Церемонија за жртве НАТО агресије на Југославију у Прагу

Церемонија за жртве НАТО агресије на Југославију у Прагe



Koja sramota da umesto nas, neko
drugi ima pamet i moral , o zrtvama.
Izgleda da je u Srbiji, kao nikad do sad
,velika sramota biti Srbin :evil:.

STIDIM SE POLITICARA KOJI
ZASTUPAJU SRBIJU.
 
Koja sramota da umesto nas, neko
drugi ima pamet i moral , o zrtvama.
Izgleda da je u Srbiji, kao nikad do sad
,velika sramota biti Srbin :evil:.

STIDIM SE POLITICARA KOJI
ZASTUPAJU SRBIJU.



..pa ..mi moramo da se stidimo za nasih političara u Prage koji su dozvolili da kao član NATO pakta .. čutimo ..kad našog največog prijatela Jugoslaviju bombardovali. Naši izdajnici su priznali KOSOVO ..mi moramo da se stidimo za nih..i mi moramo da se za nih izvinjavamo Srbskomu narodu ..

PS: izvinjavam sa da pogrešno pišem na srbski.
 
..pa ..mi moramo da se stidimo za nasih političara u Prage koji su dozvolili da kao član NATO pakta .. čutimo ..kad našog največog prijatela Jugoslaviju bombardovali. Naši izdajnici su priznali KOSOVO ..mi moramo da se stidimo za nih..i mi moramo da se za nih izvinjavamo Srbskomu narodu ..

PS: izvinjavam sa da pogrešno pišem na srbski.



Sta da ti kazem ,jako je lepo za cuti i videti
da smo nekom dragi i da nas smatra ,
pravim prijateljima :ok::ok::ok:...

A, sto se tice politicara i njihovih odluka,
suvisno je bilo sta govoriti .

Sto se tice gramatike i pisanja na Srpski, ne brini
kad imas razumne i prave prijatelje pored sebe
lako je sve shvatiti i razumeti :ok:
 
http://www.blisty.cz/2010/3/23/art51730.html

22.3.2010
Na památku Milice Rakič
Jaroslav Foldyna
tisková zpráva

Ve středu 24. 3 se bude konat ve 20.00 (symbolicky v čase dopadu prvních raket na tehdejší Jugoslávii) před velvyslanectvím Srbské republiky pietní akt stoupenců Srbska za oběti útoku NATO na Jugoslávii v roce 1999. Jeden z nich, Jaromír Foldyna, píše:

24. března před jedenácti lety zahájilo NATO útok na Jugoslávii. Bombardovali režim, rozbíjeli mosty a nemocnice, oběťmi však byli nevinní lidé. Bez vyhlášené války, v rozporu s mezinárodním právem, bez mandátu RB OSN dopadly první rakety a bomby na Jugoslávii.

NATO ve své zakládací smlouvě z roku 1949 se zavázalo v Prvním článku, že se zdrží v mezinárodních vztazích hrozby silou nebo použití síly jakýmkoli způsobem neslučitelným s cíli OSN. Tak bylo bombami porušeno před jedenácti lety mezinárodní právo, míní Jaromír Foldyna.
 
Hm, pa šta ... i Bota će da primi nekog bivšeg pilota, da prostre crveni tepih. Zatim će da odigra s njim partiju basketa, udare po "peticu" i da se malo zezaju u žargonu "na yebi si mater" :dash:

Ma ko je nama kriv kad imamo i biramo predsednika koji do skoro nije imao ni ličnu kartu Republike Srbije ...

a sta bi sa pricom da nema drzavljanstvo drzave srbije...??? jel nabavi u medjuvremenu...???
 

Back
Top