IMteresantna opservacija..

...nije nesrecno udata...bas im je zapravo divna prica bila...ali mislim da joj ne bi bilo drago da je ja ispricam....sta da vam kazem prelepa i pametna devojka, srednje dvadesete a dvoje dece, iz ljubavi rodila sa dvadeset a fakultet u roku zavrsila...ehhehehej krupna stvar u danasnje vreme kada sve izbegavamo da radjamo...kada znas da je ON taj pravi..prelepo...:heart::heart::heart:...prestajem kol'ko odmah da me ne lincuje jer uopste nije o fazonu da se hvali, nikada o svom izgledu nije pricala niti ga potencirala, nikada navela pricu o izgledu, skromna i uvek lepu rec za svakoga...svaka joj cast...sto bi moja baka kazala pu pu pu da je ne ureknem:brus::heart:

lepo vazudusasta.lepa prica.malo fantasticna.pogotovo ovaj deo gde je ona zavrsila i faks u roku i podizala to dete..star trek..:lol:
 
Elem,gleda vas cika Glenn ove lepojke ovdeN,i ne moze a da ne primeti,da sve devojcice ovdeN missim na forumasice koje izgledaju na nesto na ljisu su,nemaju decka.Sada da li je problem u njima ili sta vec?:think: Missim nEje mi jasno zasto?Dok neke osrednje cure imaju frajere ove extra cice su same..sta vi mislite zasto je to tako?
Elem isto vredi i za muske..gabori imaju cice,dobri frajeri nemaju..ajd raspalite..:ok:

sta ima tu da se raspaljuje ?
ili su nesposobne da sacuvaju decka ili ne zele stalnu vezu ... nema trece...:mrgreen:
 
Elem,gleda vas cika Glenn ove lepojke ovdeN,i ne moze a da ne primeti,da sve devojcice ovdeN missim na forumasice koje izgledaju na nesto na ljisu su,nemaju decka.Sada da li je problem u njima ili sta vec?:think: Missim nEje mi jasno zasto?Dok neke osrednje cure imaju frajere ove extra cice su same..sta vi mislite zasto je to tako?
Elem isto vredi i za muske..gabori imaju cice,dobri frajeri nemaju..ajd raspalite..:ok:

E,sad..prvo bi morali da pricamo o lepoti..ono sto je tebi lepo,nije i drugima lepo i obratno..dakle,lepota je u ocima posmatraca...:)
To neam uopste veze sa lepotom,ja milsim..jednostavno olje je biti sam,dok ne naidje neko normalalan i ok,a ne biti sa nekim posto poto...Znaci,po tebi su sve forumasice koje imaju momka ovde osrednje po lepoti,a koje su same te su sve prelepe..E,pa svasta...Koja klasifikacija i generalizacija..forumasice koje imaju momka,imaju momka jer su nasle nekoga ko j prava osoba za njih,jer su to ljudi sa slicnim osobinama i karakterima..one koje to nemaju,dakle koje nemaju momka,ili im je lepse da su same,ili nisu jos nasle pravu osobu..ja ne vidim kakve tu veze ima lepota..ima prosto prelepih ljudi koji i imaju nekoag i koji nemaju i obratno..dakle ,generalizovati nije od neke pomoci...nema pravila,ali smatram da lepota nema veze sa tim..ako je neko pritom i lep to je jos samo jedan +,ali je najvaznija pamet.
Ja nemam takav dozivljaj i opservaciju,kao ti,ali postujem razlicita misljenja.
 
Poslednja izmena:
Elem,gleda vas cika Glenn ove lepojke ovdeN,i ne moze a da ne primeti,da sve devojcice ovdeN missim na forumasice koje izgledaju na nesto na ljisu su,nemaju decka.Sada da li je problem u njima ili sta vec?:think: Missim nEje mi jasno zasto?Dok neke osrednje cure imaju frajere ove extra cice su same..sta vi mislite zasto je to tako?
Elem isto vredi i za muske..gabori imaju cice,dobri frajeri nemaju..ajd raspalite..:ok:

koje lepe?:think:
 
