Srbija Volim- Ne volim

Mali_Oglasi

Aktivan član
Poruka
1.887
Muka mi je vise od toga ko je za koga. ISTOK, ZAPAD, RUSIJA AMERIKA...
Evo jedne teme, koga vise volite, ISTOK, ZAPAD ili SRBIJU?

Dakle ili volite Srbiju i zemlju u kojoj zivite ili je ne volite... Necu zapad, necu istok hocu samo Srbiju! :brus::gace: :zag:
 
Kako neces? Pa EU nema alternativu.
lavez_5.1802.jpg
 
Muka mi je vise od toga ko je za koga. ISTOK, ZAPAD, RUSIJA AMERIKA...
Evo jedne teme, koga vise volite, ISTOK, ZAPAD ili SRBIJU?

Dakle ili volite Srbiju i zemlju u kojoj zivite ili je ne volite... Necu zapad, necu istok hocu samo Srbiju! :brus::gace: :zag:

Наравно да Србију стављам на прво место али неоспорна је чињеница да ћемо доћи у ситуацију да се морамо определити којем ћемо се царству приволети.Источном или Западном.Поготово узимајући у обзир чињеницу да политику која се спроводи у Србији други креирају у складу са сопственим интересима а Србија је мала и немоћна да се томе одупре.
Оно што је потребно је да се формира национално освешћена влада која ће за Србију и њен народ извући максималну корист из неповољног сплета околности.
 
Наравно да Србију стављам на прво место али неоспорна је чињеница да ћемо доћи у ситуацију да се морамо определити којем ћемо се царству приволети.Источном или Западном.Поготово узимајући у обзир чињеницу да политику која се спроводи у Србији други креирају у складу са сопственим интересима а Србија је мала и немоћна да се томе одупре.
Оно што је потребно је да се формира национално освешћена влада која ће за Србију и њен народ извући максималну корист из неповољног сплета околности.

Pa od toga da li ce biti bolje na zapadu ili na istoku trebamo odabrati pravu stranu...
Da smo imali politiku, volim Srbiju vise nego Rusiju ili Ameriku, devedesetih, ne bi nam se desilo to sto se desavalo i verovatno bi bili tamo gde je Slovenija sada...
 
Barem neko da me razume :) :zag: :zag: :zag:
Ne razumem ljude koji vole Ruse, Kineze ili EU vise od Srbije... Ili jos bolje one Hrvate:))

Mislim da ides u krajnost niko ovde ne kaze da se vole vise rusi od srba,ali jedno mora svako normalan da shvati nasi interesi su u suprotnosti sa interesim NATO alianse a jedina zemlja kojoj je u interesu trenutno jaka Srbija je Rusija.Nema tu volim ili ne volim u poslednih 10 godina smo se uverili koliko daleko je spreman nato da ide kad je srbija u pitanju.
Naravno da nam je drazi slovenski narod pravoveran od tamo nekih latina ali to nema veze sa politikom, ako se vodi politika onda se stavi na jedan tas sta se dobija a sta se gubi .
A to sto govoris uzmi od jednih i od drugih ,to je proslo vreme niko nije blesav vise da podrzava takvu drzavu ipak covek koji sedi na dve stolice lako zavrsi na podu kao sto je to bilo sa Jugoslavijom.
 
Pa od toga da li ce biti bolje na zapadu ili na istoku trebamo odabrati pravu stranu...
Da smo imali politiku, volim Srbiju vise nego Rusiju ili Ameriku, devedesetih, ne bi nam se desilo to sto se desavalo i verovatno bi bili tamo gde je Slovenija sada...

Невјероватно како људи пореде Србију са неким земљама са којима се Србија не може поредити! Узми глобус па види гдје се географски налази Србија а гдје Словенија и сл. Србију можемо да поредимо са рецимо Турском, Ираком, Ираном, Јеменом, Вијетнамом, Мианмаром, Бугарском, Грчком, Египтом, јер су то земље које се налазе на интернационалним путевим и раскрсницама и границама између цивилизација!
 
Muka mi je vise od toga ko je za koga. ISTOK, ZAPAD, RUSIJA AMERIKA...
Evo jedne teme, koga vise volite, ISTOK, ZAPAD ili SRBIJU?

Dakle ili volite Srbiju i zemlju u kojoj zivite ili je ne volite... Necu zapad, necu istok hocu samo Srbiju! :brus::gace: :zag:

Богами скоро нешто овако паметно нисам прочитао! Мислим да велика већина народа не воли или није научила да воли пре свега своју земљу Србију, овде не мислим на патолошке Југословене који су изгубљен случај!
Логика је проста, као и код људи, ако не волиш себе, нећеш бити леп ни у туђим очима и неће те волети!

Брвао за аутора! Упознајмо своју земљу, волимо је, негујмо је и чувајмо је! Други ће нас онда много више ценити!
 
Богами скоро нешто овако паметно нисам прочитао! Мислим да велика већина народа не воли или није научила да воли пре свега своју земљу Србију, овде не мислим на патолошке Југословене који су изгубљен случај!
Логика је проста, као и код људи, ако не волиш себе, нећеш бити леп ни у туђим очима и неће те волети!

Брвао за аутора! Упознајмо своју земљу, волимо је, негујмо је и чувајмо је! Други ће нас онда много више ценити!

А тек патолошки тзв. Бошњаци!:sad2:
 
Pa od toga da li ce biti bolje na zapadu ili na istoku trebamo odabrati pravu stranu...
Da smo imali politiku, volim Srbiju vise nego Rusiju ili Ameriku, devedesetih, ne bi nam se desilo to sto se desavalo i verovatno bi bili tamo gde je Slovenija sada...

Слажем се да од две "понуђене"стране требамо изабрати ону која ће Србији и њеним грађанима донети највећу корист а не највећу штету.
Политика која је вођена 90-их сложен је појам који захтева ретроспективни осврт на све политичко-друштвене чиниоце у СФРЈ тог доба.
 

Back
Top