Hitna pomoc!

sbojana

Aktivan član
Poruka
1.900
Emisija na B92.
Meni je extra!
Kada vidim kakvim se poslom ovi ljudi bave, sve vise mi se svidja moj posao. Stvarno svasta vide, cuju, svasta im se desi.
Prosle nedelje je bila epizoda gde jedna pijana zena pokusava da ih udara sve vreme dok joj pomazu da stigne u bolnicu... jao majko! Svaka im cast!
 
E brate ako ti je to glupost s marsa si pao i nista ti ne valja..svaka im cast i na poslu i na realizaciji cini mi se bas brzoj..jedino sto prikrivaju lica to stvarno nema potrebe...nemoguce da vecina ne daje saglasnost
 
E brate ako ti je to glupost s marsa si pao i nista ti ne valja..svaka im cast i na poslu i na realizaciji cini mi se bas brzoj..jedino sto prikrivaju lica to stvarno nema potrebe...nemoguce da vecina ne daje saglasnost

Nešto mi izbrisa post, al, aj da ponovim.
Mislim, da me neko pijanu spašava i daje mi neke lekove, pa još i na TV-u, ta idi begaj, čisto sumnjam da to iko normalan dozvoljava.
Inače, emisija je odlična, hhhuuuuhhhhhh, koliko fascinantno, toliko i strašno, brrrrrrrr
 
Serija je vrh, redovno je gledam...izgeda da je premestena u novi termin, nedeljom, od 8 ili 9 uvece, ne znam tacno, na sajtu pise i jedno i drugo...
@Bufalo Bil: Mislim da nije bitno da li je i gde bilo, bitno je da konacno na televiziji imamo bar neku dobru stvar, pored silnog djubreta koje nam svaki dan namecu sve televizije!
Svaka cast B92 za ovu emisiju!:worth:
 
E brate ako ti je to glupost s marsa si pao i nista ti ne valja..svaka im cast i na poslu i na realizaciji cini mi se bas brzoj..jedino sto prikrivaju lica to stvarno nema potrebe...nemoguce da vecina ne daje saglasnost

Ja mislim da stvarno nema potrebe da vidimo lica ljudi kojima je potrebna hitna medicinska pomoć. Ništa ti ovako doživljaj nije smanjen....
Nego mene zanima zašto nema večeras na TV i da li je bila juče?
 
Naravno da ih ima, nisi valjda mislio da smo "mi" smislili nesto originalno? :)

Nisam mislila to, al nisam gledala te druge pa me je zanimalo gde, sta, kad...

Ja mislim da stvarno nema potrebe da vidimo lica ljudi kojima je potrebna hitna medicinska pomoć. Ništa ti ovako doživljaj nije smanjen....
Nego mene zanima zašto nema večeras na TV i da li je bila juče?

Promenjen je termin, sada je vikendom (valjda nedeljom) oko 8-9 uvece...
 
Nešto mi izbrisa post, al, aj da ponovim.
Mislim, da me neko pijanu spašava i daje mi neke lekove, pa još i na TV-u, ta idi begaj, čisto sumnjam da to iko normalan dozvoljava.
Inače, emisija je odlična, hhhuuuuhhhhhh, koliko fascinantno, toliko i strašno, brrrrrrrr

Ja mislim da stvarno nema potrebe da vidimo lica ljudi kojima je potrebna hitna medicinska pomoć. Ništa ti ovako doživljaj nije smanjen....
Nego mene zanima zašto nema večeras na TV i da li je bila juče?

Ali zasto bi to bilo nesto ruzno sto je nekom potrebna pomoc?cija pomoc..kao treba da glume da im je ok posle intervencije?po meni ne..nema veze sa nasim dozivljajem nego nema toga sto bi se neko trebao stideti..ok nek i bude poneki slucaj al vec njihova okolina koja ih zna i prepozna znace da se o njima radi..zasto neke kriminalce koje hapse pokriju lik a neke ne to me zanima
 
Ali zasto bi to bilo nesto ruzno sto je nekom potrebna pomoc?cija pomoc..kao treba da glume da im je ok posle intervencije?po meni ne..nema veze sa nasim dozivljajem nego nema toga sto bi se neko trebao stideti..ok nek i bude poneki slucaj al vec njihova okolina koja ih zna i prepozna znace da se o njima radi..zasto neke kriminalce koje hapse pokriju lik a neke ne to me zanima

Ne, ne... ne radi se o tome. Nego o zaštiti privatnosti. Niko nema pravo da te snima i to objavljuje u medijima bez tvog odobrenja. Drugo je to što mi kao gledaoci volimo ''ogoljenost do koske''.... Pre neki dan sam odlepila, bila je na svim TV stanicama reportaža o odvođenju psihički obolelog momka u Lazu, i sve TV su skremblovale lice i izveštavale na nivou, jedino je Pink prikazao i lice, i snimao šta je radio itd. Jadno, zaista. U stvari senzacionalno! :dash:
 
Hmmmm...da, mislim da kada bi pacijentima prikazivali lica ovi bi mogli da ih tuze, jer nije isla ekipa emisije ispred hitne pa da ih pita "e ovi kad stignu jel da vas snimamo?.... potpisite ovde" "aj sad hitna moze da udje"....
 
