9. маја - Међународна парада на дан победе у Москви

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Највећа парада поводом дана победе у Москви, 9. маја 2010 године биће прва међународна парада.
Руски председник Медведев позвао је припаднике оружаних снага Сједињених Држава, Француске и Велике Британије да учествују у паради и они су потврдили своје учешће.
 
Највећа парада поводом дана победе у Москви, 9. маја 2010 године биће прва међународна парада.
Руски председник Медведев позвао је припаднике оружаних снага Сједињених Држава, Француске и Велике Британије да учествују у паради и они су потврдили своје учешће.

A srpska vojska? :sad2:
 
pa ima tu nesto , pre 5 godina kad je bilo 60 godina pobede nasi isli ko od bede , tj. poslali tadasnjeg shefa drzave Sveta Marovica da otalja , a u Srbiji je u to vreme bila aktuelna rehabilitacija cetnika , Nedica , Ljotica i slicno , pa nas bas te "obljetnice " nisu mnogo obradovale ...

Nešto neće da zovu ove naše anti-komuniste u Moskvu pa to ti je...


P.S.
Srbi moraju da razumeju da Draža jednostavno ne prolazi kod Rusa i gotovo.
 
Meni se čini da je Srpski.
Moramo da prihvatimo činjenicu da je Draža bio nevažan istorijski i sveukupno sporedna ličnost u ratu.

Srpska vojska su bili (i) partizani.

Politika kaže da se radi sa onim što imamo. Dakle imamo partizane....

ти немаш појма четници су били антифашисти и треба да их се позове на тај митинг :rtfm: како би било лепо да позову војводу Шешелја на тај митинг :rtfm:
 
Meni se čini da je Srpski.
Moramo da prihvatimo činjenicu da je Draža bio nevažan istorijski i sveukupno sporedna ličnost u ratu.

Srpska vojska su bili (i) partizani.

Politika kaže da se radi sa onim što imamo. Dakle imamo partizane....

ne,nisu bili,zbog te ,,srpske vojske,, nemaš danas Kosovo a imaš izmišljene nacije i državice....
partizani su bili anti-srpska vojska nešto kao i ustaše,pre rata su KPJ i ustaški pokret sarađivali protiv ,,veliko-srpske hegemonije,, i zajedno želeli da ,,slome kičmu Pravoslavlju,,.
 
Meni se čini da je Srpski.
Moramo da prihvatimo činjenicu da je Draža bio nevažan istorijski i sveukupno sporedna ličnost u ratu.

Srpska vojska su bili (i) partizani.

Politika kaže da se radi sa onim što imamo. Dakle imamo partizane....

То нико не спори...........али и једни и други су били безначајни.
 
Највећа парада поводом дана победе у Москви, 9. маја 2010 године биће прва међународна парада.
Руски председник Медведев позвао је припаднике оружаних снага Сједињених Држава, Француске и Велике Британије да учествују у паради и они су потврдили своје учешће.

Ма Руси су просто речено будале, зову оне који им желе зло, који хоће да их униште, који су активно кокетирали са Хитлером, а не зову Србе, своју браћу најрођенију.
 
ти немаш појма четници су били антифашисти и треба да их се позове на тај митинг :rtfm: како би било лепо да позову војводу Шешелја на тај митинг :rtfm:

pa da...kako ih samo zaboravise..nepravda pa to ti je...:(
 
ти немаш појма четници су били антифашисти и треба да их се позове на тај митинг :rtfm: како би било лепо да позову војводу Шешелја на тај митинг :rtfm:

Da, bili su, znam.
Ali nisu bili pobednici, a ovo je dan Pobede.
 
pa da...kako ih samo zaboravise..nepravda pa to ti je...:(

јесте комунизам је проала ствар у сбету (осим у Кини а ни тамо неће дуго) било би лепо да нас-четнике позову у Москву да им ми објаснимо ко су четници и прави антифашисти то што смо се мало борили против Тита и комуниста па то је нормално у ствари ти Титови партизани су фашисти само су се преобукли у партизане-комунисте :rtfm:
 

Back
Top