Kazem ja revolucija drugacije nemoze!!!

Dok ih ne udarimo i narod se digne i probudi nista od prazne price ovo sve mediji ,novine,radio sve je to dzaba ako nesto ne preduzmemo ovi nemaju milosti boli njih uvo za to sto narod prica na jedno uvo udje na drugo izadje zato USTAJ SRBIJO REVOLUCIJA NA POMOLU!!!!

cek more ne treba jos ustajati , kad sve rasprodaju e onda moze revolucija , ovako nema smisla da im kvarimo
 
Mislim da je dosta revolucija bilo u Srbiji.
Ove bandite treba skinuti na prevremenim izborima , a nakon toga ih pozatvarati u zatvor (gde im je i mesto)!!!
ЕУропски окупатори нису дошли изборима,него ратом.Тако да мирно неће отићи.
Избори се увек намештају по вољи окупатора на разне начине.Економијом,системом "образовања" ,медијским харангама,уценама, културолошком индоктринацијом,итд.
Нема ништа од избора у окупираној држави.
 
Poslednja izmena:
Људи се деле на,
1. оне, који су за РЕВОЛУЦИЈУ,
2. и оне, који умиру природном смрћу....
:D

А ти си друже за ову власт што ће рођеног оца у Хаг!

Заборавио сам додати....под
2.....а такве другачије зовемо ..пифке...
;)
 
Ko se zalaze za revoluciju neka ovde odmah izlozi svoj sto detaljniji program!Gradjani Srbije su siti ratova,nemira i revolucija.Nasi neprijatelji bi jedva docekali nasu nestabilnost.Da vidimo sta bi to novo i bolje doneli ti koji su za pobunu?
Slazem se sa promenama i to korenitim,ali se to moze izvrsiti i mirnim putem.Upucujem zainteresovane na moj profil!
 
Ko se zalaze za revoluciju neka ovde odmah izlozi svoj sto detaljniji program!Gradjani Srbije su siti ratova,nemira i revolucija.Nasi neprijatelji bi jedva docekali nasu nestabilnost.Da vidimo sta bi to novo i bolje doneli ti koji su za pobunu?
Slazem se sa promenama i to korenitim,ali se to moze izvrsiti i mirnim putem.Upucujem zainteresovane na moj profil!

Pa dobro bre Miroslave, ti se još nisi kandidovao za preCednika?:D
Ako imaš kakvu pametniju ideju od ove rushilachke, ja glasam za tebe...Tite mi mrtvog:mrgreen:
 
Ko se zalaze za revoluciju neka ovde odmah izlozi svoj sto detaljniji program!Gradjani Srbije su siti ratova,nemira i revolucija.Nasi neprijatelji bi jedva docekali nasu nestabilnost.Da vidimo sta bi to novo i bolje doneli ti koji su za pobunu?
Slazem se sa promenama i to korenitim,ali se to moze izvrsiti i mirnim putem.Upucujem zainteresovane na moj profil!

Значи...тебе сврставам под број ...2....:per: :per: :per:
 

Back
Top