Ne, ne... ne radi se o tome. Nego o zaštiti privatnosti. Niko nema pravo da te snima i to objavljuje u medijima bez tvog odobrenja. Drugo je to što mi kao gledaoci volimo ''ogoljenost do koske''.... Pre neki dan sam odlepila, bila je na svim TV stanicama reportaža o odvođenju psihički obolelog momka u Lazu, i sve TV su skremblovale lice i izveštavale na nivou, jedino je Pink prikazao i lice, i snimao šta je radio itd. Jadno, zaista. U stvari senzacionalno! :dash:
:rtfm:pa ja i kazem da nema potrebe neko da zastiti svoju privatnost od toga sto je imao neku boljku nije sida bre..a druga stvar oni pricaju ulice i vide se ulazi..naselja gde se ide..znaci svako iz komsiluka vidi da se radi o njegovoj zgradi pa ce i pacijenta lako prepoznati..uostalom po meni je gore sve za ljubav i likovi iz trenutka istine i njihove bolesne price od ovakve stvarnosti koja ne kompromituje i ne ostavlja losu sliku o osobi ni na koji nacin..ne mislim na sazaljenje kad traze novac za operacije nego vec postoje emisije plasticnih operacija i drugih zahvata u svetu gde se bez problema snima cela prica zasto se to radi i kako promeni zivot..poucno makar
 
Šta znam, neko npr neće da stresira stare roditelje, zna da im je ostalo još jedva nekoliko godina života i ne kaže im da je imao srčani udar. Nije baš najsjajnija porodična situacija, niti im je komunikacija kako treba, ali ajde. I sad ti jadni penzioneri treba da vide svoje dete na tv, pa da i oni dožive srčani udar.
 
Novi termin je nedeljom u 8, ne u 9!!! Za malo da prosviram veceras!

Gledala ja večeras ali od pola... super je bio onaj deo o istorijatu hitne u Beogradu, i one stare slike što su prikazali.... i kapiram da bi super bilo uraditi ovakvu emisiju i sa vatrogascima (pre neki dan stadoše vatrogasci sa sve rotacijom ispred moje zgrade da pitaju za neku ulicu.... ladno nemaju GPS :( ). Možda čak i sa milicijom, ali samo odabrane primerke :mrgreen:
 
Gledala ja večeras ali od pola... super je bio onaj deo o istorijatu hitne u Beogradu, i one stare slike što su prikazali.... i kapiram da bi super bilo uraditi ovakvu emisiju i sa vatrogascima (pre neki dan stadoše vatrogasci sa sve rotacijom ispred moje zgrade da pitaju za neku ulicu.... ladno nemaju GPS :( ). Možda čak i sa milicijom, ali samo odabrane primerke :mrgreen:

Ma kakav GPS, pa oni svi jedva da imaju osnovnu opremu i to 90% iz stranih donacija, GPS je za njih astronomija! Nema ga ni hitna, ipak mora malo i mozak da radi...:dash:
Ja sam gledao, negde do 20 do 9, a onda mrtvilo, zabagovao se kanal, isti frejm stoji jos uvek!
Ne verujem da bi bilo moguce pratiti vatrogasce u intervencijama, ili bar ne u onim najkomplikovanijim, ipak je to rizican posao...isto vazi i za policiju; nikad ne znas kad ce ko da zapuca na njih i novinare...
 
Ma kakav GPS, pa oni svi jedva da imaju osnovnu opremu i to 90% iz stranih donacija, GPS je za njih astronomija! Nema ga ni hitna, ipak mora malo i mozak da radi...:dash:
Ja sam gledao, negde do 20 do 9, a onda mrtvilo, zabagovao se kanal, isti frejm stoji jos uvek!
Ne verujem da bi bilo moguce pratiti vatrogasce u intervencijama, ili bar ne u onim najkomplikovanijim, ipak je to rizican posao...isto vazi i za policiju; nikad ne znas kad ce ko da zapuca na njih i novinare...

Ne mislim da bi sa vatrogascima ekipa ulazila u prostoriju sa vatrom, nego uopšte da se vidi kako oni rade, sa čime se susreću, da se čuju njihove priče... Isto važi i za miliciju. Neka naprave emisiju o omraženim saobraćajcima npr., o inspektorima koji rade na maloletničkoj delikvenciji, narkomaniji itd.
 
Cek bre, ja videla neki mali ekran ispred vozaca hitne, cini mi se mapa ulica..... zar nije to GPS
Joooj ona zena sto je pregazio tramvaj!!! Boooze kako je uspela da padne pod one sine... strasno...
Svaka cast onoj doktorki, zavuce se zena ispod tramvaja.
 

Back
Top