Tadićeva osveta zbog Kosova!

Halix

Elita
Poruka
16.206
Tadićeva osveta zbog Kosova

Beta

Crnogorski predsednik Filip Vujanović ocenio je da su optužbe Srbije o nesaradnji Crne Gore u borbi protiv organizovanog kriminala "neosnovane i besmislene" i motive za to prepoznao u odnosu Podgorice prema Kosovu

Vujanović je u intervjuu podgoričkoj televiziji "In" kazao da su diplomatski, pravosudni i politički odnosi Crne Gore i Srbije na niskom nivou i nije isključio mogućnost da će se to reflektovati na ekonomsku saradnju dve zemlje. Crnogorski predsednik je kazao da je Srbija politički zloupotrebila slučaj "Balkanski ratnik" i optužio srpskog predsednika Borisa Tadića da se u taj slučaj "uključio politički osmišljenom izjavom koja je jedan pravni problem preselila u politički". Tadcih je nedavno ocenio da se Crna Gora oglušuje na pozive Srbije za saradnju u borbi protiv organizovanog kriminala i najavio da će to pitanje pokrenuti u razgovorima sa predstavnicima međunarodne zajednice.

"On (Tadić) se uključio na način na koji nije trebalo da se uključi, a izjava je politički osmišljena i preselila je jedan pravni problem u politčku ravan i to u jednoj osetljivoj oblasti za Crnu Goru i region u celini", rekao je crnogorski predsednik. Vujanović je kazao da sa Tadićem nije lično komunicirao od novembra kada se sa njim sreo na sahrani patrijarha Srpske pravoslavne crkve (SPC) Pavla.

Crnogorski predsednik je rekao da je Crna Gora "maksimalno posvećena borbi protiv organizovanog kriminala" i da se treba "distancirati od političkih zloupotreba iz Beograda" i "rešiti pravne prepreke". "Naš pravni i politicki interes je da se taj problem što pre reši", rekao je Vujanović i ocenio da za to postoje načini u okviru postojećeg međudržavnog sporazuma između Srbije i Crne Gore.

On je kazao da Srbija podatke u slučaju "Baklanski ratnik" tretira kao službenu tajnu i da bi kroz "dobru komunikaciju" dve policije trebalo razmeniti informacije "kako bi se dobili maksimalno kvalitetni dokazi" koji se tiču Darka Šarića, osumnjičenog u Srbiji za šverc kokaina.

Crnogorski predsednik je saglasan sa stavom Skupštine Crne Gore da nadležni organi nisu imali kvalitetnu komunikaciju u "slučaju Šarić" i sa njenim očekivanjem da se otklone propusti.

http://www.e-novine.com/region/region-tema/35515-Tadieva-osveta-zbog-Kosova.html

Zbog Tadica i Crnogorci pocinju da kukaju...znaci da je dobar!:rtfm:
 
144_strip.jpg
 
Tadićeva osveta zbog Kosova

Beta

Crnogorski predsednik Filip Vujanović ocenio je da su optužbe Srbije o nesaradnji Crne Gore u borbi protiv organizovanog kriminala "neosnovane i besmislene" i motive za to prepoznao u odnosu Podgorice prema Kosovu

Vujanović je u intervjuu podgoričkoj televiziji "In" kazao da su diplomatski, pravosudni i politički odnosi Crne Gore i Srbije na niskom nivou i nije isključio mogućnost da će se to reflektovati na ekonomsku saradnju dve zemlje. Crnogorski predsednik je kazao da je Srbija politički zloupotrebila slučaj "Balkanski ratnik" i optužio srpskog predsednika Borisa Tadića da se u taj slučaj "uključio politički osmišljenom izjavom koja je jedan pravni problem preselila u politički". Tadcih je nedavno ocenio da se Crna Gora oglušuje na pozive Srbije za saradnju u borbi protiv organizovanog kriminala i najavio da će to pitanje pokrenuti u razgovorima sa predstavnicima međunarodne zajednice.

