Da li ljudi koji skidaju muziku sa neta treba da se kazne?

sta je sa mozgom? :roll:

ne vesaju se pedofili,seriske ubice,sektasi,****** a ti bi da vesas ljude koji skidaju pirateriju omG


btw. Skidam ziku/filmove jer mi se moze mame im ga kapitalisticke! :mrgreen:
kupim original muzicki cd ako mi bas znaci i zelim da posedujem originalni cd iz nekog mog razloga...imam nekih 4-5 originalnih cd-ova.

desilo mi se i da skinem prvo sa net-a neki album i da se odusevim i onda kupim original cd iz postovanja prema datom izvodjacu...
 
Koliko su potrosili za kampanju na TV-u oko ovoga... Mogli su samo da smene ljude koji primaju plate da kontrolisu ne legalno skidanje stvari. Pardon ne legalno postavljanje i distribuciju!

Znaci samo da postave ljude koji ce da rade svoj posao. Ne stidim se toga, sto bih bio lud pa placao nesto kada moze za dzabe... Kada se uvede red onda cu naravno placati ;)

Nije prekrsio zakon onaj koji skida nego onaj koji postavlja ne legalni sadrzaj...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Da li smatrate da je piraterija nemoralan cin i da je greh?

Da li vas je stid kada skidate muziku sa rapida, torenta, soulseek-a, warez-a i ostalih piratskih sajtova/p2p-a.

ne...zašto...
...kad država sredi da svaki državljanin ove države bude mogao ko čovek, bez birkoratskih zavrzlama i po pristojnim čitaj evropskim cenama da plati pesmu, kad izdavačke kuće ponovo uvrste Srbiju na svoju mapu, kada budem mogao kao svaki normalan čovek da uđem u prodavnicu i kupim originalan cd za normalnu cenu - onda će i kod nas piraterija da nestane...


...misim...možda vi tamo u begetu možete da kupite original izdanje po onim sekaceima ili gde već (mada čisto sumnjam) a ja ovde u provinciji o tome mogu samo da sanjam...

...a do tada ću da kradem...
 
Poslednja izmena od moderatora:
E, jeste znali da ako posedujete licnu kartu mozete da otvorite racun u banci i za 300 din godisnje imate svoju kreditnu karticu?

E, je l znate da za 100 din mozete da kupite jednu pesmu preko Interneta?

E, onda nemojte da serete da nemate novca.


A YouTube je druga prica jer je YouTube kontrolisan i kritican sadrzaj biva cenzurisan regularno.

da dam 100 din za jednu pesmu:eek:
jel ti to zajebavaš nekog

e ne samo da se ne stidim , već mi je jako drago i jako sam ponosna i srećna kad nađem na netu i preuzmemmoje omiljene pesme i filmove

nek odem i u zatvor
vredi
 

Back
Top