Zasto

chokolada

Iskusan
Poruka
5.251
Mi zene kada vidimo neku lepu devojku nikada se ne stidimo da kazemo kako je lepa. Kada vas muskarce pitamo sta mislis o onom frajeru, najcesce dobijemo odgovor "Nemam pojma, nisam ja *****"
Zasto? Nismo ni mi lezbejke ali nije nam problem reci da je devojka privlacna!
 
chokolada:
Mi zene kada vidimo neku lepu devojku nikada se ne stidimo da kazemo kako je lepa. Kada vas muskarce pitamo sta mislis o onom frajeru, najcesce dobijemo odgovor "Nemam pojma, nisam ja *****"
Zasto? Nismo ni mi lezbejke ali nije nam problem reci da je devojka privlacna!

To ni mi muskarci ne razumemo bas najbolje. Mozda zbog toga sto ne zelimo da znamo bilo sta ili da imamo bilo sta sa ostalim muskarcima koje ne poznajemo. Ali vi bi rado experimentisale sa privlacnim zenama cak i ako niste lezbejke, zar ne :?: :D
 
Na ovo pitanje je najlakse odgovoriti pitanjima: Zasto se devojke ljube u obraz pri susretu, a muskarci ne? Zasto devojke mogu da cavrljaju o intimnim stvarima do besvesti, a muskarci ne? Zasto... ima jos mnogo pitanja, ali mislim da si shvatila iz ovoga. Najvise sto neki muskarac (koji nije gay) moze da kaze za drugog muskarca je da je ovaj dobro gradjen, to je to.
 
Jø,veldig bra spørr,nord kake.
E pa ja ne bih bio tako iskljuciv i rekao da nemam pojma da li je muskarac lep ili nije.
Hmm,mozda sam latenti homoseksualac,jer treba biti Musko u danasnjem svetu i nikako ne pokazivati da ti je ovaj ili onaj muskarac fantastican po svom izgledu.Isto je u pitanju pogleda na zene.Meni je moja najlepsa od svih zato sto je obozavam.Sve ostale su lepe,ili nekako neprimetne koliko god drugima upadale u oci.(Isto mislim i za Katarinu Radivojevic,Bibi Andersson,Ingrid Thulin i Lin Ullman)
Ja volim to da gledam drugacije.To su u pitanju ljudi koji su gospoda,prirodno rodjena gospoda,prosto harizmaticne muske pojave,nevezano za ukus lep ili ruzan u klasicnom smilslu te reci.Ono sto ja smatram lepim kod muskarca jeste ukupan izgled,pogotovo duga kosa.Pa evo spisak muskaraca za koje ja smatram za izuzetno lepe i harizmaticne muskarce.

Andi Deris (sadasnji pevac Helloween)
Ja (koji podsecam na Derisa po svojoj kosi i takvom aristokratskom izgledu)
Rade Serbezdija
Max von Sydow.
Erlend Loe.
Djordje David.
Michael Weikath.
Kimi Räikkönen.
Victor Sjöström.
Bjørnstjerne Bjørnson.
.....ima ih jos,ali cini mi se da sam dobrano pomesao vremena u kojima su neki od njih ziveli.....
 
Fujin357:
chokolada:
Mi zene kada vidimo neku lepu devojku nikada se ne stidimo da kazemo kako je lepa. Kada vas muskarce pitamo sta mislis o onom frajeru, najcesce dobijemo odgovor "Nemam pojma, nisam ja *****"
Zasto? Nismo ni mi lezbejke ali nije nam problem reci da je devojka privlacna!

To ni mi muskarci ne razumemo bas najbolje. Mozda zbog toga sto ne zelimo da znamo bilo sta ili da imamo bilo sta sa ostalim muskarcima koje ne poznajemo. Ali vi bi rado experimentisale sa privlacnim zenama cak i ako niste lezbejke, zar ne :?: :D

Sta je to sa vama ljudi? Zasto se ovakve stvari stalno vrte u krug na forumu? Odakle vam takve ideje? Sta sad ako kazes da je neko lep odmah hoces seks sa tom osobom?

Zene gledaju druge zene i komentarisu ih u pozitivnom ili negativnom smislu, jer ih gledaju kao konkurenciju. A muskarci tako daleko ni ne razmisljaju. Naravno da ima tu malo i homofobije, ali takvo nam je drustvo. Ja ih razumem.
 
storm cloud:
Sta je to sa vama ljudi? Zasto se ovakve stvari stalno vrte u krug na forumu? Odakle vam takve ideje?
...
Naravno da ima tu malo i homofobije

Pa stvarno, šta je to sa vama ljudi? Zašto se ovakve stvari stalno vrte u krug na forumu? Odakle vam takve ideje?
 
Dont_Break_The_Oath:
Andi Deris (sadasnji pevac Helloween)
Ja (koji podsecam na Derisa po svojoj kosi i takvom aristokratskom izgledu)
Rade Serbezdija
Max von Sydow.
Erlend Loe.
Djordje David.
Michael Weikath.
Kimi Räikkönen.
Victor Sjöström.
Bjørnstjerne Bjørnson.
.....ima ih jos,ali cini mi se da sam dobrano pomesao vremena u kojima su neki od njih ziveli.....
Yebo te kako ljudi imaju razlicit ukus! Meni se vidis nijedan od nabrojanih ne svidja (sem Rade Serbedzije, koji je faca), a za tebe ne mogu nista reci posto nemas sliku.
 
Milojko Vasic:
storm cloud:
Sta je to sa vama ljudi? Zasto se ovakve stvari stalno vrte u krug na forumu? Odakle vam takve ideje?
...
Naravno da ima tu malo i homofobije

Pa stvarno, šta je to sa vama ljudi? Zašto se ovakve stvari stalno vrte u krug na forumu? Odakle vam takve ideje?

Dobro, mozda ovo nije bio najsrecniji izraz. Htela sam da kazem da je razlog bar maleckim delom i u tome da se muskarci boje da komentarisu musku lepotu, da ih ne bi okarakterisali kao pedere. Ali sustinski razlog je u onom drugom sto sam rekla - ustaljeni obicaji i nerazmisljanje o konkurenciji na taj nacin kako zene to rade. Mozda nisam u pravu, ali ja tako mislim.

Ja ionako mrzim tu rec (homofobija). Mene prvu svako moze svrstati u homofobicare, posto se grozim homica (oba pola).

A ako cemo o predrasudama...nisam ja ta koja misli da su sve zene potajne lezbejke ili biseksualke. Zato sam i reagovala.
 
Muskarci nisu u tolikoj meri optereceni sopstvenim fizickim izgledom pa im ni fizicki izgled drugih muskaraca nista ne znaci.
Dok zene zele da budu: lepe, zgodne, privlacne ... muskarci zele: da imaju dobra kolica, puno love u novcaniku i setaju dobre ribe.
E zato zene gledaju druge zene i ocenjuju njihovu lepotu... dok muskarci kod drugih merkaju kola, novcanik... i naravno merkaju tudje ribe :wink:
 
begunac:
Hm....zene imaju "drugacije oci" kad gledaju muskarce....cesto se zapitam sta li vide na ponekom muskarcu....pa skroz polude... :lol:
PS zadnji primer kojot ........to ti mislis da samo vide ..ima i one sto pipnu i osete ..e onda moze da se poludi..ali tebi verovatno to niko nije reko ...da da duso [/i]
 
..mislis?......hm to je samo tvoje misljenje,ocigledno izazvano istinom....(a istina ponekad boli :lol: )...
...jer inace zasto bi ovako odgovorila....kad te uopste ne "poznajem"... :lol:
 

Back
Top