Интермецо!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Политички интермецо!

Кога од политичара волите и зашто верујете да би баш партија коју ви волите може донети нешто боље Србији?

 
Poslednja izmena:

Политички интермецо!

Кога од политичара волите и зашто верујете да би баш партија коју ви волите може донети нешто боље Србији?
"Волети" политичаре (и партије) је болесно.

(Једино ако ти неки политичар није муж, фрајер, син, брат, жена, риба, кћерка, сестра...)
 
"Волети" политичаре (и партије) је болесно.

(Једино ако ти неки политичар није муж, фрајер, син, брат, жена, риба, кћерка, сестра...)

citao sam razlicite partijske programe

naravno da su mi neki blizi, a neki skroz neprihvatljivi

ako je to vrsta opredelenja, onda sam opredeljen...za narod i sa narodom.

i ja volim svoje opredelenje, to je odlika zrelih ljudi, a ne qrajbera. i nije nista tu bolesno u ideji o socijalnoj pravdi i jednakosti
 
Политички интермецо!

Кога од политичара волите и зашто верујете да би баш партија коју ви волите може донети нешто боље Србији?

Apsolutni ni jedan politicar, ni jedna partija.

Za Srbiju je bolji sistem socijalizam od kapitalizma.

Neuporedivo.
 
Мислила сам генерало ,волети подржати ,веровати!

А на основу чега?
на основу онога што формално пропагирају или на основу онога што у пракси раде?
по мом мишљењеу сви су они исти (а и програми су им исти - списак лепих жеља) док у пракси имамо бесомучно богаћење и корупцију без обзира обзира о којој политчкој личности или партији се ради.
 

Zato sto u socijalizmu veci deo naroda bolje zivi.

U kapitalizmu dobro zive samo snalzljivi, a tih je uvek mnogo manje.

Za Srbe ce kapitalizam uvek biti sinonim za lopovluk. (I sada je: Srbi ne mogu da shvate da su takozvani "tajkuni" samo uspesni poslovni ljudi i da je u kapitalizmu sve dozvoljeno sto nije zakom zabranjeno. I tajkuni su to iskoristili i niko ne bi trebao da ih naziva zato lopovima).

Srbi ne vole uspesne. Srbi slave gubitnike.
 
Zato sto u socijalizmu veci deo naroda bolje zivi.

U kapitalizmu dobro zive samo snalzljivi, a tih je uvek mnogo manje.

Za Srbe ce kapitalizam uvek biti sinonim za lopovluk. (I sada je: Srbi ne mogu da shvate da su takozvani "tajkuni" samo uspesni poslovni ljudi i da je u kapitalizmu sve dozvoljeno sto nije zakom zabranjeno. I tajkuni su to iskoristili i niko ne bi trebao da ih naziva zato lopovima).

Srbi ne vole uspesne. Srbi slave gubitnike.

У нашој пакси се то није доказало............
највеће социјалне неједнакости код нас су остварене управо у социјализму као и највећа богаћења људи из врха тзв. содијалистичке власти - црвена буржоазија.......најпросперитетнији период у новијој српској историји је био између 1903. и 1912. дакле за време мира и праве парламентарне монархије док је на власти била умерена десница коју је контролисала веома јака умерена левица.
 
Poslednja izmena:
Ти си вероватно млад па не можеш да памтиш!
Жао ми те:(

проблем са компијутерима.........често се јавља...


У нашој пакси се то није доказало............
највеће социјалне неједнакости код нас су остварене управо у социјализму као и највећа богаћења људи из врха тзв. содијалистичке власти - црвена буржоазија.......најпросперитетнији период у новијој српској историји је био између 1903. и 1912. дакле за време мира и праве парламентарне монархије док је на власти била умерена десница коју је контролисала веома јака умерена левица.
 
Poslednja izmena:
У нашој пакси се то није доказало............
највеће социјалне неједнакости код нас су остварене управо у социјализму као и највећа богаћења људи из врха тзв. содијалистичке власти - црвена буржоазија.......најпросперитетнији период у новијој српској историји је био између 1903. и 1912. дакле за време мира и праве парламентарне монархије док је на власти била умерена десница коју је контролисала веома јака умерена левица.

Cuj prijatelju, bez uvrede, ti NE ZNAS sta znace socijalne razlike.

Socijalne razlike bi mogao da vidis recimo u kapitalistickim zemljkama Juzne Amerike, Meksika, Indije....

Tamo gde 5% stanovnistva drzi u rukama 95% nacionalnog bogatstva, a 95% sirotinje - samo 5 %...

Gde srednje klase prakticno i nema.

Zbog toga se danas ljulja cak i Amerika jer bogati postaju prebogati, a siromasni presiromasni.

Visa srednja klasa, koja sanja "americki san" polako nestaje...

Da bi se taj trend prekinuo (a nece ga prekinuti), drzava je uzela kajase u svoje ruke, pa otpusta i postavlja direktore najvecih kompanija i banaka...

A to je akrakteristika socijalizma, a ne kapitalizma.

Slagali se mi ili ne, razumeli mi to ili ne - ceka nas naka vrsta novog socijalizma.

Socijalizma 21. veka.
 


У нашој пакси се то није доказало............
највеће социјалне неједнакости код нас су остварене управо у социјализму као и највећа богаћења људи из врха тзв. содијалистичке власти - црвена буржоазија.......најпросперитетнији период у новијој српској историји је био између 1903. и 1912. дакле за време мира и праве парламентарне монархије док је на власти била умерена десница коју је контролисала веома јака умерена левица.
 
Vulin je najvechi politichqi diletant iqad vidjen u Srbiji.Qaqo mozze neqo da bude dobar politichar za ovaj narod i drzhavu aqo je oduveq zhiveo qao parazit?

Није паразит већ вредни и радни мали ској-евац...........е сад, одакле му паре за луксузан живот, на то питање ти неће одговорити комунисткиња...............идолопоклонство је сувише јако.
 
Poslednja izmena:

Back
Top