"On (Tadić) se uključio na način na koji nije trebalo da se uključi, a izjava je politički osmišljena i preselila je jedan pravni problem u politčku ravan i to u jednoj osetljivoj oblasti za Crnu Goru i region u celini", rekao je crnogorski predsednik. Vujanović je kazao da sa Tadićem nije lično komunicirao od novembra kada se sa njim sreo na sahrani patrijarha Srpske pravoslavne crkve (SPC) Pavla.

Crnogorski predsednik je rekao da je Crna Gora "maksimalno posvećena borbi protiv organizovanog kriminala" i da se treba "distancirati od političkih zloupotreba iz Beograda" i "rešiti pravne prepreke". "Naš pravni i politicki interes je da se taj problem što pre reši", rekao je Vujanović i ocenio da za to postoje načini u okviru postojećeg međudržavnog sporazuma između Srbije i Crne Gore.

On je kazao da Srbija podatke u slučaju "Baklanski ratnik" tretira kao službenu tajnu i da bi kroz "dobru komunikaciju" dve policije trebalo razmeniti informacije "kako bi se dobili maksimalno kvalitetni dokazi" koji se tiču Darka Šarića, osumnjičenog u Srbiji za šverc kokaina.

Crnogorski predsednik je saglasan sa stavom Skupštine Crne Gore da nadležni organi nisu imali kvalitetnu komunikaciju u "slučaju Šarić" i sa njenim očekivanjem da se otklone propusti.

http://www.e-novine.com/region/region-tema/35515-Tadieva-osveta-zbog-Kosova.html

Zbog Tadica i Crnogorci pocinju da kukaju...znaci da je dobar!:rtfm:

Dobar za u vrucu krecanu.
 
Nasa politika prema CG vlastima je tragokmicno glupa , pocev od onog Jeremicevog glupiranja sa povlacenjem i vracanjem ambasadora , a ovo imbeclno prozivanje CG za bracu Saric je vrhunac te tragikomicne politike .
Yebote krimos iz CG dodje u Srbiju , nasa drzava mu da drzavljanstvo , ovde ulozi desetine ili stotine miliona kokainskih evra , kupuje firme , hotele , zemlju , dize viletine i dvorce ,splavove , diskoteke , ko zna sta sve ... ovde i zivi , sa nasim dokumentima i gomilom "prljavog " i novca, punih 4-5 godina i onda se ovi nasi debili sete da prozivaju CG za Sarica .
 
Mi se vucaramo za njima???Ne mogu da verujem sa ove moje usi!!!
Pa mislim da ima hiljadu izjava crnogorskih zvanicnika kako su im prioritet odnosi sa Srbijom,i da im je najvaznije da imaju dobre odnose sa Srbijom.:rtfm:
A ti si ovde ocigledno zamenio teze...

Dobro, nije vam bilo bas svejedno ;)

hehe nemas ti pojma, daleko im lepa kuca narkomanska, kada bi se opet prisljepili srbiji, to bi bila katastrofa za srpski narod!:rtfm: neka se gone u pm

Samo kako cete sa Albancima ''kad povratite'' Kosovo :think:
 
Vujanovic kao da mu se krava israla na glavu, pa je od toga napravio froziru... bradicu pubertetsku necu ni da komentarisem.

A sto se tice osvete i slicno.. pa mi ako bi uveli ekonomske sankcije cg bi umrla od gleda u nedostatku swisslion keksa i slicno :D no mi pravimo suficit od 2 milijarde eura godisnje sa cg tako da nam ne pada na pamet da ih sankcionisemo.

sto se tice kosova i cg ne vidim neku bitnu vezanost s obzirom da mislim da nas ne treba da tangira sta god uradila crnogorska postena netajkunska i nekorumpirana vlast...
 
Tadićeva osveta zbog Kosova

Beta

Crnogorski predsednik Filip Vujanović ocenio je da su optužbe Srbije o nesaradnji Crne Gore u borbi protiv organizovanog kriminala "neosnovane i besmislene" i motive za to prepoznao u odnosu Podgorice prema Kosovu

Vujanović je u intervjuu podgoričkoj televiziji "In" kazao da su diplomatski, pravosudni i politički odnosi Crne Gore i Srbije na niskom nivou i nije isključio mogućnost da će se to reflektovati na ekonomsku saradnju dve zemlje. Crnogorski predsednik je kazao da je Srbija politički zloupotrebila slučaj "Balkanski ratnik" i optužio srpskog predsednika Borisa Tadića da se u taj slučaj "uključio politički osmišljenom izjavom koja je jedan pravni problem preselila u politički". Tadcih je nedavno ocenio da se Crna Gora oglušuje na pozive Srbije za saradnju u borbi protiv organizovanog kriminala i najavio da će to pitanje pokrenuti u razgovorima sa predstavnicima međunarodne zajednice.

