Profashisticki B92 o godisnjici bombardovanja

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Ono sto mi je zapalo za oko

Prema različitim procenama poginulo je između 1200 i 3500 ljudi.


Recimo kada je Srebrenica u pitanju tu decidno i uvek tvrde da je pobijeno 8000 poturica ...nikada nisu rekli da je prema raznim procenama ubijeno izmedju 2000-8000 recimo......ali kada su srpske zrtve u pitanju e tu vec razne procene dolaze u obzir.
 
Ono sto mi je zapalo za oko

Prema različitim procenama poginulo je između 1200 i 3500 ljudi.


Recimo kada je Srebrenica u pitanju tu decidno i uvek tvrde da je pobijeno 8000 poturica ...nikada nisu rekli da je prema raznim procenama ubijeno izmedju 2000-8000 recimo......ali kada su srpske zrtve u pitanju e tu vec razne procene dolaze u obzir.

Taj podatak nije izneo samo b92...
 
Ono sto mi je zapalo za oko

Prema različitim procenama poginulo je između 1200 i 3500 ljudi.


Recimo kada je Srebrenica u pitanju tu decidno i uvek tvrde da je pobijeno 8000 poturica ...nikada nisu rekli da je prema raznim procenama ubijeno izmedju 2000-8000 recimo......ali kada su srpske zrtve u pitanju e tu vec razne procene dolaze u obzir.

Од НЕ92 ме ништа не чуди,док би дуги "слободнији"медији требало мало да се баве утврђивањем броја оних који су оболели од канцерогених обољења изазвана употребом муниције на бази уранијума и томе како нас НАТО бомбе и данас после 11 година убијају
 
Poslednja izmena:
Glavni razlog je Milošević i njegova propaganda. On nikada nije objavio tačan broj poginulih vojnika tokom bombardovanja već su mediji o tome ćutali kao p...e a objavljivali su samo broj poginulih civila. Kako bi inače stvorio lažnu predstavu da smo "pobedili" NATO?

Pa u principu ako se izuzme teritorija KiM nije puno zaginulo vojnika e sad na KiM sta je bilo to je vec druga prica. Mada znam dosta ljudi koji su bili tamo cak mi je jedan clan familije ranjen tamo u ruku.
 
Pa nije B92 krriv sto Srbija ni dan danas nije izbrojala i tacno saopstila koliko je ljudi poginulo u vreme alied force 99 . , prvo je to krila Slobina vlast kako im zrtve ne bi ukaljale velicinu pobede nad NATO , a onda je ove posle njih boleo qurac da to rade , valjda da ne podseceju narod i ne zameraju se zapadu ,ili su smatrali da imaju pametnija posla
muje su bar svoje u Srebrenici prebrojali odmah i saopstili celom svetu , nema veze dal je tacno ili ne , verovatno nije , al je to uglavnom prihvaceno svuda posto su odmah to odradili , saopstili mena i prezimena i ostale podatke ...
a skandal je sto se ovo jos ne zna posto nije to bilo u srednjem veku , nego na kraju 20. kada postoje maticne knjige , licne karte , glasacki spiskovi , mediji , u krajnjoj liniji i porodice i poznanici zrtava ... tako da se mora tacno znati ko je poginuo i koliko ih je bilo ...
 
Pa u principu ako se izuzme teritorija KiM nije puno zaginulo vojnika e sad na KiM sta je bilo to je vec druga prica. Mada znam dosta ljudi koji su bili tamo cak mi je jedan clan familije ranjen tamo u ruku.

Pa to ti kažem. Najviše poginulih je bilo baš na KiM. Drug je bio tamo i jedan njegov kolega iz čete je poginuo od bombardovanja ili raketiranja...
Neće nikada moći da se utvrdi tačan broj poginulih. Što se tiče civila negde je pisalo da je poginulo od 400-800 u Srbiji bez Kosova. Što je u svakom slučaju strašno.
 
Pa nije B92 krriv sto Srbija ni dan danas nije izbrojala i tacno saopstila koliko je ljudi poginulo u vreme alied force 99 . , prvo je to krila Slobina vlast kako im zrtve ne bi ukaljale velicinu pobede nad NATO , a onda je ove posle njih boleo qurac da to rade , valjda da ne podseceju narod i ne zameraju se zapadu ,ili su smatrali da imaju pametnija posla
muje su bar svoje u Srebrenici prebrojali odmah i saopstili celom svetu , nema veze dal je tacno ili ne , verovatno nije , al je to uglavnom prihvaceno svuda posto su odmah to odradili , saopstili mena i prezimena i ostale podatke ...
a skandal je sto se ovo jos ne zna posto nije to bilo u srednjem veku , nego na kraju 20. kada postoje maticne knjige , licne karte , glasacki spiskovi , mediji , u krajnjoj liniji i porodice i poznanici zrtava ... tako da se mora tacno znati ko je poginuo i koliko ih je bilo ...

Muje nista prebrojale nisu......oni kazu da je ubijeno 7500 od cega su jedva nesto preko 3000 navukli iz citave BiH da sahrane u onim Potocarima plus cak su tamo "sahranjeni" i neki koji su i dalje zivi.
 
Ono sto mi je zapalo za oko

Prema različitim procenama poginulo je između 1200 i 3500 ljudi.


Recimo kada je Srebrenica u pitanju tu decidno i uvek tvrde da je pobijeno 8000 poturica ...nikada nisu rekli da je prema raznim procenama ubijeno izmedju 2000-8000 recimo......ali kada su srpske zrtve u pitanju e tu vec razne procene dolaze u obzir.

Б92 је само гласило европског окупаторског режима.Окупаторска гласила нестају када се уклони окупација.До тада ће да трују и да се спрдају...

ПС
Код мене већ дужи временски период не постоји Б92 на ТВ-у.Саветујем и другима да избришу ту станицу.Живот је много лепши и пријатнији без њиховог отрова.
 
Poslednja izmena:
Ono sto mi je zapalo za oko

Prema različitim procenama poginulo je između 1200 i 3500 ljudi.


Recimo kada je Srebrenica u pitanju tu decidno i uvek tvrde da je pobijeno 8000 poturica ...nikada nisu rekli da je prema raznim procenama ubijeno izmedju 2000-8000 recimo......ali kada su srpske zrtve u pitanju e tu vec razne procene dolaze u obzir.

...као и неинсистирање на називу СРПСКЕ жртве.
 

Back
Top