web cam sex

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Babino`unuce

Domaćin
Poruka
3.124
Ovako, da li ste nekada pokazali(da li pokazujete) alatku/telo nekoj devojci koja vas gleda preko web kamere? Devojke, da li ste izbacivali vase atribute momcima na kameri, okrenule mu guzu? Pitanje za sve, da li ste doziveli vrhunac gledajuci u web kameru? :)

Pitanje za one "normalne" kojima se ova tema gadi, sta mislite, da li je u redu da se "pokazujes" osobi koja zivi daleko od tebe, a koju smatras tvojom voljenom osobom?

Pitanje za spamere, (obicne nabijace postova) kad ste zadnji put imali seks, ali iskreno?
 
Hhah, svima treba pokazivati genitalije, posebno nepoznatim ljudima sa neta :rotf:
Ne, kad si u vezi, pa ste odvojeni, onda je u redu igračka. Radio sam to kad smo bili daleko, al zezanje, ne onanisanje i ostale gadosti ;)
 
Da li ti to gledas kao na igracku, ne moze se reci da je to jedan savremen seksualan cin?

Pa nije sex. čin, mada, postoje već par godina stimulatori u tom smislu, odela itd., verovatno neko ko isključivo upražnjava takav sex. je već nabavio takva pomagala.
Deluje interesantno, probao bih sigurno i ne znam zašto bih se toga stideo.
Verovatno nije u redu ako bi se samo na taj način "upražnjavao sex". To je neko moje ofrlje mišljenje bez udubljivanja u "problematiku"
 
Poslednja izmena:
Pa nije sex. čin, mada, postoje već par gofina stimulatori u tom smislu, odela itd., verovatno neko ko isključivo upražnjava takav sex. je već nabavio takva pomagala.
Deluje interesantno, probao bih sigurno i ne znam zašto bih se toga stideo.
Verovatno nije u redu ako bi se samo na taj način "upražnjavao sex". To je neko moje ofrlje mišljenje bez udubljivanja u "problematiku"

Uglavnom, mozes se sloziti sa mnom ako kazem da je to sve normalno sada, godine 2010? Do pre nekoliko godina bi me gledali kao seksualnog manijaka kada bi ih pitao da li su za web cam sex, svaka stota bi pristala! Sada je tu negde, jedna u dvadeset...

a hebi ga onda...nista onda cu da spamujem ::per:

ne mozes ti vise da spamujes, trebala bi da dajes primer ostalima sada, mogla si to ranije - sada ne.
 
Uglavnom, mozes se sloziti sa mnom ako kazem da je to sve normalno sada, godine 2010? Do pre nekoliko godina bi me gledali kao seksualnog manijaka kada bi ih pitao da li su za web cam sex, svaka stota bi pristala! Sada je tu negde, jedna u dvadeset...



ne mozes ti vise da spamujes, trebala bi da dajes primer ostalima sada, mogla si to ranije - sada ne.

pa na to sam i mislila :mrgreen:
 
Ovako, da li ste nekada pokazali(da li pokazujete) alatku/telo nekoj devojci koja vas gleda preko web kamere? Devojke, da li ste izbacivali vase atribute momcima na kameri, okrenule mu guzu? Pitanje za sve, da li ste doziveli vrhunac gledajuci u web kameru? :)

Pitanje za one "normalne" kojima se ova tema gadi, sta mislite, da li je u redu da se "pokazujes" osobi koja zivi daleko od tebe, a koju smatras tvojom voljenom osobom?

Pitanje za spamere, (obicne nabijace postova) kad ste zadnji put imali seks, ali iskreno?

Živila web cam . Al to je maciji kašalj za neke sajtove.. sa web kamericom.. :rumenko:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top