Веза са штребером/ штреберком?

Да ли вам се свиђају штребери/ штреберке? :)

  • да

  • не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Dosli smo do sledeceg zakljucka :rumenko:

Sve streberke bi u roku od maximum mesec dana dale onom srecniku koji ih smuva, kao neizivljene, cedne, dugo bez decka ovo ono, brzo se zaljube i onda bam sex

Tako smo nesto otkrili samo jos nije experimentalno potvrdjeno, teraju mene da se smuvam sa jednom, ja posten necu :mrgreen:
Хахахаха!
Ајде се нама за љубав смувај па нам јави како је било ;)
Чисто да знају остали форумаши ;)
 
sta je tacno streber?
neko ko uci i redja super ocene?
imam super druga vukovca, najbolji na faksu
imam dve drugarice vukoci su bile jedna roka na faksu druga je ok al fura jako tezak faks upisla ga zmurecki
isla na streberski faks druzila se sa streberima zezali se ok ljudi

nista im ne fali...bolji su zajebanti od mnogih tih "cool" likova kojima je cilj u zivotu autodestrukcija
ja nikad nisam bila streber...cak sta vise par puta zamalo da padnem na popravni pa se izvukla

dakle sta je to streber? kakvi su oni?
kakve to veze imaju streberi?

dosadnog strebera nisam upoznala...ali jesam bubalice...bubalica je uvek meni bila dosadna osoba...a to nije isto sto i streber...ljudi ih na zalost trpaju u isti kos...ogranicenost na delu
 
Poslednja izmena:
Dosli smo do sledeceg zakljucka :rumenko:

Sve streberke bi u roku od maximum mesec dana dale onom srecniku koji ih smuva, kao neizivljene, cedne, dugo bez decka ovo ono, brzo se zaljube i onda bam sex

Tako smo nesto otkrili samo jos nije experimentalno potvrdjeno, teraju mene da se smuvam sa jednom, ja posten necu :mrgreen:

Лако је вама данас...
У моје време штреберке су прво научиле.....
НЕ ДАМ ДОК СЕ НЕ УДАМ, А ПРВО ЋУ ФАКУЛТЕТ ДА ЗАВРШИМ...
НИСАМ МОГАО ТОЛИКО ЧЕКАТИ....
:dash: :dash: :dash:
 
sta je tacno streber?
neko ko uci i redja super ocene?
imam super druga vukovca, najbolji na faksu
imam dve drugarice vukoci su bile jedna roka na faksu druga je ok al fura jako tezak faks upisla ga zmurecki
isla na streberski faks druzila se sa streberima zezali se ok ljudi

nista im ne fali...bolji su zajebanti od mnogih tih "cool" likova kojima je cilj u zivotu autodestrukcija
ja nikad nisam bila streber...cak sta vise par puta zamalo da padnem na popravni pa se izvukla

dakle sta je to streber? kakvi su oni?
kakve to veze imaju streberi?

dosadnog strebera nisam upoznala...ali jesam bubalice...bubalica je uvek meni bila dosadna osoba...a to nije isto sto i streber...ljudi ih na zalost trpaju u isti kos...ogranicenost na delu

ajd metlo ne kaki..missim meni si rekla da nemas vise od srednje drvo preradjivace skole..:rumenko:
 

Back
Top