Zena, seks i ... tacka?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prolazeci tako kroz raznorazne grupe na FaceBooku koje se bave manje ili vise seksualnom tematikom, uvidio sam da je ogromna vecina clanova tamo zenskog roda, pa sticem utisak da seks zenama predstavlja daleko najvece zadovoljstvo u zivotu i da su jedva docekale ovu "emancipaciju" da se raspuste, raspojasaju i jurnu za "proljecem i leptiricima" u njima. Tacno?

Cini se da ih ni najmanje ne postidjuje pretjerana bliskost "prirodi"?

Jasno i glasno pravis velike razlike izmedju muskaraca i zena,i smatras da su zene neke glupace,nesposobne nizasta,koje ne treba ni da imaju zelju za seksom,nego samo muskarac da ih uzme kad njemu to odgovora i istrese se u njih.........mislim ,mozes ti da mislis tako,i da se ljudi jos nabijaju na kolac i da lete glave..........ali realno nije tako,a ti ces ovako ili onako morati to jednom da shvatis...........emancipacija ,uopste nije samo seksualna,nego sveobuhvatna.........ali ti mozes reci da je zemlja sad ravna,misli tako,ako ti je lakse..........:roll:
 
Emancipacija je lazna rijec, jer je bila prinudna i nametnuta samo tamo gdje to zenama odgovara.

Zato je maksima i glasila "vodimo ljubav a NE rat". A sto nije emancipacija tekla po liniji "vodimo rat a ne ljubav"? Ili barem "vodimo rat i ljubav"? Onda bih ja odobrio ravnopravnu zensku emancipaciju, jer su samo ratnici imali potrebu za dodatnom zenom, jer je njihova vjencana ostajala kod kuce sa djecom. A sad se kurvaju oni koji imaju namjanje potrebe - civili. Zato ja to zovem kurvaluk, a ne izjednacenje polova.
 
Poslednja izmena:
A sta su ranije ljudi patili jer nisu mogli zadovljavati "potrebe" i istorija je puna primjera? Ajde ne izmisljaj. Postali ste narkomani i sad mi pricate o "potrebama"!

Alo bre covece......o cemu pricas?Ranije,ratnici,nekada..........probudi se........ako si ti u nekoj komi od ranije,nisu ostali........Ako je tebi teska sadasnjost,onda zivi u proslosti,tvoj izbor.........ne pisi ovde budalastine..........ljudi imaju potrebe i sad i nekad i uvek..........ma gubim zivce kao i uvek s tobom........:roll:
 
Ja tvrdim da je seks zdrav samo ako sluzi kao lijek protiv boli, patnje i sl. i da on muskarcima ne treba ako ne idu u rat. Prema tome, ne treba ni zenama, pogotovo danas.
A to sto je neko otkacio ili vecina, to me se ne tice. Zato sa vecinom i nemam posla.
Samo se pitam zasto visite na netu, ako vec imate real life za sebe!?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja tvrdim da je seks zdrav samo ako sluzi kao lijek protiv boli, patnje i sl. i da on muskarcima ne treba ako ne idu u rat. Prema tome, ne treba ni zenama, pogotovo danas.
A to sto je neko otkacio ili vecina, to me se ne tice. Zato sa vecinom i nemam posla.
Samo se pitam zasto visite na netu, ako vec imate real life za sebe!?

:) pazi, vecina je otkacila po TVOJIM kriterijumima....jel se ikad zapitas da li si ti taj koji je otkacio???....ma kakvi, samo druge prozivas.....:D.....e tako se deca ponasaju, nikad ona nisu kriva, uvek je neko drugi.....
 
Ne brinite se vas dvije, vi kod mene uopste ne dolazite u obzir kao "zene". Ako bih imao nesto protiv svih zena, onda bih vas proglasio tipicnim primjerkom zene i rijesena stvar.

Ipak, tipicno je da se zene daleko slabije kontrolisu od muskaraca.

Recimo, tipicno je da djevojcice gube nevinost na ekskurziji, i to se naravno odvija u njihovoj sobi, jer im ne trebaju muskarci iz njihovog razreda, nego muskarci iz grada u kojem su odsjele. Dakle, radi se samo o njihovoj kolektivnoj svijesti kao zena i nicem drugom.

Zato se kaze "gubi se k'o nevinost na ekskurziji".
 
Prolazeci tako kroz raznorazne grupe na FaceBooku koje se bave manje ili vise seksualnom tematikom, uvidio sam da je ogromna vecina clanova tamo zenskog roda, pa sticem utisak da seks zenama predstavlja daleko najvece zadovoljstvo u zivotu i da su jedva docekale ovu "emancipaciju" da se raspuste, raspojasaju i jurnu za "proljecem i leptiricima" u njima. Tacno?

Cini se da ih ni najmanje ne postidjuje pretjerana bliskost "prirodi"?

klinachki pozeraj tipichan za adolescentkinje(neke nikad ne prerastu) je u savremenom dobu isto tako virtuelan,ide se u korak s vremenom,pa mesto da se namesti poza vishe nije tjoshak iza shkolice nego fejs profil..koji i koncepcijski onako..vishe odgovara zenskom senzibilitetu
tako da,veca zastupljenost hm...zena( citaj: klinki) na fejsu u vezi sexa nema preterano veze sa istim koliko sa ovim gore
 
naso si sa cime ces da poredis sve zene O.o
pogledajmo tvoj izvor
facebook
hell!
mogao si krurir ili neki drgi caspois da uzmes
mislim da oni imaju vise kredibiliteta
totalno podrzavam Derera u ovome sto je napisao

osudjujes zene/devojke
sto gube nevinost po eksukrzijama
a muskarci/decaci ne rade to
ma jok
prava nevinasca
to se desava samo dok su u crkvenom horu :lol:

jos mi se cini da si ti osoba koja bi totalno podrzala ovu recenicu
zene sluze za odmor umornih ratnika
ili tako nekako

savrsena zena za tebe bi bila neka iz '70ih ili '60ih
moze i matorija
dok zene nisu smele da citaju knjige da ne bi povredile svoje glavice od preteranog citanja
pogledaj okolo
mozda nadjes koju :lol:
 
Da, zene, a ne djevojke ili djevojcice...

Tamo gdje su mlade djevojke plesale na livadi on ih ne zove zenama...

Kad prica o djeci, onda prica o djeci i braku, a ne djeci i ljubavi, kao ovi kopilji roditelji.

Ne brinem ja za to sto vi mislite da je to trend samo mladjih, jer ove starije znaju da ne smiju vise da se izlazu... da je tad bio facebook, bilo bi drukcije?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top