Letite sa JAT-om,katance na torbe

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
D

dbk

Gost
Zelim da savjetujem ljude koji lete sa Jatom,da strogo zakljucavaju prtljag da nebi bili pokradeni.Meni se torba zamjenila Na putu iz Amsterdama za BG,da bi bila vracena officu izgubljeno nadeno sa svim stvarima,tamo je provela 2 dana i vracena mi poluprazna.NO COMMENT.Na tel mi kazu da izmisljam,toliko o toj sluzbi.
Sifre na torbe da bi letili bezbrizno.....
 
putovala sam jatom beograd-pariz. dodjem u hotel, krenem da se raspakujem, a pri vrhu torbe stoji poklopac mog parfema... naravno bez bocice. pa sta da kazem, koliko sam besna bila? zamisljam kako su otvorili torbu, kopali po njoj prljavim rukama, napipali parfem, uzeli bocicu a poklopac verovatno ispao a oni u zurbi da zatvore torbu... a i koji ce im djavo poklopac?! posle mi je jedan prijatelj rekao: hoces da ti dam 2 telefona gde ces sigurno moci da otkupis svoj parfem? ne mogu da verujem. ali definitivno obezbedite svoje torbe, da se posle ne biste kajali...
 
Prtljagom se ne bave službenici JAT-a nego preduzeća
Aerodrom Beograd. Imaju isto plave uniforme,pa ste pobrkali. Te su dve sasvim odvojene firme. Ne mislite valjda da vam je pilot ili stjuardesa prebirao po stvarima. Nije lepo tako paušalno optuživati ljude.

Usput, uopšte nemam lepo mišljenje o JAT-u kao kompaniji, ali to je već sasvim druga priča koja nema veze sa prtljagom.

Pozdrav
 
sch:
Prtljagom se ne bave službenici JAT-a nego preduzeća
Aerodrom Beograd. Imaju isto plave uniforme,pa ste pobrkali. Te su dve sasvim odvojene firme. Ne mislite valjda da vam je pilot ili stjuardesa prebirao po stvarima. Nije lepo tako paušalno optuživati ljude.

Usput, uopšte nemam lepo mišljenje o JAT-u kao kompaniji, ali to je već sasvim druga priča koja nema veze sa prtljagom.

Pozdrav
uopste nisam ni mislila na stujardese i pilote da oni kradu,ali sluzba LOST AND "NEVER" FOUND samo uzmu sta im se dopada,a isto sam cula da po surcinu mozes kupiti sta hoces iz torbi.Zamisli kada su meni pokupili i suvenire iz Holandije.No comment.
 
sch:
Prtljagom se ne bave službenici JAT-a nego preduzeća
Aerodrom Beograd. Imaju isto plave uniforme,pa ste pobrkali. Te su dve sasvim odvojene firme. Ne mislite valjda da vam je pilot ili stjuardesa prebirao po stvarima. Nije lepo tako paušalno optuživati ljude.

Usput, uopšte nemam lepo mišljenje o JAT-u kao kompaniji, ali to je već sasvim druga priča koja nema veze sa prtljagom.

Pozdrav

pa naravno da ni ja nisam mislila na letacko osoblje!! oni nemaju dodira sa prtljagom putnika, bila sam stjuardesa pobogu... aerodromsko osoblje, tj. konkretno momci koji kupe prtljag sa trake i transportuju ga do aviona imaju priliku dobro da prodzaraju torbe i tu privilegiju obilno koriste. auuu, al nas ti nagrdi ovde... malo poverenja, molim!
 
I u madarskoj je problematicno sto se tice prtljaga.

Kad su bile sankcije putovao sampreko Budimpeste.
Pre puta me zamolio drug da mu u Srbiji kupim steku mekanog lorda posto u Norveskoj nema.

Tako je i bilo kupio ja steku i javio kad dolazim ,tako da dode do mene i uzme steku.

Dosao on kod mene ja otvaram kofer kad ono fali 2 kutije.

Nije toliko strasno,ali eto tek toliko da vidite da se na sve strane mulja.
 
Da li bi o tome pričala za novine?
dbk:
Zelim da savjetujem ljude koji lete sa Jatom,da strogo zakljucavaju prtljag da nebi bili pokradeni.Meni se torba zamjenila Na putu iz Amsterdama za BG,da bi bila vracena officu izgubljeno nadeno sa svim stvarima,tamo je provela 2 dana i vracena mi poluprazna.NO COMMENT.Na tel mi kazu da izmisljam,toliko o toj sluzbi.
Sifre na torbe da bi letili bezbrizno.....
 
J.S.P.:
Da li bi o tome pričala za novine?
dbk:
Zelim da savjetujem ljude koji lete sa Jatom,da strogo zakljucavaju prtljag da nebi bili pokradeni.Meni se torba zamjenila Na putu iz Amsterdama za BG,da bi bila vracena officu izgubljeno nadeno sa svim stvarima,tamo je provela 2 dana i vracena mi poluprazna.NO COMMENT.Na tel mi kazu da izmisljam,toliko o toj sluzbi.
Sifre na torbe da bi letili bezbrizno.....
naravno bez problema,mislim da sam cak zapisala i ime sluzbenika sa kojim sam razgovarala.To je stvarno sramota za jedinu avio kompaniju u Srbiji,a djevojka sa kojom sam zamjenila torbu isto moze da potvrdi da je vratila torbu sa svim stvarima jer smo stupile u kontakt kasnije.
Mogu li da znam za koje novine?Ja trenutno nisam u bg,ali uskoro dolazim.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top