moze li krstarica da formira vladu u senci...???

Ево ја с кандидујем испред Народног српског савеза-НСС. :mrgreen:
Нудим, брже усклађивање закона са ЕУ сем оног дела везано за педерацију.
Судије и раднике у судству и администрацији ћемо награђивати према учинку, ажурности, ефикасности.
Нудимо, престанак блокаде руских инвестиција.
Нудимо, приватизацију ЈАТа, ЕПСа, Телекома, Желенице...када се формира лепа цена на тржишту. Запосленима ћемо оставити одређени % акција
Нудимо договор са ЦГ о међусобном укидању царина.
Нудимо, професионализацију војске.
Нудимо, савез независних држава са Русијом, бољу промоцију српске привреде у Русији.
Нудимо, савез српских држава са РС.
Држава остаје активна у здравству, образовању, безбедности, комуналним службама и још понечему. У остатку идемо више на законску регулативу, нго на интервенционизам.
И природне ресурсе дајемо на приватизацију и коцесију, јер ће се ти ресурси ефикасније користити.
Регулативом послодавац неће моћи да профитабилно послује, а да не испалћује плате, дакле преписаћемо руско решење.
Велики трговински ланци ће бити јаче обавезани да на време плаћају мале добављаче.
Увешћемо добар закон о конкуренцији који ће ограничити деловање картела.
Хапсићемо сепаратистичке снаге и забрањивати их.
Нудимо концесије за изградњу инфраструктурних објеката.
У буџету ћемо имати додатну суму, због европских претприступних фондова који ће доћи.
Нудимо прилику Русима да се јаче укључе у енергетски сектор Србије.
Нудимо прилику Кинезима да инвестирају у органску храну.
Нудимо постепени прелазак на трошковно-штедљивију енергију, више улагања у инвестиције и технологије него у потрошњу.
Укидамо бесмислени порез на приход од камате, паре ћемо надокнадити тако што нећемо трошити на оне јавне делатности које генеришу губитке, већ их приватизовати.
Радићемо на бољем повезивању Православних народа.
На државној ТВ ћемо провисати Православну традицију у српском народу.
Повезаћемо се снагама десног центра националистичке оријентације у свету.

Не бих баш да будем мандатар, мени је доста и Потпредседник Владе, наравно ако пређемо цензус и буде неко хтео коалицију са нама. :mrgreen:
Дакле, на листићу бр2. Народни српски савез. :mrgreen:

Време је за промене, НСС је решење. :mrgreen:

eto sta je politicki program sklepan na brzinu...eto kako izgleda predizborna kampanja...
 
Ево ја с кандидујем испред Народног српског савеза-НСС. :mrgreen:
Нудим, брже усклађивање закона са ЕУ сем оног дела везано за педерацију.
Судије и раднике у судству и администрацији ћемо награђивати према учинку, ажурности, ефикасности.
Нудимо, престанак блокаде руских инвестиција.
Нудимо, приватизацију ЈАТа, ЕПСа, Телекома, Желенице...када се формира лепа цена на тржишту. Запосленима ћемо оставити одређени % акција
Нудимо договор са ЦГ о међусобном укидању царина.
Нудимо, професионализацију војске.
Нудимо, савез независних држава са Русијом, бољу промоцију српске привреде у Русији.
Нудимо, савез српских држава са РС.
Држава остаје активна у здравству, образовању, безбедности, комуналним службама и још понечему. У остатку идемо више на законску регулативу, нго на интервенционизам.
И природне ресурсе дајемо на приватизацију и коцесију, јер ће се ти ресурси ефикасније користити.
Регулативом послодавац неће моћи да профитабилно послује, а да не испалћује плате, дакле преписаћемо руско решење.
Велики трговински ланци ће бити јаче обавезани да на време плаћају мале добављаче.
Увешћемо добар закон о конкуренцији који ће ограничити деловање картела.
Хапсићемо сепаратистичке снаге и забрањивати их.
Нудимо концесије за изградњу инфраструктурних објеката.
У буџету ћемо имати додатну суму, због европских претприступних фондова који ће доћи.
Нудимо прилику Русима да се јаче укључе у енергетски сектор Србије.
Нудимо прилику Кинезима да инвестирају у органску храну.
Нудимо постепени прелазак на трошковно-штедљивију енергију, више улагања у инвестиције и технологије него у потрошњу.
Укидамо бесмислени порез на приход од камате, паре ћемо надокнадити тако што нећемо трошити на оне јавне делатности које генеришу губитке, већ их приватизовати.
Радићемо на бољем повезивању Православних народа.
На државној ТВ ћемо провисати Православну традицију у српском народу.
Повезаћемо се снагама десног центра националистичке оријентације у свету.

Не бих баш да будем мандатар, мени је доста и Потпредседник Владе, наравно ако пређемо цензус и буде неко хтео коалицију са нама. :mrgreen:
Дакле, на листићу бр2. Народни српски савез. :mrgreen:

Време је за промене, НСС је решење. :mrgreen:
Тако је комшија, имаш мој глас !!!
 
Онда би ја требао да будем Министар полиције, БИЕ, ЦИЕ ...
k065.gif


Ионако, ко шта ради, ја
a043.gif

jes da si se sam predlozio...al ti lezi funkcija...
 
Ако моја листа добије довољан % гласова, себи поред Потпредседничке функције придодајем и функцију Министра економије.
За мандатара своје листе предложио бих Марти Мистерију, уколико се човек сагласи ! :D :mrgreen:
 
Ако моја листа добије довољан % гласова, себи поред Потпредседничке функције придодајем и функцију Министра економије.
За мандатара своје листе предложио бих Марти Мистерију, уколико се човек сагласи ! :D :mrgreen:

ma malo ti je to...uzmi jos nesto...
 
Вују позивам да нам се прикључи као Министар трговине.
Донкихот би нам био шеф Министарства за дијаспору и Србе у региону.
Еремита би нам био Министар вјера.
За министра дипломатије зовемо Софију !
Фали нам још за Финансије, хм ту би можда могли Тихог да позовемо.
Паприкариус је други Потпредседник Владе.
 
A ja mislila da te predlozim za ministra odbrane... :think::worth:

aaaaauuuu..poznavajuci te...znaci li to uvodjenje gradjanske drzave..???

Каква грађанска држава, какви бакрачи....?
Хоћу да будем министар за мањине...како би их ...умањио...
:per: :per: :per:
 

Back
Top