Ime pesama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

chokolada

Iskusan
Poruka
5.251
Trazim bezuspesno ime pesme i izvodjaca 2 pesme. Prva ide nesto ovako "Godine lete, ne budi dete, otvori oci snene, zaboravi na mene..." Mislim da je starija pesma, ali stvarno ne znam ko je izvodjac.
Druga je pesma iz filma "Pulp Fiction", kada Uma dolazi kuci posle izlaska sa Travoltom i pali liniju. Takodje strana pesma! Sto je najgore ovu pesmu sam cula milion puta i sigurno znam ko je izvodi, ali blokirao mi mozak i gotovo! Unapred hvala! :D
 
Kako se zove grcka pesma i izvodjac koja je bila hit ovog leta po diskotekama (zajedno sa O-zone:Dragostea din tei)a karakteristicna je po jakom basu i nekakvom propratnom zujanju :!: :?:
 
Gusle75:
Kako se zove grcka pesma i izvodjac koja je bila hit ovog leta po diskotekama (zajedno sa O-zone:Dragostea din tei)a karakteristicna je po jakom basu i nekakvom propratnom zujanju :!: :?:
Giorgius Mazonakis - Nikotina
ako mislis na onu sto je bila hit na crnomorskom primorju-Nesebar i to!
 
chokolada:
UrBaNiYaK:
Izvodjac na soundtracku Pulp Fiction je Urge Overkill, a taj Diamond je verovatno ili original ili je obradio...
Ma nema veze, nasla sam pesmu, super je. Puno ti hvala. Sada ostaje samo jos jedna neresena misterija. :)

Once alternative rock entered the big leagues, it seemed likely that Urge Overkill, with their exceptionally accessible combination of arena rock, power-pop and underground punk, would follow Nirvana to the top of the charts, but mainstream America never quite understood their ironic outlook, embracing the group only after their cover of Neil Diamond's "Girl, You'll Be A Woman Soon" was used in a key scene in Pulp Fiction.


www.allmusic.com
 
UrBaNiYaK:
Gusle75:
Kako se zove grcka pesma i izvodjac koja je bila hit ovog leta po diskotekama (zajedno sa O-zone:Dragostea din tei)a karakteristicna je po jakom basu i nekakvom propratnom zujanju :!: :?:
Giorgius Mazonakis - Nikotina
ako mislis na onu sto je bila hit na crnomorskom primorju-Nesebar i to!

Ovo prvo sam i nasla nekako...
Giorgos Mazonakis - Nikotini...
Ali ovo drugo... Nikako... Siguran si da se tako pise?
 
i meni sad treba 2 pesme :) jednu sam dobio na usb-u i mislim da se zove nesebar2005 sa nekog bugarskog festivala valjda, a druga je iz 2006 mislim neka elena isto bugarka ili rumunka i ide * Halo Madona... bla, bla, bla* to je refren... ima li mi pomoci ?:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top