Baš baš problem :(

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Šta mislite. Ako ste baš onako ultra neduhoviti i da ne kažem tupavi..... da li je bolje da uopšte ne pričate preterano i da ne otvarate, recimo, neke teme na forumu da se ne blamirate, ili je ipak bolje da se ono maksimalno eksponirate i svima ostalima kažete kako imate veliki penis (ili široku vaginu) kako bi vam jedan deo ipak možda i poverovao? A pošto nemate kriterijume, taj jedan deo bi bio zadovoljavajuć... naravno?

Šta vi mislite o ovome, šta?

PS jeste pili onu novu "baš baš" kafu na akciji?
 
Šta mislite. Ako ste baš onako ultra neduhoviti i da ne kažem tupavi..... da li je bolje da uopšte ne pričate preterano i da ne otvarate, recimo, neke teme na forumu da se ne blamirate, ili je ipak bolje da se ono maksimalno eksponirate i svima ostalima kažete kako imate veliki penis (ili široku vaginu) kako bi vam jedan deo ipak možda i poverovao? A pošto nemate kriterijume, taj jedan deo bo bio zadovoljavajuć... naravno?

Šta vi mislite o ovome, šta?

PS jeste pili onu novu "baš baš" kafu na akciji?

Nekako, valjda im/nam (?!) je bitno težiti ka nekoj, ikakvoj, prihvaćenosti, kakva god ona bila..
Nem' pojma..
Meni je ionako već više svejedno.

A sad onaj drugi deo..
Nisam pila kafu, ali jesam koristila neki papir, bio je povoljan, a više nego zadovoljavajuć :rumenko:
 
Nekako, valjda im/nam (?!) je bitno težiti ka nekoj, ikakvoj, prihvaćenosti, kakva god ona bila..
Nem' pojma..
Meni je ionako već više svejedno.

A sad onaj drugi deo..
Nisam pila kafu, ali jesam koristila neki papir, bio je povoljan, a više nego zadovoljavajuć :rumenko:
U, a nije ni loša kafa za te pare mislim, meni se čini..... ionako svi kažu da je grand najbolja ali to je samo zato što ima grand cenu. Kako su ljudi naivni.

Tako i na forumu kažeš da imaš grand organ i svi se prime, a to što je mozak kompresovan i pod lozinkom nikoga nije ni briga :(
 
Šta mislite. Ako ste baš onako ultra neduhoviti i da ne kažem tupavi..... da li je bolje da uopšte ne pričate preterano i da ne otvarate, recimo, neke teme na forumu da se ne blamirate, ili je ipak bolje da se ono maksimalno eksponirate i svima ostalima kažete kako imate veliki penis (ili široku vaginu) kako bi vam jedan deo ipak možda i poverovao? A pošto nemate kriterijume, taj jedan deo bi bio zadovoljavajuć... naravno?

Šta vi mislite o ovome, šta?

PS jeste pili onu novu "baš baš" kafu na akciji?

nisam. sxta je to?:eek:
i deje akcija?
 
Šta mislite. Ako ste baš onako ultra neduhoviti i da ne kažem tupavi..... da li je bolje da uopšte ne pričate preterano i da ne otvarate, recimo, neke teme na forumu da se ne blamirate, ili je ipak bolje da se ono maksimalno eksponirate i svima ostalima kažete kako imate veliki penis (ili široku vaginu) kako bi vam jedan deo ipak možda i poverovao? A pošto nemate kriterijume, taj jedan deo bi bio zadovoljavajuć... naravno?

Šta vi mislite o ovome, šta?

PS jeste pili onu novu "baš baš" kafu na akciji?

Covek cesto sebe,ne percepira onako kako ga drugi percepiraju...........nije toliko samokritican prema sebi,koliko je kritican prema drugome..........
A i ne mora da otvara teme,iz postova ubrzo skapiras ko je kakav i sta ima da kaze ili nema.........poz.i laku noc...vreme je za spavanje............:cool:
 
leha,ako oces da se udas,da sklonis tu mrtvacku lobanju,i da se obuces lepo i moderno,ko ova devojka
hcd181181id5.jpg
 
Pa dobro ti onda iz života... kapiram da jedino od tebe mogu dobiti ozbiljan & konstruktivan odgovor na temu ovi ostali su mnogo veliki zajebanti :rumenko:

:rumenko::rumenko:
Pa ovako...mislim da vezzba chini majstora...
ne mozzemo promeniti ni forum ni uchesnike
al mozzemo nash stav prema tome
ne ochekujem odavno nishta pametno da prochitam
iako ovde ima inteligentnih ljudi
znash, napravili smo sami sebi zamku ovde
postali smo porodica
odavno ne smemo da prichamo nishta da nas ne bi ugazili rodjaci
ili trazzili pare na zajam
 
Heh, pa duhoviti misle da je bolje da gotovo uopšte ne otvaraju teme, a neduhoviti da treba što više da ih otvaraju .... tako da se i jedni i drugi smatraju mudrim i visprenim :D
P.S. Prvi put čujem za "baš baš" ..... crveni Don vakuum je dugogodišnji izbor.
 
Šta mislite. Ako ste baš onako ultra neduhoviti i da ne kažem tupavi..... da li je bolje da uopšte ne pričate preterano i da ne otvarate, recimo, neke teme na forumu da se ne blamirate, ili je ipak bolje da se ono maksimalno eksponirate i svima ostalima kažete kako imate veliki penis (ili široku vaginu) kako bi vam jedan deo ipak možda i poverovao? A pošto nemate kriterijume, taj jedan deo bi bio zadovoljavajuć... naravno?

Šta vi mislite o ovome, šta?

PS jeste pili onu novu "baš baš" kafu na akciji?

pa ja nisam kosstao tu dabl bass kafu,al probacu :neutral:
 
Heh, pa duhoviti misle da je bolje da gotovo uopšte ne otvaraju teme, a neduhoviti da treba što više da ih otvaraju .... tako da se i jedni i drugi smatraju mudrim i visprenim :D
P.S. Prvi put čujem za "baš baš" ..... crveni Don vakuum je dugogodišnji izbor.

A napravili ono kao da se lako otvara ja klješta da uzmem da otvaram ne bih mogla da ga odvakuumiram :neutral:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top