BREGOVIC NAS UPROPASTIO !!!!

D-Devil992

Zainteresovan član
Poruka
194
Blizi se Evrosong, a mi bez i jedne dobre pesme. Josh uvek ne shwatam zasto su dali onom sabanu Bregovicu da pishe pesme. Dobio sam dosta odgovora, kao sto je : Pa on je opstepoznat, ime koje zna swet i ta sranja. Ne mogu da verujem da je taj plagijator, koji kao predstavlja nashu muziku, s Romskim orkestrom......e!!!, znan u svetu. Budalastine ......pa kakve mi veze imamo s Romima.... Od samog naziva njegovog "orkestra" za svadbe i sahrane mi se ***** stvrde. I takvi nas predstavljaju svetu. Na sta je Srbija spala.
Evo bash danas slusham one tri pesme, od kojih ce jedna od njih biti na Evrosongu i secem vene. Ni jedna ne valja, ali bash nista. Prvo oni koji ih izvode mslm. Emina, srpska Penelopa, josh moze i da prodje, mada joj pesma ne valja. Milan !!!! Ahahahah ......pa gde tu pedercinu da salju tamo da nas bruka, srpski gey simbol......Tako ga zowu .......Znaci nije on metroseksualac, on je cosawi pesko, ili ga bar glumi( zajebi ti imidz)....a owaj treci ....hm pa on decko zna da pewa, al ponowo PESMA koju mu je napisao je cist debiluk, kretenizam, shund...ma neam reci ......
Owo je moje misljenje o celoj situaciji te "Beowizije", a i mnogi se slazu.....dobro ima tu i nekih koji su neutralni ali njih je mnogo manje.... Boli me nepravda jel je pisanje pesama ostawljeno jednom coweku, to je imbecilizam ....Ako zelite da imate varitet, dobrih i loshih pesama, onda na tome treba da radi MNOGO vise ljudi ...

Owo je moje misljenje, i weoma sam ogorcem owim sranjem ......
Zato pishite, komentarishite iiiii pozzz....

(greske pri pisanju su neizbezne, tako da se ja izwinjawam ako ih ima, swe owo je pisano u brzini)
 
Reeeevvvvvvvvooooooooooooooolllllllllllllllllllllluuuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzziiiiiiiiijjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Dakle moj stav je sledeci, pesme mi se ne svidjaju nisu po mom ukusu previse su ....hmmm mislim da je nacinalisticke prava rec za ovo ako se ne varam. Previse bubnjeva i truba :lol: i to...
Mislim da ipak Milan ima najvece sanse iz razloga sto je poznat curama vo no i najvise glasova moze da prikupi. Oliver nije los ali mislim da je Milan bolji, a po mom ukusu je Emina najbolja ... :rumenko::rumenko:
 
Niko ne zaradjuje tolike pare za muzikom ko brega na ovim prostorima ocekivamo od njega super pesmu.


A catman sta je tu bre etno. Ovo nema nikakve veze za srpskom etno muzikom.

Pa na toj Evroviziji nikad nije bilo `normalnih` pesama...sve nesto bezveze...mislim na sve ucesnike...
A ovo sto je Bregovic napisao...sta ja znam...simpaticne su pesmice...vesele...dominira truba u svim pesmama...mada mislim da je mogao da obradi neku `dugmetovu` pesmu...
Kazem opet...na festvalima se uvek pevaju tako neke `leve` pesme...
 
Jao, stvarno uzas! kao da smo gledali Severinu, Colica i Bregu. Mislila sam da ce bar nesto drugacije da napravi za ove mladje, ali covek ocigledno nema blama. Ovo je mazni pare, smuckaj nesto da niko ne razume(zamislite prevod na engleski) i bezi. Posle ionako, svi zaborave...

Mozemo da dajemo ocene tek posle Evrovizije....svi su rekli da ce `Cipela` da bude favorit na prosloj,a nije ni usla u finale...polako...
 

Back
Top