Covek kad izgubi, tek onda shvati...

Da li ste nekada ostavili ili hteli da ostavite nekog samo da biste ga naucili lekciju da shvati sta gubi ako ostane bez vas, a zapravo niste hteli da raskinete?
Mozda ste bili u ulozi onog koji je ostavljen shvatio sam ili sa drugom osobom sta je prethodno izgubio???

Ne. I mislim da takav nacin nije delotvoran.
Ne moze se poboljsati veza na taj nacin.
Ako je to bio cilj :confused:
Nije se rodio taj koji je mene ostavio :mrgreen:
 
Mi se uvek prve setimo :mrgreen:
Ok, jednom je bilo sporazumno :)

Cek' jesmo mi vec pricale na nekoj temi, o nece slicnom :think:

Imala sam duuugu vezu, i postoje drugi nacini da stavis nekome do znanja sta nije u redu.
Ako bas nece - onda sta da mu radis? :neutral:
Ostavi dok nije kasno, a ako vec ostavljas znaci da nije valjalo, pa sta onda shvatas? Valjda boli ili bukvalno nesto shvatis?:confused:
 
Da li ste nekada ostavili ili hteli da ostavite nekog samo da biste ga naucili lekciju da shvati sta gubi ako ostane bez vas, a zapravo niste hteli da raskinete?
Mozda ste bili u ulozi onog koji je ostavljen shvatio sam ili sa drugom osobom sta je prethodno izgubio???

Jesam,davno...i ne ponosim se time..on je to shvatio ozbiljno i nije se moglo natrag:(
To me naučilo da nikad ne kalkulišem na takav način..igricama..
Mada svi ponekad poželimo da ispitamo dokle seže granica do koje će parner da nas podnosi,da toleriše neka naše male hirove..A takvim igricama(vidjećeš ti kako je bez mene kad ne budem pored tebe)samo hranimo našu nesigurnost,nepovjerenje koje nosimo i naravno,vrijeđamo partnera...
a svako od nas sasvim sigurno,ponesen navikama i životnim jurnjavama,ponekad zaboravi šta i koga ima pored sebe i to treba da shvati prije nego izgubi..
Čovjek to mora sam da shvati,a ne da mu neko "otvori oči" time što će ga ostaviti
 
Jesam,davno...i ne ponosim se time..on je to shvatio ozbiljno i nije se moglo natrag:(
To me naučilo da nikad ne kalkulišem na takav način..igricama..
Mada svi ponekad poželimo da ispitamo dokle seže granica do koje će parner da nas podnosi,da toleriše neka naše male hirove..A takvim igricama(vidjećeš ti kako je bez mene kad ne budem pored tebe)samo hranimo našu nesigurnost,nepovjerenje koje nosimo i naravno,vrijeđamo partnera...
a svako od nas sasvim sigurno,ponesen navikama i životnim jurnjavama,ponekad zaboravi šta i koga ima pored sebe i to treba da shvati prije nego izgubi..
Čovjek to mora sam da shvati,a ne da mu neko "otvori oči" time što će ga ostaviti

Slažem se. Može čovek da pretera, a posle nema povratka. :(
 
Da li ste nekada ostavili ili hteli da ostavite nekog samo da biste ga naucili lekciju da shvati sta gubi ako ostane bez vas, a zapravo niste hteli da raskinete?
Mozda ste bili u ulozi onog koji je ostavljen shvatio sam ili sa drugom osobom sta je prethodno izgubio???

nisam ali tacno si rekla, jer je bilo situacija kad nije mogao da se pomiri sa cinjenicom da je sve gotovo, tj, tad je kao nesto shvatio, a nemam pojma sta, jebbemli ga, nesto je shvatio i nastale su mucne situacije kad je trebalo tek da shvati da nema vise nista.
 
Cek' jesmo mi vec pricale na nekoj temi, o nece slicnom :think:

Imala sam duuugu vezu, i postoje drugi nacini da stavis nekome do znanja sta nije u redu.
Ako bas nece - onda sta da mu radis? :neutral:
Ostavi dok nije kasno, a ako vec ostavljas znaci da nije valjalo, pa sta onda shvatas? Valjda boli ili bukvalno nesto shvatis?:confused:

Ne mogu da se setim :)

U pravu si... Totally...
 
Jesam,davno...i ne ponosim se time..on je to shvatio ozbiljno i nije se moglo natrag:(
To me naučilo da nikad ne kalkulišem na takav način..igricama..
Mada svi ponekad poželimo da ispitamo dokle seže granica do koje će parner da nas podnosi,da toleriše neka naše male hirove..A takvim igricama(vidjećeš ti kako je bez mene kad ne budem pored tebe)samo hranimo našu nesigurnost,nepovjerenje koje nosimo i naravno,vrijeđamo partnera...
a svako od nas sasvim sigurno,ponesen navikama i životnim jurnjavama,ponekad zaboravi šta i koga ima pored sebe i to treba da shvati prije nego izgubi..
Čovjek to mora sam da shvati,a ne da mu neko "otvori oči" time što će ga ostaviti

Rizik...

