PLATANIZACIJA BEOGRADA ne jenjava...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Evo bio sam u bulevaru do pre sat vremena. Tamo tu negde oko opštine Zvezdara gledao maloUmna lica, kako viču na policiju što obezbedjuju sekače platana,Tražio sam na uvid lične karte tih koji su kao protivu seče? Hm, nema nikog sa BG-ličnom kartom, sve neki iz Pržogrnaca, Stare planine, ili Šavnika.

Doduše jedan je izvadio ličnu kartu, gde piše da mu je to 3 Bg-adresa, kaže mi : evo ja sam rodjeni beogradjanin, to mi priča sa cigarom u ustima, bolje reći sa cigarom umetnitom medju dve krljotke od zuba. Zubi su mu u takvom stanju, kao da je za svaku novu godinu ispaljivao petarde u svoja usta! Tako valjda izgleda prosečan beogradjanin koji je strućnjak za PLATANE i platanice: Jadno je da neko vodi više brigu o platanima u bulevaru, no brigu o svojim šupljim platanima u svojoj vilici.

Imao sam zanimljiv dijalog sa jednim DEDOM od 76 koji živi kod opštine Zvezdara, pitao sam ga: gospodine, da li ste ikada čuli šta je to platan ?Neee, u životu nisam čuo, a živim ceo život na ovoj lokaciji tik pored tog drveća. Toliko o tome, koliko se preko noći u Beogradu i Srbiji izrodilo novih 100 hiljada diplomiranih inžinjera ŠUMARSTVA i horti kulture .

P.S. Nisu mi ostali dužni ni i borci za bulevarske platane, svi oni su mi replicirali istom rečenicom ko Kakadui, evo kako : ko te platio i koliko stanova si dobio od Djilasa da nas ovde vredjaš i prozivaš ? Šta mislite, koliko sam dobio ?
 
treba tibudes reporter sa mesta dogadjaja i ovde da pises..si ih legitimisao kao forumas ili kao neko sluzbeno lice?
jesi sastavio zapisnik?:rtfm:

Video sam PLATANSKOG Ramba, janik, predvodio buljuk porokaša, krezubih s'koca i konopca skupljenih pritivnika seče platana...Čovek je iz Herceg Novog, a tamo se ljudi radjaju na drvetu zvanom PLATAN. Čovek je bio zanimljiv dok nije srušen Sloba, već 10 godina piše nebuloze, ne govori ništa zanimljivo, gotovo kao da je diplomirao nemuti jezik u Kumrovcu kod inspektora NAGIBA. Ovi MUDZA-hedini sa B-92 brišu svakog ko je za seču platana, Blogeri u poslednjih nedelju dana otvorili tamo 50 tema o Platanima. Stavljaju slike kao zdravih platana, a ja pre sat vremena video šuplje platane i trule, da je to strahota jedna. Nevidjenom manipulacijom sa fotografijama rade ovi bolesnici za Bloga B-92, zbog čega to sam bog zna.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top