Crnogorska vlast asimilira Srbe!

tomcat318

Ističe se
Banovan
Poruka
2.412
Vlast Crne Gore asimilira Srbe
Svako ko želi da se zaposli mora prihvatiti da bude
"nacionalni Crnogorac", upozoravaju Srbi iz Crne Gore
BEOGRAD - U Crnoj Gori sprovodi se brutalna i nemilosrdna asimilacija srpskog naroda! Ovo je na jučerašnjoj sednici Odbora za odnose sa Srbima van Srbije izjavio predsednik Srpskog nacionalnog saveta CG Momčilo Vuksanović, istakavši da se to ogleda i u školskim programima, upotrebi jezika i pripremi popisa stanovništva u sledećoj godini.
- Svako ko želi da se zaposli mora prihvatiti da bude nacionalni Crnogorac - upozorava Vuksanović! http://www.glas-javnosti.rs/clanak/politika/glas-javnosti-18-03-2010/vlast-crne-gore-asimilira-srbe Svaka normalna zemlja na svetu odgovorila bi reciprochnim merama.Time shto su priznali kosovo dokazali su da ne priznaju Srbiju.Od danas ni mi ne priznajemo djukanovicevu zacrnjenu dukljansku goru.Oni ne priznaju Srbe_ni mi od danas ne priznajemo djukanoviceve crnogorijance.
 
Vlast Crne Gore asimilira Srbe
Svako ko želi da se zaposli mora prihvatiti da bude
"nacionalni Crnogorac", upozoravaju Srbi iz Crne Gore
BEOGRAD - U Crnoj Gori sprovodi se brutalna i nemilosrdna asimilacija srpskog naroda! Ovo je na jučerašnjoj sednici Odbora za odnose sa Srbima van Srbije izjavio predsednik Srpskog nacionalnog saveta CG Momčilo Vuksanović, istakavši da se to ogleda i u školskim programima, upotrebi jezika i pripremi popisa stanovništva u sledećoj godini.
- Svako ko želi da se zaposli mora prihvatiti da bude nacionalni Crnogorac - upozorava Vuksanović! http://www.glas-javnosti.rs/clanak/politika/glas-javnosti-18-03-2010/vlast-crne-gore-asimilira-srbe Svaka normalna zemlja na svetu odgovorila bi reciprochnim merama.Time shto su priznali kosovo dokazali su da ne priznaju Srbiju.Od danas ni mi ne priznajemo djukanovicevu zacrnjenu dukljansku goru.Oni ne priznaju Srbe_ni mi od danas ne priznajemo djukanoviceve crnogorijance.

Ja sam rekao uveski vize....
 
- Svako ko želi da se zaposli mora prihvatiti da bude nacionalni Crnogorac - upozorava Vuksanović i dodaje da je delegacija koju je predvodio u Skupštini naišla na neprijatnu situaciju. On je naveo da na sednici nije bilo predstavnika vladajuće koalicije, kao ni predstavnika Ministarstva za dijasporu.
Državni sekretar u Ministarstvu za dijasporu Miodrag Jakšić kaže da su malo zakasnili na sednicu.
- Obavešteni smo da nije bilo kvoruma za rad. Vrlo rado idem na sve događaje na kojima je ovakva tema na dnevnom redu, u svemu podržavam stavove Srba u Crnoj Gori - poručuje Jakšić.
S druge strane, predsednik Odbora Branimir Đokić iz SRS veruje da su članovi iz vladajuće koalicije namerno izostali s početka sednice.
- Nismo imali kvorum, bilo je vrlo neprijatno. Kao predsednik Odbora, nisam znao šta da kažem - kaže Đokić.
Sednici ovog odbora prisustvovali su samo članovi SRS i član LDP.
Autor:
Brankica Ristić
 
