Kako obrisati Avast?

pele27

Primećen član
Poruka
959
Pozdrav! Danas sam tetki povezao Telekomov ADSL ruter sa kompom, i koekcija se uspostavila bez ikakvog problema. Net je radio jedno vreme dok nisam skontao da nemaju nikakav antivirus pa reko dok sam tu da im bar skinem sa neta Avast (ja ga imao nekada i bio prezadovoljan) dok ne nadju neki bolji ako hoce. I lepo ga ja instaliram, sve super, updateovao se kad posle toga - nema neta! Nikako! Explorer uopste ne moze da otvori bilo koju stranicu, nista. Zvao sam i korisnicki servis, sve smo prosli i decko mi kaze da net radi odlicno ali da je nesto do kompa. Prodjemo i properties IE i tu je sve u redu. Posumnjam ja da nije nesto do antivirusa i reko da ga obrisem pa da vidim da on ne koci nesto. Kad - hoces! Ne mogu da ga obrisem. Control panel - add or remove - i nema sanse. Samo napise 'error while deleting Avast' i to je to!!! Ne mogu da ga obrisem. Da li postoji neka fora da se to cudo obrise iz kompa????????????????
 
Izvinjenje sto sam ponovio vec postojecu temu..
Hvala vam, nisam znao da na sajtu avasta postoji i taj Uninstall vodic ali ja sada imam samo jedan problem...tu pise da se na desktop donloaduje ne znam ni ja sta ali to je ne izvodljivo jer na NET NE MOZE....eto problema velikog kao kuca!!!!
 
evo uspeo sam..Izgleda da Telekom kao provajder ne funkcionise sa Avastom..cim sam ga obrisao net je proradio sasvim normalno. Da li postoji jos neki besplatni antivirus poput avasta da se skine sa neta da bi oni imali dok ne dodju do NODa ili nekog slicnog? Znaci za ovaj neki prelazni period...
 
evo uspeo sam..Izgleda da Telekom kao provajder ne funkcionise sa Avastom..cim sam ga obrisao net je proradio sasvim normalno. Da li postoji jos neki besplatni antivirus poput avasta da se skine sa neta da bi oni imali dok ne dodju do NODa ili nekog slicnog? Znaci za ovaj neki prelazni period...

To da ""Telekom kao provajder ne funkcionise sa Avastom."" je čista glu..... Da ti nisi instalirao Avast Internet Security pa nisi mogao na net???
 
Ма да, интернет мора да шљака без обзира ког провајдера користиш и који антивирус. Маса људи користи Avast и Телекомов ADSL и нема таквих проблема.
 

Back
Top