DA LI BI......?

igracina

Primećen član
Banovan
Poruka
881
Da li bi Slobodan Milosevic bio smijenjen, da nije postojao i ucestvovao u njegovom svrgavanju Zoran Djindjic ??

Dakle, da li bi ovi ostali, bez Zorana Djindjica, uspjeli da skinu Milosevica ili bi Milosevic jos uvijek vladao ??
 
igracina:
Da li bi Slobodan Milosevic bio smijenjen, da nije postojao i ucestvovao u njegovom svrgavanju Zoran Djindjic ??

Dakle, da li bi ovi ostali, bez Zorana Djindjica, uspjeli da skinu Milosevica ili bi Milosevic jos uvijek vladao ??


Ma koga briga, bitno je da djubre trune u zatvoru i da nikada nece izaci iz njega.
 
igracina:
Da li bi Slobodan Milosevic bio smijenjen, da nije postojao i ucestvovao u njegovom svrgavanju Zoran Djindjic ??

Dakle, da li bi ovi ostali, bez Zorana Djindjica, uspjeli da skinu Milosevica ili bi Milosevic jos uvijek vladao ??
Očigledno si prevideo neke stvari,nije u pitanju Đinđić.Da si ti bio na listi umesto Koštunice pobedio bi.Nije se glasalo ZA nekoga,već se glasalo protiv NJEGA.To je bila njegova najveća greška,raspisivanje izbora.Hvala bogu da je tako.A ovi sto su došli 5....bez komentara.
 
0077:
igracina:
Da li bi Slobodan Milosevic bio smijenjen, da nije postojao i ucestvovao u njegovom svrgavanju Zoran Djindjic ??

Dakle, da li bi ovi ostali, bez Zorana Djindjica, uspjeli da skinu Milosevica ili bi Milosevic jos uvijek vladao ??
Očigledno si prevideo neke stvari,nije u pitanju Đinđić.Da si ti bio na listi umesto Koštunice pobedio bi.Nije se glasalo ZA nekoga,već se glasalo protiv NJEGA.To je bila njegova najveća greška,raspisivanje izbora.Hvala bogu da je tako.A ovi sto su došli 5....bez komentara.

Slazem se, ali neko je morao biti glavni u organizaciji rusenja Milosevica, neko je kao drvenu lutku postavio Kostunicu, da li bi organizacija takvog poduhvata uspjela bez Zorana Djindjica, takva me misljenja zanimaju, da li bi ili ne bi bio svrgnut, da ili ne ??????
Da nije bilo Djindjica.
 
Мислим да је Зоран Ђинђић одиграо веома важну улогу у тзв. свргавању Слободана Милошевића, међутим, не треба ЊЕМУ приписивати "заслуге" за 5. октобар, још мање Коштуници, већ онима који су финансирали и једног и другог. Прочитајте књигу Игра сенки Тима Маршала. Можда вам неке ствари буду јасније.
 
igracina:
0077:
igracina:
Da li bi Slobodan Milosevic bio smijenjen, da nije postojao i ucestvovao u njegovom svrgavanju Zoran Djindjic ??

Dakle, da li bi ovi ostali, bez Zorana Djindjica, uspjeli da skinu Milosevica ili bi Milosevic jos uvijek vladao ??
Očigledno si prevideo neke stvari,nije u pitanju Đinđić.Da si ti bio na listi umesto Koštunice pobedio bi.Nije se glasalo ZA nekoga,već se glasalo protiv NJEGA.To je bila njegova najveća greška,raspisivanje izbora.Hvala bogu da je tako.A ovi sto su došli 5....bez komentara.

Slazem se, ali neko je morao biti glavni u organizaciji rusenja Milosevica, neko je kao drvenu lutku postavio Kostunicu, da li bi organizacija takvog poduhvata uspjela bez Zorana Djindjica, takva me misljenja zanimaju, da li bi ili ne bi bio svrgnut, da ili ne ??????
Da nije bilo Djindjica.
Zašto stalno veličamo nekoga?Đinđić?Sva opozicija nastala je iz društva SAVA.Đinđić kao organizator?Nebuloza.Điki je bio pion u mašineriji...O pokojniku sve najlepse,ali tom čoveku nikada nisam mogao da verujem.A Koštunica je doveden kao čovek bez putera na glavi da bi narod glasao.Da si trinaest godina duvao u pištaljku rvao se sa murijom lizao asvalt...ne bi postavljao ovakva pitanja.
 
Pobunjenik:
Мислим да је Зоран Ђинђић одиграо веома важну улогу у тзв. свргавању Слободана Милошевића, међутим, не треба ЊЕМУ приписивати "заслуге" за 5. октобар, још мање Коштуници, већ онима који су финансирали и једног и другог. Прочитајте књигу Игра сенки Тима Маршала. Можда вам неке ствари буду јасније.
Čitao sam "Igru senki" pre više od godinu dana. Delom se može reći da je istinita, iako se u najvećoj meri govori o situaciji pre i tokom bombardovanja. Petooktobarska deševanja obuhvaćena su u poslednjem poglavlju, puna su nelogičnosti, što neko ko bi je danas pročitao može i sam da utvrdi. Ništa specijalno i ništa epohalno.
NEMA SVETSKE ZAVERE.
Lista za Predsednika SRJ dobila je oko 250.000 glasova više od liste za Savezni parlament čiji je nosilac bio pok. Dr Zoran Djindjić. Ne umanjujući niti uveličavajući zasluge ni jednog od njih Milošević možda ni do danas ne bi bio skinut da nije napravljena kombinacija legalnosti i pragmatizma.
 
igracina:
Da li bi Slobodan Milosevic bio smijenjen, da nije postojao i ucestvovao u njegovom svrgavanju Zoran Djindjic ??

