Virtual Nations

duki777

Početnik
Poruka
10
Konacno igra koja veoma potseca na erepublik-u samo sto u vnation-u mozete postati jedan od najjaci ljudi po Strength-u jer je igra u pre-beta verzija.
U vnation-u mozete biti politicar, vojnik, vlasnik firme , predsednik drzave... Sve sto bi ste zeleli u starno zivotu moze vam se ostvariti u vnation-u.
Igra koja obecava pre-beta verzija , a vec 1100 igraca.Pre dva dana smo dobili vnSrbiju pa su potrebni igraci za brzi razvoj drzave i da se nebi desilo kojim slucajem nesto kao u erepublik_u.Preuzimanje regija ili celokupne vnSrbije od drugih drzava.U vnSrbiji je trenutno oko 50 igraca pridruzite se i vi:

http://www.vnations.net/php-bin/refer.php?r=duki777

Za sve sto je nejasno u vezi igre mozete naci na forumu vnations u igri (kad se registrujete) ili mi posaljite pm moj nick duki777
 
Nisam spomenuo zaboravih.Da bi se zaposlili u nekoj firmi morate biti u regiji u kojoj je firma.
Znaci vidite ponude samo iz regije u kojoj zivite.To je jedna mala razlika u odnosu na erepubik.
Za sada mozete da se preselite iz regije u regiju bez karte a posle ce to verovatno biti ukinuto.
 
Nemoguce da samo jednog coveka zainteresovala igra.Ajdete ljudi prijavljuj te se znam da igra neizgleda
kao erepubik ali to je zato sto je jos u test beta verziji.Svakog dana ubacuju nesto novo u igru i ako budete u igri kad budu ubacivali nove drzave mozete da dobijete firmu.Znaci kad ubace novu drzavu daju prvih 10 firmi besplatno i vi mozete da se preselite i otvorite firmu u toj drzavi.
I da ako se budete registrovali u igru molim da se preselite u vojvodinu i zaposlite u firmi Srbija zita jer mi treba radnika.
 

Back
Top