los san i neispavanost

priboj23

Početnik
Poruka
24
potreban mi je savet u vezi kupovine kreveta,duseka ili sta vec...Vec duze vreme lose spavam,budim se neispavan sa bolivima u ledjima i vratu itd...I mislim da mi je sve to zbog loseg spavanja pre svega zbog loseg kreveta...zbog toga me zanimaju vasa misljenja i neka iskustva... sta mislite o duseku na naduvavanje ?
 
Poslednja izmena od moderatora:
potreban mi je savet u vezi kupovine kreveta,duseka ili sta vec...Vec duze vreme lose spavam,budim se neispavan sa bolivima u ledjima i vratu itd...I mislim da mi je sve to zbog loseg spavanja pre svega zbog loseg kreveta...zbog toga me zanimaju vasa misljenja i neka iskustva... sta mislite

I ja sam imala tih problema.Kupi pravi krevet (ne kauč) i nemoj da štediš na dušeku i videćeš da će ti kroz par dana život biti lepši....a i spavanje.;)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Mislim da se firma zove Beodusek... imaju duseke koje oni zovu sundjerastim, bez zicanog jezgra. Deluju lagano, jeftiniji su od bilo kojih drugih, a stvar je u tome da su vrlo slicni onim Dormeo dusecima. Mi smo kupili prvo sinu, pa onda i sebi i evo vec dve godine su istog oblika, kvalitet je odlican mada tako ne deluje na prvi pogled, bio je oko 50 evra po komadu.
 
Mi smo skoro kupili taj dusek, bio na popustu ( oko 12000) i stvarno je extra. E sad, moja ga drugarica ima unazad godinu dana i kaze da je vec "omeksao" pa se pitam da se nisam zeznula :confused:
Koliko ga ti dugo imas?
ja sam deki pre 6 meseci kupila dusek i dvoumila se izmedju premijera i nautilusa.
prodavacica me je posavetovala da uzmem nautilus-deka je prezadovoljan,spava kao beba
 

Back
Top