"On (Tadić) se uključio na način na koji nije trebalo da se uključi, a izjava je politički osmišljena i preselila je jedan pravni problem u politčku ravan i to u jednoj osetljivoj oblasti za Crnu Goru i region u celini", rekao je crnogorski predsednik. Vujanović je kazao da sa Tadićem nije lično komunicirao od novembra kada se sa njim sreo na sahrani patrijarha Srpske pravoslavne crkve (SPC) Pavla.

Crnogorski predsednik je rekao da je Crna Gora "maksimalno posvećena borbi protiv organizovanog kriminala" i da se treba "distancirati od političkih zloupotreba iz Beograda" i "rešiti pravne prepreke". "Naš pravni i politicki interes je da se taj problem što pre reši", rekao je Vujanović i ocenio da za to postoje načini u okviru postojećeg međudržavnog sporazuma između Srbije i Crne Gore.

On je kazao da Srbija podatke u slučaju "Baklanski ratnik" tretira kao službenu tajnu i da bi kroz "dobru komunikaciju" dve policije trebalo razmeniti informacije "kako bi se dobili maksimalno kvalitetni dokazi" koji se tiču Darka Šarića, osumnjičenog u Srbiji za šverc kokaina.

Crnogorski predsednik je saglasan sa stavom Skupštine Crne Gore da nadležni organi nisu imali kvalitetnu komunikaciju u "slučaju Šarić" i sa njenim očekivanjem da se otklone propusti.

http://www.e-novine.com/region/region-tema/35515-Tadieva-osveta-zbog-Kosova.html

Zbog Tadica i Crnogorci pocinju da kukaju...znaci da je dobar!:rtfm:

Tako prica Fico,jel?:think:

A,daje platu Botinom tatku,kao savetniku!:think:
 
У праву је господин Вујановић. Време великосрбизма у Црној Гори је прошло.
Окренимо се будућности! :ok:


Cuj ovog pametnjakovica!:dash::dash::dash:

Kakvo velikosrpstvo,u C.Gori postoji srpstvo,i postojace!

A,znas zasto!?Zato,jadan ne bio,sto ja znam ko mi je bio djed,i predjed i cukundjed,zato sto imam porodicno stablo unazad 600.godina!

Za tebe garantujem da i prezime svoje ne znas do pre 50.godina!
 
Cuj ovog pametnjakovica!:dash::dash::dash:

Kakvo velikosrpstvo,u C.Gori postoji srpstvo,i postojace!

A,znas zasto!?Zato,jadan ne bio,sto ja znam ko mi je bio djed,i predjed i cukundjed,zato sto imam porodicno stablo unazad 600.godina!

Za tebe garantujem da i prezime svoje ne znas do pre 50.godina!

Знам ја свој родослов веома добро. Смањи мало доживљај.
Чињеница да вас нико у Србији не воли, па чак иако декларативно немају ништа против вас, имају генерално равнодушан и резервисан став.
Наравно овде не мислим ништа лоше према људима који себе сматрају етничким Црногорцима, али проблем су они наводни Срби, теразијски Црногорци или слично који ту причу експлатишу из чисто користољубљивих разлога. Ја јесам Србин али не по професији и по учинку, дражи су ми ето један Зике, Реклес, ОЛД Мне и слични јер су то људи са којима знаш где су, можда ми се не свиђају ставови али су барем искрени.
Мислим оно, жао ми је, али Србија и Црна Гора су две независне државе, Срби и Црногорци два одвојена народа, са засебном историјом, вером, језиком и културом. Што пре схватиш то, можда ти онда и крене набоље.
 

Back
Top