ogroman PROBLEM

daniela22

Početnik
Poruka
3
imam ogroman problem. Pre par dana instalirala sam SP 2, inace imam Laptop. Sve super radilo dva dana, sada mi neradi ekran. Kad ukljucim Laptop ekran je crn. Da li je to zbog SP2 ili je možda Laptop pokvaren. Dosada nisam imala nikakvih problema. Ja mislim da nesto sa ekranom nije u redu..nadam se da mozete da mi pomognete. HVALA
 
Ljudi su nailazili na svakakve probleme sa SP2, tako da me ne bi chudilo nishta...Mi smo ga do sada stavili na 20-ak mashina i sve rade kako treba...Naravno, u pitanju je fresh instalacija...

Elem, bez obzira na sve te probleme sa SP2...Meni ovo lichi na problem HW prirode...Ako si iz Bg-a, javi se i svrati do nas, mozemo da ti pogledamo to...
 
daniela22:
imam ogroman problem. Pre par dana instalirala sam SP 2, inace imam Laptop. Sve super radilo dva dana, sada mi neradi ekran. Kad ukljucim Laptop ekran je crn. Da li je to zbog SP2 ili je možda Laptop pokvaren. Dosada nisam imala nikakvih problema. Ja mislim da nesto sa ekranom nije u redu..nadam se da mozete da mi pomognete. HVALA

To nema veze sa SP2 idi kod rastmana!
 
daniela22:
imam ogroman problem. Pre par dana instalirala sam SP 2, inace imam Laptop. Sve super radilo dva dana, sada mi neradi ekran. Kad ukljucim Laptop ekran je crn. Da li je to zbog SP2 ili je možda Laptop pokvaren. Dosada nisam imala nikakvih problema. Ja mislim da nesto sa ekranom nije u redu..nadam se da mozete da mi pomognete. HVALA

Mozes li uci u BIOS? Kad upalis racunar odmah pritiskaj DELETE na tastaturi, ako udjes u BIOS onda nije do ekrana. Ako jeste do ekrana, onda mi se javi na 063/8133681, mogu ga zameniti. Uzgred, ja sam u Zvorniku, morala bi doci u Zvornik za to...

Brana
 

Back
Top