Da li volite proizvoditi muziku za vreme seksa?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Babino`unuce

Domaćin
Poruka
3.124
Poza je zensko napred, musko pozadi, dakle odpozadi...
Volite li praviti onaj zvuk kada odzvanja dok se odbijate o njenu guzu, kada se prodiranje u nju ubrzava i kada "ide brzo"? Da li ste svesni da svirate, da proizvodite muziku... :) Dakle, jel vas pali to? Muzicari su i muskarci i zene a ne samo muskarci tako da je pitanje i za zene i za muskarce... :)

Molim pametne postove na opvoj temi u skladu sa pocetnim!
 
Poza je zensko napred, musko pozadi, dakle odpozadi...
Volite li praviti onaj zvuk kada odzvanja dok se odbijate o njenu guzu, kada se prodiranje u nju ubrzava i kada "ide brzo"? Da li ste svesni da svirate, da proizvodite muziku... :) Dakle, jel vas pali to? Muzicari su i muskarci i zene a ne samo muskarci tako da je pitanje i za zene i za muskarce... :)

Molim pametne postove na opvoj temi u skladu sa pocetnim!

To je zvuk sexa, ka i zvuk škripanja kreveta npr.. dadne jednu posebnu notu ..:heart:
 
Poza je zensko napred, musko pozadi, dakle odpozadi...
Volite li praviti onaj zvuk kada odzvanja dok se odbijate o njenu guzu, kada se prodiranje u nju ubrzava i kada "ide brzo"? Da li ste svesni da svirate, da proizvodite muziku... :) Dakle, jel vas pali to? Muzicari su i muskarci i zene a ne samo muskarci tako da je pitanje i za zene i za muskarce... :)

Molim pametne postove na opvoj temi u skladu sa pocetnim!

obozavam taj zvuk...mocno :cool:

ako mislimo na isto
 
To je zvuk sexa, ka i zvuk škripanja kreveta npr.. dadne jednu posebnu notu ..:heart:

Pa dobro sad, skripanje kreveta je nesto drugo, recimo da je to nesto vestacki... Ovo je ipak muzika koja proizvode dva tela u zanosu... I vise mi se svidja ta muzika, rokenrol je pravi u odnosu na skripanje kreveta koji mogu uporediti sa operskim zavijanjem, npr... :)
Izvinjavam se ako sam povredio opersku muziku ovim postom.
 
Pa dobro sad, skripanje kreveta je nesto drugo, recimo da je to nesto vestacki... Ovo je ipak muzika koja proizvode dva tela u zanosu... I vise mi se svidja ta muzika, rokenrol je pravi u odnosu na skripanje kreveta koji mogu uporediti sa operskim zavijanjem, npr... :)
Izvinjavam se ako sam povredio opersku muziku ovim postom.

Okej .. ja sam samo nadodala još jednu notu . Koji je meni svojstven baš.. :heart:
Al kontam taj zvuk lupkanja tila od tila..
 
levom rukom joj potiskujem karlicu nadole
a desnom udaram po guzi
moze biti rum ba rum ba
to je taj ritam
nekad moze biti lagani bluz
moja jaja i njen guz

pa da, moze doci do melodije i kada je on na ledjima a ona na njemu... ali kakve sad veze imaju jaja? ja mislim da ona ne proizvode melodiju... "lupkanje jajima po guzi", hehe.. mislim da je to samo prica... jaja nemaju tu znacajnu ulogu....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top