E,sad..prvo bi morali da pricamo o lepoti..ono sto je tebi lepo,nije i drugima lepo i obratno..dakle,lepota je u ocima posmatraca...:)
To neam uopste veze sa lepotom,ja milsim..jednostavno olje je biti sam,dok ne naidje neko normalalan i ok,a ne biti sa nekim posto poto...Znaci,po tebi su sve forumasice koje imaju momka ovde osrednje po lepoti,a koje su same te su sve prelepe..E,pa svasta...Koja klasifikacija i generalizacija..forumasice koje imaju momka,imaju momka jer su nasle nekoga ko j prava osoba za njih,jer su to ljudi sa slicnim osobinama i karakterima..one koje to nemaju,dakle koje nemaju momka,ili im je lepse da su same,ili nisu jos nasle pravu osobu..ja ne vidim kakve tu veze ima lepota..ima prosto prelepih ljudi koji i imaju nekoag i koji nemaju i obratno..dakle ,generalizovati nije od neke pomoci...nema pravila,ali smatram da lepota nema veze sa tim..ako je neko pritom i lep to je jos samo jedan +,ali je najvaznija pamet.
Ja nemam takav dozivljaj i opservaciju,kao ti,ali postujem razlicita misljenja.

...pa da...:ok:tako je imenjakinjo...htedoh samo da kazem da sam isto bila lepa ili nelepa, zavisi od kriterijuma, i kada sam imala momke i kada nisam...znaci ja sam ja, po ovoj logici kada sam u vezi poruznim a kada sam single prolepsam se...brate ovo nema ich logiku u sebi...dete matematicar sta mogu, ulazim u sitna creva:dash:
 
Elem,gleda vas cika Glenn ove lepojke ovdeN,i ne moze a da ne primeti,da sve devojcice ovdeN missim na forumasice koje izgledaju na nesto na ljisu su,nemaju decka.Sada da li je problem u njima ili sta vec?:think: Missim nEje mi jasno zasto?Dok neke osrednje cure imaju frajere ove extra cice su same..sta vi mislite zasto je to tako?
Elem isto vredi i za muske..gabori imaju cice,dobri frajeri nemaju..ajd raspalite..:ok:

I ja primetih....al' ne kontam što....:confused:
 
Elem,gleda vas cika Glenn ove lepojke ovdeN,i ne moze a da ne primeti,da sve devojcice ovdeN missim na forumasice koje izgledaju na nesto na ljisu su,nemaju decka.Sada da li je problem u njima ili sta vec?:think: Missim nEje mi jasno zasto?Dok neke osrednje cure imaju frajere ove extra cice su same..sta vi mislite zasto je to tako?
Elem isto vredi i za muske..gabori imaju cice,dobri frajeri nemaju..ajd raspalite..:ok:

Zečice na Ljisu?
Samo prošetaš po gradu, sada kada je lepo vreme i shvatiš da bar 14 zgodnijih, lepših i pametnijih devojaka možeš da upoznaš u jednom lepom danu ( pod uslovom da odcepiš dupe sa stolice )
A forumaljke su na Krsti jer su očajne ( bile same ili imale muškarce ) i traže malo razumevanja koje ne mogu dobiti kod kuće
 
Zečice na Ljisu?
Samo prošetaš po gradu, sada kada je lepo vreme i shvatiš da bar 14 zgodnijih, lepših i pametnijih devojaka možeš da upoznaš u jednom lepom danu ( pod uslovom da odcepiš dupe sa stolice )
A forumaljke su na Krsti jer su očajne ( bile same ili imale muškarce ) i traže malo razumevanja koje ne mogu dobiti kod kuće

...znas sta ovo jeste istina osim ovo za ocaj (to ne mora da znaci uopste), makar se meni tako cini...uvek sam priznavala zasto sam dosla ovde i kada sam dosla...priznajem i zasto sam sada ovde...a fakat je da ne postavljam slike bas zato sto nisam corava da ne vidim na ulici momke, reakcije i potvrde...sta ce mi forumska...ako cemo posteno...sta ce forum da mi kaze novo sto ja vec ne znam...:think:opalio me virus iskrenosti...ali realno je tako...meni je bwe bezveze da u kaficu sedimo jedni pored drugih i smekamo se a da niko nikome ne prilazi a onda dodjemo kuci, kacimo slike i udvaramo se...mislim nema meni to neku logiku:mrgreen:
 

Back
Top