Zavodjenje...

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
1.Ako ti se svidja,nece. Ako hoce,nije bilo vredno truda.

2.Ako ti kaze ne,ne veruj.
Ako ti kaze da,ne pouzdaj se u to.


3.Budite oprezni sa zenom koja prihvata udvaranje koje niste ni pokusali.


4.Ako joj poklonis bombonjeru,na dijeti je.
Ako joj poklonis cvece,alergicna je.


5.Laskaj gde se najmanje ocekuje.

6.Da bi napisao dobro ljubavno pismo,na pocetku ne smes imati nikakvu zamisao o tome sta zelis da napises,a na kraju nikakvog pojma sta si napisao.


7.Bubuljice ne izbijaju sve do pola sata pre sastanka.


8.Ljubavna pisma bi se uvek morala diktirati sekretarici.


9.Tajna uspeha lezi u iskrenosti.Ako naucis da je odglumis,uspeo si.

10.Ako dodjes ranije,nece doci. Ako dodjes na vreme,moraces da cekas.
Ako zakasnis,vec je otisla.

11.Osobe koje ti se svidjaju redovno misle da ih na nekog podsecas.

12.Ljubavno pismo koje si konacno odlucio da posaljes stici ce s dovoljno zakasnjenja da ti ostane dovoljno vremena da ispadnes glup uzivo.

13.Tudji romanticni gestovi cine se novim i ocaravajucim.Tvoji deluju kretenski
 
aj sad lepo stavi i link odakle si ovo skinuo pa da caskamo

Sam sebe da linkujem ...zanimljiv predlog.
Šta, ne veruješ da ovde ponekad svrati i nešto napiše neko autentičan?

Ja u 99 % slučajeva šta ovde napišem, mojeg je uma delo, ako se desi da neko pomisli da je to nečije drugo delo, e taj drugi sam, obično opet ja. Ne falim se, no konstatuje, znaju to neke tvoje kolege.
 
aj sad lepo stavi i link odakle si ovo skinuo pa da caskamo

Sam sebe da linkujem ...zanimljiv predlog.
Šta, ne veruješ da ovde ponekad svrati i nešto napiše neko autentičan?

Ja u 99 % slučajeva šta ovde napišem, mojeg je uma delo, ako se desi da neko pomisli da je to nečije drugo delo, e taj drugi sam, obično opet ja. Ne fali se, no konstatuje, znaju to neke tvoje kolege. Jedan je Vuk Karadzić, a dva su Neznanka.
 
Sam sebe da linkujem ...zanimljiv predlog.
Šta, ne veruješ da ovde ponekad svrati i nešto napiše neko autentičan?

Ja u 99 % slučajeva šta ovde napišem, mojeg je uma delo, ako se desi da neko pomisli da je to nečije drugo delo, e taj drugi sam, obično opet ja. Ne fali se, no konstatuje, znaju to neke tvoje kolege. Jedan je Vuk Karadzić, a dva su Neznanka.

Meni je tvoja autentičnost poprilično labava.Ajd se još malo hvali kad neće niko drugi.:lol:
 
Ću da ti zategnem tu laBavost...moderatorka navikla da čita ove LINK-ovaše, pa još čudno da nema kod mene.
Ozbiljno su sva ova pravila potekla od tebe? Brate, godinama već čekam da upoznam čoveka koji stoji iza velikih reči i ta želja mi se najzad ispunila. Moj život je napokon dobio smisao. Hvala ti na tome.

A sad ozbiljno, svi mi prepisujemo pomalo nešto što smo negde pročitali/čuli, samo što ne insistiramo na autorskim pravima čak ni kada sami smislimo. Opušteno.
 
Ozbiljno su sva ova pravila potekla od tebe? Brate, godinama već čekam da upoznam čoveka koji stoji iza velikih reči i ta želja mi se najzad ispunila. Moj život je napokon dobio smisao. Hvala ti na tome.

A sad ozbiljno, svi mi prepisujemo pomalo nešto što smo negde pročitali/čuli, samo što ne insistiramo na autorskim pravima čak ni kada sami smislimo. Opušteno.

Po o tem ti pričam, od mene prepisuje 50 % internet forumaša širom sveta...ne hvalim se čoveče, no konstatujem-ja to ne bi ni znao, no mi javljaju ljudi koji znaju šta ja pišem.
Zna se tačno moj vokabular, jedan tip je sa ove krstarice pokrao mojih 50 tema u Blogu, sve ih preneo na svom na jednom drugom Blogu, i tamo mu se dive. a on ćuti i pravi se lud. Ako, to mi godi, ne ljutim se, samo je bezveze da se hvali da je on to napiusao, smislio, a ima takvih.
 
Poslednja izmena:
1.Ako ti se svidja,nece. Ako hoce,nije bilo vredno truda.

2.Ako ti kaze ne,ne veruj.
Ako ti kaze da,ne pouzdaj se u to.


3.Budite oprezni sa zenom koja prihvata udvaranje koje niste ni pokusali.


4.Ako joj poklonis bombonjeru,na dijeti je.
Ako joj poklonis cvece,alergicna je.


5.Laskaj gde se najmanje ocekuje.

6.Da bi napisao dobro ljubavno pismo,na pocetku ne smes imati nikakvu zamisao o tome sta zelis da napises,a na kraju nikakvog pojma sta si napisao.


7.Bubuljice ne izbijaju sve do pola sata pre sastanka.


8.Ljubavna pisma bi se uvek morala diktirati sekretarici.


9.Tajna uspeha lezi u iskrenosti.Ako naucis da je odglumis,uspeo si.

10.Ako dodjes ranije,nece doci. Ako dodjes na vreme,moraces da cekas.
Ako zakasnis,vec je otisla.

11.Osobe koje ti se svidjaju redovno misle da ih na nekog podsecas.

12.Ljubavno pismo koje si konacno odlucio da posaljes stici ce s dovoljno zakasnjenja da ti ostane dovoljno vremena da ispadnes glup uzivo.

13.Tudji romanticni gestovi cine se novim i ocaravajucim.Tvoji deluju kretenski

Već kod prve stavke si bio u pravu, nije bilo vredno truda...
 
Jedino sto potpada pod zavodjenje koje je vredno pomena i truda je necija iskrenost.U moru neiskrenih i laskavih tipova,krajnje je cudno naici ako neki bude iskren i duhovit..Kakva crna praila tamo..ne,ne..:rtfm: :)
 

Back
Top