Dakle, da li bi ovi ostali, bez Zorana Djindjica, uspjeli da skinu Milosevica ili bi Milosevic jos uvijek vladao ??

S obzirom da je mojoj babi sve to dojadilo i digla glas protiv Slobe, poslala je Djikija da mu kaze (Slobi) da se vise ne zayebava i da ne s,ere vise, da mu ona ne bi dosla i prdnula pod prozor.
Kako se ovaj uplasio otis'o je sam, samo sto su ovi (Djikijevi) medijski sve namestili i posle toga se svu'de hvalili da su oni zasluzni.

Tako je to bilo.
 
Kazanova:
igracina:
Da li bi Slobodan Milosevic bio smijenjen, da nije postojao i ucestvovao u njegovom svrgavanju Zoran Djindjic ??

Dakle, da li bi ovi ostali, bez Zorana Djindjica, uspjeli da skinu Milosevica ili bi Milosevic jos uvijek vladao ??

S obzirom da je mojoj babi sve to dojadilo i digla glas protiv Slobe, poslala je Djikija da mu kaze (Slobi) da se vise ne zayebava i da ne s,ere vise, da mu ona ne bi dosla i prdnula pod prozor.
Kako se ovaj uplasio otis'o je sam, samo sto su ovi (Djikijevi) medijski sve namestili i posle toga se svu'de hvalili da su oni zasluzni.

Tako je to bilo.

:lol: :lol: :lol:
 
Kazanova:
igracina:
Da li bi Slobodan Milosevic bio smijenjen, da nije postojao i ucestvovao u njegovom svrgavanju Zoran Djindjic ??

Dakle, da li bi ovi ostali, bez Zorana Djindjica, uspjeli da skinu Milosevica ili bi Milosevic jos uvijek vladao ??

S obzirom da je mojoj babi sve to dojadilo i digla glas protiv Slobe, poslala je Djikija da mu kaze (Slobi) da se vise ne zayebava i da ne s,ere vise, da mu ona ne bi dosla i prdnula pod prozor.
Kako se ovaj uplasio otis'o je sam, samo sto su ovi (Djikijevi) medijski sve namestili i posle toga se svu'de hvalili da su oni zasluzni.

Tako je to bilo.

Je li živ Kazanova?
 
0077:
igracina:
0077:
igracina:
Da li bi Slobodan Milosevic bio smijenjen, da nije postojao i ucestvovao u njegovom svrgavanju Zoran Djindjic ??

Dakle, da li bi ovi ostali, bez Zorana Djindjica, uspjeli da skinu Milosevica ili bi Milosevic jos uvijek vladao ??
Očigledno si prevideo neke stvari,nije u pitanju Đinđić.Da si ti bio na listi umesto Koštunice pobedio bi.Nije se glasalo ZA nekoga,već se glasalo protiv NJEGA.To je bila njegova najveća greška,raspisivanje izbora.Hvala bogu da je tako.A ovi sto su došli 5....bez komentara.
alo ljudi cime se vi opterecujete vi raspravljate o tipovima koji su vam uglavnom razbucali ostatke srboslavije a koji su vam to pa nijedan odnjih nije srboslavac
zasto jednom nepocnete traziti vrednosti ako ih imate medju vama medju vasim sumadincima branicevcima moravcima i ostalima zasto stalno vlastito potiskujete i sve drugo vam je bolje osim srboslavskog pa jel se vi to sebe sramite
ej pa srboslavija je pre pet godinica nakon sezdesetak godinica izabrala sebi za predsednika srbijanca i taj vam nije valjo nego ste se opet kalemili na bosancerose hercegovce hibridne crnogorce
hrvatine slovence ma svi su vam sa strane bolji
alo pa kako vi mislite napraviti drzavu od ostatka srboslavije ako vam je prave njuske sa strane
ej pa turci su odavno otisli sad ste svoji na ostatku
svoga i napravite nesto inace proces brisanja uveliko traje
 
S.M. je pao kad je po Srbiji pocela da umire generacija nasih baba i deda... i ostali komunisti u ovoj drzavi... on je bio njihov relikt.

a oni njegovi obozavaoci.

Z.Dj. je pao kad je shvatio da narodnoj gluposti mora da se :

a) povladjuje (kao tito, kao sloba...)
b) suprotstavi (kao Knez Mihajlo, Aleksandar Karadjordjevic...)

i izabrao ovo drugo... pogresno, i pod germanskim uticajem.

V.K. je bio i ostao najbolje resenje za ovaj narod... sve isto radi sto i djindjic, ali, pri tom povladjuje narodnoj gluposti... i sve je u redu... Jer kostunije kapira da nista ne moze da se lomi preko kolena.

To Z. Dj. nije shvatao.
...
Jer, ako on, sebi, uzme za pravo da preko kolena lomi narodne navike i nacin zivota, bez obzira na posledice, i uvodi drzavu, narod i sve nas u jednu sasvim drugu i nama dotle nepoznatu pricu, i to pritom posmatra kao ispravno, onda je logicno da je izazvao reakciju iste vrste... da se preko kolena, bez obzira na posledice, resi i njegovo pitanje...
pa su mu ga suprotstavljeni elementi resili...
... po istom receptu... umemo i mi na silu...


dakle, sine ira et studuo...
i sve ce vam biti jasno
 

Back
Top