"Izbrisaćemo Evropu sa mape sveta, ako budemo prinudjeni"

Titus.

Ističe se
Banovan
Poruka
2.276
Uz upotrebu svih raspolozivih vojnih sredstava, uklljucujuci i nuklearno, izjavio je izraelski istoricar Martin van Creveld za izraelski "radio 7".

"Mi imamo na stotine nuklearnih bojevih glava i prijektila koji dostizu razlicite ciljeve u srcu evropskog kontinenta"

Jos je rekao da Izrael smatra Evropu za, potencijalno, neprijateljski cilj.

Odgovarajuci na pitanje da li se Izrael plasi da bude okvalifikovan kao kriminalna drzava, ovaj "kontraverzni" istoricar je rekao da je Izrael drzava koju uopste nije briga sta ce drugi reci o njoj.

http://www.eutimes.net/2010/03/israeli-historian-israel-could-find-itself-forced-to-wipe-out-europe/
 
Poslednja izmena:
Uz upotrebu svih raspolozivih vojnih sredstava, uklljucujuci i nuklearno, izjavio je izraelski istoricar Martin van Creveld za izraelski "radio 7".

"Mi imamo na stotine nuklearnih bojevih glava i prijektila koji dostizu razlicite ciljeve u srcu evropskog kontinenta"

Jos je rekao da Izrael smatra Evropu za potencijalno, neprijateljski cilj.

Odgovarajuci na pitanje da li se Izrael plasi da bude okvalifikovan kao kriminalna drzava, ovaj "kontraverzni" istoricar je rekao da je Izrael drzava koju uopste nije briga sta ce drugi reci o njoj.

http://www.eutimes.net/2010/03/israeli-historian-israel-could-find-itself-forced-to-wipe-out-europe/

Ovo je tacno, a saveznik im je TKZ R Hrvatska, treba to po kratkom postupku !
 
Uz upotrebu svih raspolozivih vojnih sredstava, uklljucujuci i nuklearno, izjavio je izraelski istoricar Martin van Creveld za izraelski "radio 7".

"Mi imamo na stotine nuklearnih bojevih glava i prijektila koji dostizu razlicite ciljeve u srcu evropskog kontinenta"

Jos je rekao da Izrael smatra Evropu za, potencijalno, neprijateljski cilj.

Odgovarajuci na pitanje da li se Izrael plasi da bude okvalifikovan kao kriminalna drzava, ovaj "kontraverzni" istoricar je rekao da je Izrael drzava koju uopste nije briga sta ce drugi reci o njoj.

http://www.eutimes.net/2010/03/israeli-historian-israel-could-find-itself-forced-to-wipe-out-europe/

Ако папска Европа настави да ради о глави Израелу,и треба да их избришу.

У сваком случају,много би Израел нама помогао ако би то одрадио.:super:
 
Mmm, nisam te razumeo..mislio si ,ako
Izrael lansira ''bebe'' ,po okolini da ce to
biti dobro za Srbiju ?

Рим и Брисел баш и нису "околина".

У сваком случају,прочитај чланак.Сасвим је нормално да у случају угрожености биолошког опстанка оваква тактика буде употребљена,јер Израелци нису као Срби па да не знају ко им ради о глави,ко финансира араспки тероризам,ко шири приче о кршењу "људских права" кад се крене у чистку терористичких група које годинама пре тога сваки дан ракетирају њихову земљу(што се наравно не објављује у ЕУропским медијима).
Знају Јевреји где су доживели највеће страхоте и ко би опет сутра могао да им дође пред врата.;)
 
Рим и Брисел баш и нису "околина".

У сваком случају,прочитај чланак.Сасвим је нормално да у случају угрожености биолошког опстанка оваква тактика буде употребљена,јер Израелци нису као Срби па да не знају ко им ради о глави,ко финансира араспки тероризам,ко шири приче о кршењу "људских права" кад се крене у чистку терористичких група које годинама пре тога сваки дан ракетирају њихову земљу(што се наравно не објављује у ЕУропским медијима).
Знају Јевреји где су доживели највеће страхоте и ко би опет сутра могао да им дође пред врата.;)

Coek, kad kazes Rim,Brisel...
to ti dodje kao dvoriste u odnosu na
Svet. Tako da ,ako posalju ''bebite''
,mislis da mi necemo osetiti posledice !? :think:
Pusti sad na stranu Jevreje, Vatikan, Rim, zavere
ko ,kome radi o glavi....sve ja to isto verujem, al te
pitam koliko je to dobro za nas .!?
 
Poslednja izmena:

Back
Top