Grajnd kor

ptomain

Zainteresovan član
Poruka
123
Bend ROTTEN RECTUM,osnovan je pocetkom 2006 godine u STAROJ PAZOVI .Postavu cine DURCIK MIROSLAV vocal ,KNEZEVIC BORKO vocal ,POP DANIEL drums,NARANDZIC NENAD guitar, sviraju grind core.Krajem 2006 bend snima split sa madarskim bendom BESTIALLY RAPED TILL DISMEMBERED ,Split sadrzi devet pesama pet od BESTIALLY RAPED TILL DISMEMBERED i cetiri pesme ROTTEN RECTUM . Tekstovi su vise gore opredeljenja .ROTTEN RECTUM su dosad nastupali na lokalnim svirkama u staroj pazovi .25.12.2006 izlazi split OCEKUJE SE NOVI ALBUM SA NARAVNO VISE PESAMA .Neki clanovi trenutno rade sa bendom Eris tako da za neko vreme nece izaci nista novo dok se ne zavrsi album erisa .


brtdrrkf1.jpg

artist .rotten rectum -bestially raped till dismembered

release type.split

release year.25 .12.2006.

genre .grind core

country. rotten rectum srara pazova serbia

bestially raped till dismembered hungary


 
Poslednja izmena od moderatora:
da jeste .mada rotten rectum je nasto kao projekat, bubnjar i ja smo iz benda eris .imas ga ovde negde da ga skines .ako te zanima.?a gitarista narandzic nenad i drugi vokal borko knezevic su iz benda gorcina oni rokaju neki gore samo sto nisu izdali album.pa smo nastavili samo sa radom i to je to.a eto malo sam se zezo po netu i naso ovo drugar iz benda speed train (pazovacki bend)uradio je remix nase pesmice pa evo kako je to ispalo .

http://www.megaupload.com/?d=2CA9O72W
 
pa stali smo trenutno sa radom, trenutno sam sa mojim bendom eris. zavrsavamo neki split pa kad zavrsimo sa time bice rotten rectum nadam se do negde oktobra meseca ako sve bude po planovima
 
pa mogli bi,istina. samo sto bobic je jebeni smarac koji gleda samo svoje dupe a svaki put kad smo trazili da rokamo svaki put je imo nesto prece .istina u pabu bi moglo ali mali je prostor .a odradicemo neku svirku na lokaciji petokraka i tamo je velika mogucnost.
 

Back
Top