Problem

qqr!q

Početnik
Poruka
1
Imam jako lepu devojku koju bi svako pozeleo,sa njom sam vec 5 meseci ali osecam da ona nije kao pre.Nije da me vara ali kao da joj je dosadilo.I kao da joj je suvise monotono u nasoj vezi.A i ovako,po gradu ne mozemo mnogo da izlazimo,setamo se,zato sto je hladno.Ne znam sta da radim,molim vas pomozite,dajte mi neki savet,ne zelim da raskinemo. :)
 
Ako je rec o blejanju po kaficima to je isprazno i nema potrebe da se ubedjujete..ako nemate gajbu jeste problem i potrebno je strpljenje taman da se stavite na probu..ako se nije izivela nema sanse da ispravis krivu drinu vec trazi nesto kompatibilnije
 
Imam jako lepu devojku koju bi svako pozeleo,sa njom sam vec 5 meseci ali osecam da ona nije kao pre.Nije da me vara ali kao da joj je dosadilo.I kao da joj je suvise monotono u nasoj vezi.A i ovako,po gradu ne mozemo mnogo da izlazimo,setamo se,zato sto je hladno.Ne znam sta da radim,molim vas pomozite,dajte mi neki savet,ne zelim da raskinemo. :)

Sad će lepo vreme, ne brini. Ali, ako si joj ti neinspirativan, teško da će i to pomoći...
 
Imam jako lepu devojku koju bi svako pozeleo,sa njom sam vec 5 meseci ali osecam da ona nije kao pre.Nije da me vara ali kao da joj je dosadilo.I kao da joj je suvise monotono u nasoj vezi.A i ovako,po gradu ne mozemo mnogo da izlazimo,setamo se,zato sto je hladno.Ne znam sta da radim,molim vas pomozite,dajte mi neki savet,ne zelim da raskinemo. :)

Sto je ne pitas u cemu je problem? Svaki problem je rijesiv....mozda je curi stvarno dosadilo. Nemoj zaboraviti, da svakoj curi (kao i vama momcima-ali vise curama) prija paznja-znaci, priredi joj nesto, budi malo kreativan (cvjetic,neki poklon, vecera..nesto sto inace ne radis). Ako na kraju i to ne pomogne, onda postoji mogucnost da ne osjeca prema tebi ono sto je osjecala na pocetku veze.. Pa i da jeste tako, ima drugih cura :)
 
Imam jako lepu devojku koju bi svako pozeleo,sa njom sam vec 5 meseci ali osecam da ona nije kao pre.Nije da me vara ali kao da joj je dosadilo.I kao da joj je suvise monotono u nasoj vezi.A i ovako,po gradu ne mozemo mnogo da izlazimo,setamo se,zato sto je hladno.Ne znam sta da radim,molim vas pomozite,dajte mi neki savet,ne zelim da raskinemo. :)

vodi je u pozriste, em je toplo em nije dosadno:)
 
Imam jako lepu devojku koju bi svako pozeleo,sa njom sam vec 5 meseci ali osecam da ona nije kao pre.Nije da me vara ali kao da joj je dosadilo.I kao da joj je suvise monotono u nasoj vezi.A i ovako,po gradu ne mozemo mnogo da izlazimo,setamo se,zato sto je hladno.Ne znam sta da radim,molim vas pomozite,dajte mi neki savet,ne zelim da raskinemo. :)

Jesi li razgovarao sa njom?Mozda curu nesto muci,pa nema ni veze toliko sa tobom,da kazem?Mozda ima nekih problema,sa kojima ne zeli da te optrecuje? Samo razgovor i razgovor...Po cemu mislis da joj je dosadilo..maltene nije ni pocelo,a vec joj je dosadilo???Au,Boze,kakvo je to danas zabavljanje...Sve vam brzo dosadi...Zbog cega ti mislis da samo ti trebas da se trudis,i da zabavljas druge? Daj neka se malo trgne i ona...Milion je mogucnosti za iznenadjenja...Posaljes naprimer pisamce,posaljes porukicu lepu,odvedes je na neki kolač u poslasticarnicu...pa,nije valjda hladno vreme prepreka...Ma,necete raskinuti,samo polako...
 

Back
Top