Upravo na to sam i mislila... Svidja mi se tvoje razmisljanje... Bas zreo stav...
 
Da li ste nekada ostavili ili hteli da ostavite nekog samo da biste ga naucili lekciju da shvati sta gubi ako ostane bez vas, a zapravo niste hteli da raskinete?
Mozda ste bili u ulozi onog koji je ostavljen shvatio sam ili sa drugom osobom sta je prethodno izgubio???

Iako sam sklona manipulaciji da bih dobila ono shto zelim,ovo nikada nisam uradila...

to izgubiti neshto pa shvatiti shta si izgubio kod mene ne pije vode...ako nekoga krenemo da podrazumijevamo u svom zivotu smatram da ne zasluzujemo da tu osobu imamo u njemu...kakvo "zapostavljanje" ili kako da to nazovem je trebala da dozivi ta osoba da vas na ovakav nacin pokushava dozvati pameti....

a malo je bahato nekoga tako manipulisati sistemom "niko te nece voljeti kao ja"...
 
Iako sam sklona manipulaciji da bih dobila ono shto zelim,ovo nikada nisam uradila...

to izgubiti neshto pa shvatiti shta si izgubio kod mene ne pije vode...ako nekoga krenemo da podrazumijevamo u svom zivotu smatram da ne zasluzujemo da tu osobu imamo u njemu...kakvo "zapostavljanje" ili kako da to nazovem je trebala da dozivi ta osoba da vas na ovakav nacin pokushava dozvati pameti....

a malo je bahato nekoga tako manipulisati sistemom "niko te nece voljeti kao ja"...

:worth: Respect!!!
Jako mi se dopada ovaj istaknuti deo, odlican je!!!
 
Da li ste nekada ostavili ili hteli da ostavite nekog samo da biste ga naucili lekciju da shvati sta gubi ako ostane bez vas, a zapravo niste hteli da raskinete?
Mozda ste bili u ulozi onog koji je ostavljen shvatio sam ili sa drugom osobom sta je prethodno izgubio???

Nisam.Uvek sam ostavljala kada vise nije bilo emocija,kada vise nisi sretan u veyi,kada te to ne cini srecnom osobom,vec kada postane mucenje i teret oboma..uvek sam bila hrabrija da priznam najpre sebi da se ljubav "muci i gasi",i da je vreme za ljubav nazalost isteklo....:(
Bila sam u situaciji da budem ostavljena i da taj neko shvati sta je izgubio..ali sta ja imam od toga?Neprospavane noci,izgubljeni ispiti nekada,suze koje su kvasile lice i lazi koje sam tada slusala o sebi..Jel ce to meni da vrati te dane,kada sam bila neizmerno tuzna?Nece..Meni to sada nista ne znaci...Uostalom,da je tada znao ,ne bi ni odlazio..Kada vec tada nije znao,ne mora da zna ni sada...:sad2:
 
Da li ste nekada ostavili ili hteli da ostavite nekog samo da biste ga naucili lekciju da shvati sta gubi ako ostane bez vas, a zapravo niste hteli da raskinete?
Mozda ste bili u ulozi onog koji je ostavljen shvatio sam ili sa drugom osobom sta je prethodno izgubio???

nikada.
ne radim ljudima ono što ne bih volela da meni rade.

ostavljam nekoga kada se iscrpim od ulaganja (emotivnog naravno).
:heart:
 
Da li ste nekada ostavili ili hteli da ostavite nekog samo da biste ga naucili lekciju da shvati sta gubi ako ostane bez vas, a zapravo niste hteli da raskinete?
Mozda ste bili u ulozi onog koji je ostavljen shvatio sam ili sa drugom osobom sta je prethodno izgubio???

Nisam ga zato ostavila,vec iz nekog besa,mada se mozda podsvesno i provlacila ta misao-neka mu,sad neka oseti kako je bez mene.I,zaznula sam nas oboje.***,sad je gotovo.
 
Nisam ja na ovom svetu,da bih druge ucila lekcijama,ako sami ne shvataju vrednost nekome ili necemu..ionako ce sve to narod pozlatiti... ne brinem tudju brigu,niti je pametno pokusavati otvarati oci drugima,koji pored obeju okica,ne vide bas najbolje..jer sve se vraca i sve se placa,i na svakoga dodje red..Pa svima po zasluzi.
 

Back
Top