Vlast Crne Gore asimilira Srbe
Svako ko želi da se zaposli mora prihvatiti da bude
"nacionalni Crnogorac", upozoravaju Srbi iz Crne Gore
BEOGRAD - U Crnoj Gori sprovodi se brutalna i nemilosrdna asimilacija srpskog naroda! Ovo je na jučerašnjoj sednici Odbora za odnose sa Srbima van Srbije izjavio predsednik Srpskog nacionalnog saveta CG Momčilo Vuksanović, istakavši da se to ogleda i u školskim programima, upotrebi jezika i pripremi popisa stanovništva u sledećoj godini.
- Svako ko želi da se zaposli mora prihvatiti da bude nacionalni Crnogorac - upozorava Vuksanović! http://www.glas-javnosti.rs/clanak/politika/glas-javnosti-18-03-2010/vlast-crne-gore-asimilira-srbe Svaka normalna zemlja na svetu odgovorila bi reciprochnim merama.Time shto su priznali kosovo dokazali su da ne priznaju Srbiju.Od danas ni mi ne priznajemo djukanovicevu zacrnjenu dukljansku goru.Oni ne priznaju Srbe_ni mi od danas ne priznajemo djukanoviceve crnogorijance.

I posle smo svima mi krivi, a jedina krivica je sto Srbi zive u bivsim republikama SFRJ
 
Ма морају чак и да гласају за ДПС, ако желе да буду у државној служби. Људи не знам колико сте овде свесни са каквим се све практичним проблемима суочавају људи који желе да остану Срби. Зато и треба да поштујемо оне који нису променили национално опредељење.
 
Имаш људи који кажу да су Црногорци али да не мисле да су различити народ од Срба. :confused: :think:

sam tvorac ,otac crnogorske nacije Milovan Djilas nikad nije ni osporavao Srpstvo,osporavanje Srpstva krece pocetkom devedestih iz krugova cg komunista koje su mladi komunisti Slobini sokolovi Milo i Momo skinuli sa vlasti 1989 takozvanom antibirokratskom revolucijom,simpatizeri svrgnute komunisticke vlasti koji su se posle organizovali u liberalni savez itd

A kad je Milo okrenuo polocu 1997 tek onda krece otvoreno antisrpsko ludilo ,Milu je bilo bitno da se odrzi na vlasti i zato je koristio taktiku zavadi pa vladaj,CG je danas podjeljena ,podjeljene su porodice,jedan brat crnogorac drugi Srbin .....
 
А са друге стране маса људи на Приморју-ХН, Котор, Будва, Бар... и горе у Колашину, Пљевљима, Подгорици је славила титулу коју је Србија узела у ватерполу. Већина тих људи су домаћи, мештани, а мањи део туристи...:think:
 
Vlast Crne Gore asimilira Srbe
Svako ko želi da se zaposli mora prihvatiti da bude
"nacionalni Crnogorac", upozoravaju Srbi iz Crne Gore
BEOGRAD - U Crnoj Gori sprovodi se brutalna i nemilosrdna asimilacija srpskog naroda! Ovo je na jučerašnjoj sednici Odbora za odnose sa Srbima van Srbije izjavio predsednik Srpskog nacionalnog saveta CG Momčilo Vuksanović, istakavši da se to ogleda i u školskim programima, upotrebi jezika i pripremi popisa stanovništva u sledećoj godini.
- Svako ko želi da se zaposli mora prihvatiti da bude nacionalni Crnogorac - upozorava Vuksanović! http://www.glas-javnosti.rs/clanak/politika/glas-javnosti-18-03-2010/vlast-crne-gore-asimilira-srbe Svaka normalna zemlja na svetu odgovorila bi reciprochnim merama.Time shto su priznali kosovo dokazali su da ne priznaju Srbiju.Od danas ni mi ne priznajemo djukanovicevu zacrnjenu dukljansku goru.Oni ne priznaju Srbe_ni mi od danas ne priznajemo djukanoviceve crnogorijance.

To apsolutno nije tačno... Niko nikoga ne ćera da se izjasni kao nacionalni Crnogorac, niti je neko hendikepiran jer je Srbin... Možda kod nekog privatnika koji može da bira koga će da zaposli, pa se iživljava...
A Vuksanoviću ako se ne sviđa "dukljanska gora", neka ide u Srbiju, ma neka ide u tri ***** materine :rtfm:
 
Ма морају чак и да гласају за ДПС, ако желе да буду у државној служби. Људи не знам колико сте овде свесни са каквим се све практичним проблемима суочавају људи који желе да остану Срби. Зато и треба да поштујемо оне који нису променили национално опредељење.

I ovo je jedna velika glupost
 

Back
Top