Euro:Dinar...1:1

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Gledam ovu Šizofrenu Evro zonu kod nas, te kuknjave evro ide gore, te kuknjave, evro pada i tako to...
Pa standard u srbije je najlakše povećati, samo da se ima volje:
Lepo vežeš EURO uz Dinar 1:1
Preko noći, plate od 30 hiljada će biti velike u eurima.
Ako zafale Euri, EU je puna te šaše i neka se narući kao zlatna poluga za naš dinar.
Nego neće ovi naši da nas usrećuju, hoće da mi dajemo po 100 dinara za jedan jedini euro, pa gde tako možemo da se obogatimo, teorije nema.
 
Poslednja izmena:
Gledam ovi Šizofrenu Evro zonu kod nas, te kuknjave evro ide gore, te kuknjave, evro pada i tako to...
Pa standard u srbije je najlakše povećati, samo da se ima volje:
Lepo vežeš EURO uz Dinar 1:1
Pre noći, plate od 30 hiljada će biti velike u eurima.
Ako zafale Euri, EU je puna te šaše i neka se narući kao zlatna poluga za naš dinar.
Nego neće ovi naši da nas usrećuju, hoće da mi dajemo po 100 dinara za jedan jedini euro, pa gde tako možemo da se obogatimo, teorije nema.

ti si GENIIJE
kako se niko dosad nije toga setio?
ochigledno je da od malena,a ti si to verovatno instinktivno osecao,u tebi chuchi crv velichanstvenosti i predodredjenosti za velika dela
 
Gledam ovu Šizofrenu Evro zonu kod nas, te kuknjave evro ide gore, te kuknjave, evro pada i tako to...
Pa standard u srbije je najlakše povećati, samo da se ima volje:
Lepo vežeš EURO uz Dinar 1:1
Pre noći, plate od 30 hiljada će biti velike u eurima.
Ako zafale Euri, EU je puna te šaše i neka se narući kao zlatna poluga za naš dinar.
Nego neće ovi naši da nas usrećuju, hoće da mi dajemo po 100 dinara za jedan jedini euro, pa gde tako možemo da se obogatimo, teorije nema.

genijalan plan nije mi jasno kako se toga vec nisu setili u norveskoj japanu americi kanadi novom zelandu rusiji koreji? :hahaha: :think: z:D :rotf:

ovo je primer kako mali perica zamislja da funkcionise ekonomija z:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top