Zivot vredan pamcenja

Pa kad dodje vreme, tamo negde za 30-40-50-60 godina mozda ljudi budu i imali sta da ti napisu... jer vecina populacije ovde ima manje godina od kurjeg oka Lepe Lukic.
 
Poslednja izmena:
Eo recite u par reci..kad pod stare dane budete opisivali svoj ljubavni i sexualni zivot..koji saveti i iskustva mislite da ce biti vredni pomena i za sta vredi ziveti:hvala:

Bice najbolje da nikada, nikome iz svoje blize okoline(porodice)ne prepricavam svoja iskustva..ali,kada bih,verovatno bih rekla da uvek u zivotu urade onako kako misle da treba jer i ako pogrese nece imati koga da krive do sebe.
Vredi ziveti za svaku malu sitnicu koju ti nosi dan,za osmeh,lepu rec,zagrljaj ..pa cak i poneku suzu...
 
Eo recite u par reci..kad pod stare dane budete opisivali svoj ljubavni i sexualni zivot..koji saveti i iskustva mislite da ce biti vredni pomena i za sta vredi ziveti:hvala:


Ja mogu reci samo jedno. Bio sam, bicu i umrecu kao jedan od najpozeljnijih muskaraca.

A moj savet muskima je sledeci, nije bitno koliko si ih imao, bitno je da te nijedna nije savladala, i da si uvek ostao svoj.:)
 
Ja cu mojim svijetlim potomcima (to kazem jer cu da ih pravim iskljucivo sa upaljenim svetlom u spavacoj) :hahaha:
da kazem samo jedno "Nemo' tetrebe nikad da umres bez ispaljenog metka! Bar probaj sta si naumio,
pa sta ti Bog i sreca daju!" ...i pljas! jednu zausku da utuvi u vugla :lol:
 
U nekim matorim godinama čovek zaboravi šta i kako je bilo i samo iskusno izmišlja. Pritom priču prilagođava onom ko ga sluša, ne bi li mu zadržao pažnju. Tako i ja verujem da ću nekom fiktivnom napaljenom 17-godišnjem unuku da objašnjavam kako žene treba dobro torbati, a unuci koja visi nad knjigom i nema vremena za mladiće kako je ljubav nešto najvrednije bla truć. Toliko smo isprogramirani da kad nam mozak izlapi samo nastavljamo niz.
 
ne mislim da je jubavni i sex. život neka odlučujuća relevanca za kvalifikovanje necijeg zivota... bitno je samo da ne kažeš e što nisamovo ili ono i da ti je lista onoga što nisi duža od onog što jesi... a i ko će da sluša matorce i ko išta u životu može da nauči iz priča... samo praxa...
 
Ima jos godina i godina sexa prid menom pa ne mogu 100% da odg .
Al mogu odg sto bih zeljela : zeljela bih da se prisjecam svojih sexica grizuc se u polusmijehu za usnu :D
Sto bih rekla ? Istrazuj i uzivaj .
 

Back
Top