Bob Marley Fanovi U Novom Sadu.

NenadNS93

Početnik
Poruka
38
Zdravo svima! Pre 2 - 3 godine sam poceo da slusam Boba Marlija i njegova muzika mi se jako svidela i imala je dosta uticaja na mene u svakom smislu. Osim njegove muzike i njegova razmisljanja i stavovi su mi se takodje veoma svideli. Voleo bih da upoznam ljude koji takodje slusaju , vole i postuju Boba. Verujem da ih ima po celom Novom Sadu. Hvala. :)
 
u prevodu...dao bi lju za buxnu,al' nemash mushemu u ns-u..pa kao..."voleo bih da upoznam ljude...razmisljanja,stavovi"..ovo ono..lmao


kazi lepo k'o chovek..."vari mi se,jel ima neko nesto" taj rad..i mozda te neko i iscima,a ovako..samo ces da navuces na vrat gomilu nekih mrmuna,koji takodje pod parolom.."volimo stavove..." traze buxnu :mrgreen:


:lol:

Haha. Dobro. Sigurno to "razmisljanja, stavovi" ovo,ono zvuci smesno,ali ti si potpuno pogresno protumacio moju poruku. Zao mi je samo sto su ljudi puni predrasuda ovde u Srbiji i sto ti tako razmisljas. Ni u jednom trenutku nisam pomislio na to o cemu ti pricas. Pricam o njegovoj muzici, a ne o necemu drugom. I sugurno ako budem zelio da pusim canabis necu pokusavati da nadjem nekog na krstarici i to jos preko Boba Marlija. To se moze naci na svakom cosku. Samo sam pricao o muzici, a njegova muzika je mnogo vise od samo muzike.
 
njegova razmisljanja i stavovi su mi se takodje veoma svideli.
e..a koji stavovi?
e006.gif
 
Dobra je knjiga njegove zene Rite Marli,knjiga se zove "Bob Marley".Prica o njegovom zivotu,njegovim shvatanjima,snovima,stavovima,kako je stvarao pesme koje se i danas slusaju,kakav mu je bio zivot kada je postao slavan...Bob Marli je postao simbol slobode,tolerancije,neke mirnoce,pozitivnog gledanja na svet,verovanje u rastafa stavove...covek koji je imao harizmu i bio prema svima prijateljski raspolozen,to sve me asocira kada se pomene njegovo ime,a ne dzoint,trava ili sta god od tih opijata sa kojima se nikada nisam susrela niti ih probala.
 
Dobra je knjiga njegove zene Rite Marli,knjiga se zove "Bob Marley".Prica o njegovom zivotu,njegovim shvatanjima,snovima,stavovima,kako je stvarao pesme koje se i danas slusaju,kakav mu je bio zivot kada je postao slavan...Bob Marli je postao simbol slobode,tolerancije,neke mirnoce,pozitivnog gledanja na svet,verovanje u rastafa stavove...covek koji je imao harizmu i bio prema svima prijateljski raspolozen,to sve me asocira kada se pomene njegovo ime,a ne dzoint,trava ili sta god od tih opijata sa kojima se nikada nisam susrela niti ih probala.

ni ja

ja sam iz poštene familije :lol:
 
Dobra je knjiga njegove zene Rite Marli,knjiga se zove "Bob Marley".Prica o njegovom zivotu,njegovim shvatanjima,snovima,stavovima,kako je stvarao pesme koje se i danas slusaju,kakav mu je bio zivot kada je postao slavan...Bob Marli je postao simbol slobode,tolerancije,neke mirnoce,pozitivnog gledanja na svet,verovanje u rastafa stavove...covek koji je imao harizmu i bio prema svima prijateljski raspolozen,to sve me asocira kada se pomene njegovo ime,a ne dzoint,trava ili sta god od tih opijata sa kojima se nikada nisam susrela niti ih probala.

Ali te stavove je stvorio upravo uz pomoc i konzumiranje Marihuane :)
A i za Raste se zna da su redovni konzumenti,dapace,to im je nacin zivota :)
Ovo nije vredjanje nekakvo vec cinjenica.
 
Ali te stavove je stvorio upravo uz pomoc i konzumiranje Marihuane :)
A i za Raste se zna da su redovni konzumenti,dapace,to im je nacin zivota :)
Ovo nije vredjanje nekakvo vec cinjenica.

pa dobro sta s tim?Nije mi jasno,nisam ni za kakve opijate ali ne sudim o osobi po tome,vec kakav je covek,a Bob Marli je simbol slobode,tolerancije,pozitivne energije...a sad koga asocira na marihuanu to je njegov stav,mislim da stvaralac ove teme nije mislio na opijate.Za rastafarijance je to istina slazem se,njihov pogled na svet meni se svidja,a sto oni puse travu to je njihova stvar i njihov nacin zivota.Sve dok ne ugrozavaju druge meni ne smetaju.
 

Back
Top