lol:
ne mogu vam opisati osecaj kad lutate putevima,oko vas sve neko zito,neka nedodjija,a mrtve pijane,muzika sa necijeg moba tresti,i sve se derete u glas,i na kraju stopirate u pet-pola sest ujutru ...i posle odete na nocno kupanje

a krenule smo u ''setnju'' u pet popodne
 
Poslednja izmena:
1 - šta je vas dobar provod, rađenje koje aktivnosti i na koji način (ne mora baš odgovor da bude je.banje) za vas predstavlja onako baš vrhunac

2 - šta on treba da ukljuluje, tj. šta je najvažniji faktor za taj provod - društvo, keš, mesto, muzika, štaveć

1. Najbolji provod je , jelte , snoshaj sa lepom osobom lepsheg pola . Al da udarimo malo kontru , dobar provod je pijanchenje sa omanjom , ali odabranom grupom ljudi .

2. Drushtvo pre svega , mesto i muzika su manje-vishe , a novac jedino da se kupe potrebshtine ( chitaj alkohol i neshto za jelo ) .
 
Od poznatih provoda najbolji mi je bio onaj kada se skupulo nas 5-6 iznajmilo kucu i otislo u PM daleko od svega na 5 dana... To je bilo u 1 razredu gimnazije tako da se i nismo bas dugo poznavali sto je bilo jos bolje imali smo bas dosta stvari o kojima cemo pricati... Svako je izjadao svoje jade.... Bilo je tu svega zivog :D U pocetku smo mislili da ce biti bzvz ali smo se prevarili... Bilo je bas extra :D Slicno ovome sto je Bulletdodger rekao...
Bitno je da nam je zena koja je izdavala kucu rekla da se pokajala sto nas je ikada upoznala :mrgreen:
 
pa najbitnije dustvo, znaci definitivno :D
sa njima gde god da sam, nikad nije dosadno..
e sad ako moze da se bira, zurka :) ali ne nesto de ima 1000 ljudi, vise gotivim onaj fazon neko manje drustvo.. :P
 
dobar provod je... sa drushtvom na nekoj svirci, prvo cuganje u pakicu cijelo veche,pa oko ponoci upadanje na svirku gdje pleshemo i josh cugamo,a ondaaaaa...oko 2,3 se nadjem sa dragim i ondaaaaaa... budemo zajedno do rane zore. :)

treba biti dovoljno ljudi, dobra muzika, i dovoljno para.
I da, da se dobro osjecam u odjeci koju nosim i da ne trljam ochi kad se napijem.
Ne znam shto,ali stalno to radim,a takodje stalno nosim kreon koji se pritom razmaze. ;)
 
kultno mjesto (citaj kafic) odabrano drustvo muzika da nije onaj sabanizam (da ima roka ali ida ponekad ulete i trubaci te neku trance i tome sl jer mi je drustvo mixovano) sljiva i krigle piva da se gasi mene boljeg od toga nema jer kasnije bude i veoma komicno (uticaj sljive na nas velike alkoholicare)
 
kad sam sa svojim najboljim drustvom,kad ima alkohola za sve
kad za noc prodjemo kroz dva cluba,pa odlucimo tek tako da odemo u drugi grad u provod,tek tako,pa stopiramo
u jednom clubu sa jednim se smuvam,u drugom sa drugim,na odlasku sa trecim ako naidje :lol: i lozimo mozda josh jednog for fun,ko jednog mog bivseg:lol:
pa se vracamo iz tog drugog grada peske,a jedna drugarica toliko pijana da izgubi stiklu,i josh kaze ''naci cemo ujutru'' a druga skace da je povrati,a dolaze kola :lol:
ne mogu vam opisati osecaj kad lutate putevima,oko vas sve neko zito,neka nedodjija,a mrtve pijane,muzika sa necijeg moba tresti,i sve se derete u glas,i na kraju stopirate u pet-pola sest ujutru ...i posle odete na nocno kupanje

a krenule smo u ''setnju'' u pet popodne

ovo mi se najviše svidelo i to je i neka moja prica...

znači društvo, za početak duet, ja i još jedna pesona, ostali fakultativno, cirke u izobolju, moja plejslista, opijanje, sviranje klinci, onda iscimavanje svih potencijalnih sponzora, lov na prevoz, dolokavanje na brzinu, onda poneseš kristalne čaše iz kuće s apićem za usput do kafane, pnda se gegaš i posrćeš do iste, onda one čaše zavrljačiš po sred asfalta, onda ušunjavanje, poziranje, mažnjavanje pića i cigara, ščihtanje, ljubakanje, onda kreneš da anpraviš koreografski potez pa te ukoči u čučanj pozi, onda izgubiš poklopac od telefona i kažeš ma ****** nema šanse da se sagnem, onda dođu sponzori za u drugu kafanu, onda smaraš nepoznate ljude da ti nađu muziku po jusu, onda zameniš jaknu s nekim, onda sličan režim u drugoj kafani, onda smaraš ovu pored tebe, daj ovom, daj onom, šta se stiskaš, onda praznina, onda prepoznaš prag, pa uđeš u frižider, pa se oždereš, pa ismaraš ceo imenik, pa se izdrkaš na netu, staviš glavu na parket a noge na plafon i ujutru si ko bepče
 
e, bezibre! jjebena ti tema, keve mi Nevenke

k'o da postoji skala za merenje dobrog provoda
nekome je to kolicina ispijenog alkohola
nekome kvantitet i kvalitet cura/momaka uz koje je proslo vece
nekome odredjena vrsta muzike
nekome izbacivanje energije i sl, tipicno za sutke, tuce etc
nekome kolicina kesa koja su bacili to vece


i sad, kao, svako prica kada mu je najlepse i sl.( zurka, svirka, tamo-vamo) a zna se da ce se svi extra provesti i u nekoj rupetini od kavane samo ak' ima alkohola na hektolitre:mrgreen:
 

Back
Top