Nikolić "Rezolucija gde se pominje genocid ne sme da se nadje na dnevnom redu"

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
SA TADIĆEM POSLEDNJI PUT RAZGOVARAO O SREBRENICI
* KADA ste poslednji put pričali sa Tadićem?
- Pre više meseci. Razgovarali smo o rezoluciji o Srebrenici. Predlagao sam da sednemo svi i da se usaglasimo.
* Pristajete li na formulaciju da je u Srebrenici počinjen genocid?
- Ne. Takva deklaracija ne sme da se nađe na dnevnom redu, jer osuđuje buduće generacije. Tekst mora da bude usaglašen i o njemu i deklaraciji o osudi zločina nad Srbima treba da se glasa u istom danu. Ako ne bude dogovora, tražićemo od Skupštine da na dnevnom redu budu svi pristigli tekstovi i da se o njima pojedinačno glasa.

http://www.novosti.rs/code/navigate...taju&kword_add=toma nikolic, tomislav nikolic
 
Čekajte dušebrižnici, šta sad bi!?
Niko dakomentariše?!

Реци Томи да врати кашику... :hahaha: :hahaha: :hahaha:
files.php
 
Браво Томо, свака част, права изјава будућег доброг државника !
Евентуалним прихватањем геноцида, не бисмо могли оптужити Алијину страну за злочине, јер би они увек у очима света били сматрани за жртве.
И где су сада форумаши из режимских странака који су лагали да ће СНС изгласати такав текст ?
Драго ми је што је СНС поступио најисправније могуће !
 
Дао је и добар коментар о Косову и Метохији.

Водитељ: А како бисте сарађивали са Косовом? Такође постоји захтев да Србија успостави односе, некакве односе сарадње са Косовом када је реч о регионалној сарадњи.
Томислав Николић: Знате, ја не умем грубо...
Водитељ: Ево јуче је баш о томе говорио...
Томислав Николић: Ја не умем грубо да говорим о томе. Ја само кажем да Косово никада неће да буде држава.
Водитељ: Добро.
Томислав Николић: Па како да имамо односе са нечим што није држава?
Водитељ: А шта је сада, по вашем суду, Косово?
Томислав Николић: Косово је једна вештачка творевина у којој је погрешне кораке направила Европска унија. Водитељ: Добро.
Томислав Николић: То не може никада да буде чланица Уједињених нација.
Водитељ: Добро. У реду. А како...
Томислав Николић: Значи, треба решавати статус Косова на други начин, не независношћу, пошто никад неће бити независна.
Водитељ: Али регионална сарадња у којој Европска унија види Косово један је од услова...
Томислав Николић: Одлично, нека Косово буде један европски регион. Нека Косово буде регија...
Водитељ: Добро.
Томислав Николић: ...која је у саставу Србије ушла у Европску унију.
Водитељ: Добро. Да ли бисте ви потписали, на пример, транспортну заједницу, ако нема УНМИК испред Косова, иако је транспортна заједница феноменална ствар за Србију?
Томислав Николић: Косово ништа без УНМИК-а не може да буде.
Водитељ: Значи, не бисте потписали?
Томислав Николић: Не постоји.
Водитељ: Добро.
Томислав Николић: Не постоји.
Водитељ: Добро. Да ли то значи да Тадић све у реду ради када је реч о томе?
Томислав Николић: Ко каже да ради све у реду?
Водитељ: Па, ево то исто, није отишао на инаугурацију, питање је да ли ће...
Томислав Николић: Али у последњем часу је одустао.
Водитељ: Па, добро. Питање је... Није то уопште важно. Чињеница је да није.
Томислав Николић: Да.
Водитељ: Са Косовом нема никаквог контакта. По чему се разликује онда...
Томислав Николић: Знате шта, ако је Борис Тадић председник Србије, испуњава налоге Владе Србије, и недозвољава независност Косова и Метохије, онда он добро ради.
Водитељ: Па, то питам, по чему се разликује...
Томислав Николић: Шта треба да кажем да лоше ради?
Водитељ: Не, не кажем да треба то да кажете.
Томислав Николић: Али је само питање, ја немам тајне контакте ни са ким. Мене нико не сме да притисне, да ме зовне из света и каже – ево ви победите бићете у Европској унији, само признајте нешто овако или онако. Ја не знам шта се с њим разговара тајно.
Водитељ: А шта то значи тајно?
Томислав Николић: Да ли он има изјаву за нас и за Европску унију.
Водитељ: Мислим, не може преко телевизије да комуницира са другим председницима.
Томислав Николић: Да ли има изјаву за нас и изјаву за Европску унију. Ето то ме интересује.
Водитељ: У ком смислу?
Томислав Николић: У смислу Косова.
Водитељ: На пример?
Томислав Николић: На пример, докле ће ићи у прихватању тихе независности Косова и Метохије која се одвија пред нашим очима.
Водитељ: Аха.
Томислав Николић: Хоће ли сад да прихвати ову општину Митровица албанску и тако даље? Дакле, лепо је причати да неће бити независности. Али то не треба ни дозволити.
 
A sad su se ućutali. Celo pre podne raspredaju o tome a sad akda je lepo rekao. Tišina.
Povukli se u mišije rupe.

Mrzim one patriote koji odu na stranački miting, pevaju četničke pesme, nose šajkače sa kokardama, a kada se završi smotaju one šajkače i kokarde ispod jakne i razidju se pojedinačno da ih niko ne primeti.

E takvi su i ove patriote na forumu.
 
A sad su se ućutali. Celo pre podne raspredaju o tome a sad akda je lepo rekao. Tišina.
Povukli se u mišije rupe.

Mrzim one patriote koji odu na stranački miting, pevaju četničke pesme, nose šajkače sa kokardama, a kada se završi smotaju one šajkače i kokarde ispod jakne i razidju se pojedinačno da ih niko ne primeti.

E takvi su i ove patriote na forumu.

А што не врати кашику.....?:besan2::besan2::besan2::besan2::besan2:
 
Pazi , ako hoces da kazes da je Nikolic bolji od Tadica ... tu nema spora . OD tadica nema mnogo gorih u ovom momentu .

Neću ja ništa da kažem, neka kažu ljudi na izborima i po treći put, za one koji iz prva dva puta nisu shvatili. Ja ću samo da spomenem da je Tadić sa kumovima, hvala Bogu, još uvek u dobrim odnosima.
 
Neću ja ništa da kažem, neka kažu ljudi na izborima i po treći put, za one koji iz prva dva puta nisu shvatili. Ja ću samo da spomenem da je Tadić sa kumovima, hvala Bogu, još uvek u dobrim odnosima.

Окле њему кум...кад геј бракови још нису легализовани? :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Браво Томо, свака част, права изјава будућег доброг државника !
Евентуалним прихватањем геноцида, не бисмо могли оптужити Алијину страну за злочине, јер би они увек у очима света били сматрани за жртве.
И где су сада форумаши из режимских странака који су лагали да ће СНС изгласати такав текст ?
Драго ми је што је СНС поступио најисправније могуће !

BRAVO Tomislave Nikolicu, sve vreme sam znala da ti poturaju, ali, poturili su sebi svi oni koji su danima lagali da ces upravo ti da prihvatis rec genocid!!!

:hahaha:

Ukrao je,nije ukrao........:hahaha:
 
Одличан је позив за прављење програма који би будућа Влада спроводила. Тако би се избегли евентуални будући конфликти, а и народ би имао чистију ситуацију. Једино не ваља што директно тражи да чује став ДСС о ЕУ, иако му је Коштуница прилично јасно рекао шта мисли.
 

Back
Top