Pismeni/pisani radovi

lassie

Primećen član
Poruka
599
:zper: EVo da kazem ono sto hocu...Kao prvo:Tema vec postoji bar ja tako mislim a meni pretraga nesto nece pa bih zamolila moderatore ako postoji da je prebace,,,Pa da krenem vec jednom,,..,,..Ako nekome treba pismeni sastav iz maternjeg,potrudicu da mu napisem,jer sam veoma dobra u tome.,,pisite slobodno.
 
Kolege moderatori, juhu! Nisu ovo mali oglasi! :lol:
lassie, ne isplati se pisati sastave po narudžbini, veruj mi ;) Male su pare u igri pa još ako se reklamiraš samo preko interneta - nemoguće je da nešto konkretno zaradiš. Ako imaš potrebu da unovčiš svoje pisanje a nemaš mogućnosti (ili želje) da objaviš neku knjigu onda ti se više isplati da po narudžbini pišeš bljutave romane pošto ljudi danas, nažalost, svašta gutaju ...
 
:zper: EVo da kazem ono sto hocu...Kao prvo:Tema vec postoji bar ja tako mislim a meni pretraga nesto nece pa bih zamolila moderatore ako postoji da je prebace,,,Pa da krenem vec jednom,,..,,..Ako nekome treba pismeni sastav iz maternjeg,potrudicu da mu napisem,jer sam veoma dobra u tome.,,pisite slobodno.
E, ja pišem još lepše sastave, tako da se bolje javite meni.
Biću bar 10% jeftiniji od konkurencije, a ako vam mama ima oko 35 godina donosim i sastave na kućnu adresu.
 
Mislim da naša pomoć pri pisanju radova treba da se sastoji samo u davanju ideja ili, još bolje, u dopunjavanju ideja onoga kome je sastav potreban... da on nama da na uvid šta misli i o čemu bi pisao, a mi da skrenemo pažnju bilo da je u pitanju gramatika, pravopis ili najzad (i najbitnije) da li je tema - pogođena...
 
Ljudi, pustite je ako voli da pise. Evo ja imam neke teme, mada mi ne trebaju za skolu, ali bih volela da vidim kako ih ti dozivljavas. Naime teme su tekstovi iz odredjenih pesama. Ti odaberi neku koja ti se svidi.
1. Da li sam svuda gde su mi tragovi?
2. Ljubav je neciji miris sav izatkan po nama, tetoviranje mastom.
3. Umro bih odmah smoren od tih zala, kada mi ljubav jos ne bi preostala.
4. Ako nas ubodete, zar ne krvarimo?
5. Sta je cilj? Ili trcimo u krugu bez cilja.

Znam da je tema namenjena za one koji ne umeju da pisu sastave ili ih jednostavno mrzi. Bas bih volela da odaberes jednu temu ili vise, na tebi je da izaberes, i da postavis svoj rad ovde.
 
Ljudi, pustite je ako voli da pise. Evo ja imam neke teme, mada mi ne trebaju za skolu, ali bih volela da vidim kako ih ti dozivljavas. Naime teme su tekstovi iz odredjenih pesama. Ti odaberi neku koja ti se svidi.
1. Da li sam svuda gde su mi tragovi?
2. Ljubav je neciji miris sav izatkan po nama, tetoviranje mastom.
3. Umro bih odmah smoren od tih zala, kada mi ljubav jos ne bi preostala.
4. Ako nas ubodete, zar ne krvarimo?
5. Sta je cilj? Ili trcimo u krugu bez cilja.

Znam da je tema namenjena za one koji ne umeju da pisu sastave ili ih jednostavno mrzi. Bas bih volela da odaberes jednu temu ili vise, na tebi je da izaberes, i da postavis svoj rad ovde.

Teme su prelepe!
 
onda ti se više isplati da po narudžbini pišeš bljutave romane pošto ljudi danas, nažalost, svašta gutaju ...

Naravno.
Zato što su nepismeni i nemaju izgrađen čitalački ukus.

A nepismeni su i nemaju izgrađen čitalački ukus upravo zato što lektire i sastave nalaze "odrađene" na internetu. Pa nit' šta čitaju, nit' imaju potrebe da se opismene.
 
Uvreda za podforum književnost je da se ovakva tema ovdje nalazi.
Ovdje bi trebalo da se okupljaju ljubitelji književnosti, a ideja teme je takva da odgovara onima koji književnost mrze.
A i totalno je infantilna.
A i ta velikodušna na kraju nije ništa postavila.

Diskusija o Čiti djeluje izuzetno inspirativno u poređenju sa ostatkom teme.
 
Uvreda za podforum književnost je da se ovakva tema ovdje nalazi.
Ovdje bi trebalo da se okupljaju ljubitelji književnosti, a ideja teme je takva da odgovara onima koji književnost mrze.
A i totalno je infantilna.
A i ta velikodušna na kraju nije ništa postavila.

Diskusija o Čiti djeluje izuzetno inspirativno u poređenju sa ostatkom teme.

Izgleda da je pretesko za nju. Mozda bi joj tema "Prolece u nama" odgovarala...:neutral:
 

Back
Top